sigurno Vi e omraznalo ot podobni pitanija,no ako mozete pom

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
NSA
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Окт 06, 2006 8:41 am
Местоположение: София

sigurno Vi e omraznalo ot podobni pitanija,no ako mozete pom

Мнение от NSA »

Здравейте.Току що се регистрирах в този чудесен сайт.От известно време чета нещата тук и все повече се замислям ние да сме поредните решили да променят стандарта си на живот извън България:))
Прочетох доста неща,някой са ми ясни други не съвсем-може би защото все още не съм започнала процедурата по документите...
Направих си on line тест и отговора беше положителен,но четейки виждам че не само този положителен отговор на теста е "ключа към успеха"
Ще Ви дам информация за себе си и семейството ми ,ако някой бъде така мил и отзивчив,а тук виждам че всички са изключително любезни :lol: нека ако може да ми изчисли тези "просволути" точки необходими за селекция и бихме ли могли да започнем процедурата...а знам,че останалото зависи както от нас така и от голяма доза късмет и шанс.Благодаря Ви предварително
Аз съм на 32 години,завършила съм МИО през 1997год/не знам тогава не се деляха на бакълавар и магистър /в дипломата ми пише вишист-икономист /тогава така пишеше на всички от випуска/От 1995 година и до днес работя в частна фирма по специалността си-занимавам се точно с Външна търговия/внос,износ,сключване на договори,митническо оформяне.../ Имам 3 деца /под 12 годишна възраст/.Основния ми език е руски/но това за Канада няма значение/ за английски ниво 5/5 за френски 6/6.Ще кандидатствам сама с децата тъй като съпруга ми е починал.
Ако Ви е необходима още информация за да ми помогнете относно шансовете ми за емиграция -пишете.
Още веднъж благодаря и Успех на всички на които им прдстои интервю
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: sigurno Vi e omraznalo ot podobni pitanija,no ako mozete

Мнение от klisurov »

NSA написа:... Аз съм на 32 години,завършила съм МИО през 1997год/не знам тогава не се деляха на бакълавар и магистър /в дипломата ми пише вишист-икономист /тогава така пишеше на всички от випуска/ ...
Залагам, че си магистър ... съпругата ми МИО с руски от 95 и има удостоверение от МОН, че е магистър (дори на CA сме го пращали).
А за on-line теста - направи си го сама, осмисли къде колко точки реално можеш да вземеш.
Единствено не знам тази специалност дали се "котира" за CA - има списък с това за кое колко точки дават ... но аз съм за Федералната (не те съветвам, че е мнооого по-бавно) та е малко по-така ... а и френският явно не ти е проблем

NSA написа:... Имам 3 деца /под 12 годишна възраст/...
Покланям ти се
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

На този адрес можеш да си пресметнеш сама колко точки събираш и кое колко дава и даже е и на български
http://geocities.com/go_to_quebec/index02a.htm
Ако имаш други въпроси не се срамуваи да попиташ :wink:
Аватар
iv
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 2:04 pm
Местоположение: Toronto, Nort York

Мнение от iv »

NSA, трябва да потърсиш още доста информация относно емиграцията в Квебек. За целта използвай търсачката горе...
Със сигурност ще откриеш подобни кандидати :


http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 4%E5%F6%E0


Но според мен на интервюто ще те попитат как ще се справяш едновременно с три деца и да работиш и да учиш език в Квебек- сама???
Не знам какво да те посъветвам. Може би трябва да бъдеш подкрепена само от твой съпруг, но за там ти решаваш!

Не се притеснявай да питаш и занапред!
на циганина давали царство, а той: А има ли хляб?
Заключено