pisna mi na 4..a ot tova dalgo 4akane

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

pisna mi na 4..a ot tova dalgo 4akane

Мнение от nasko29 »

izpratihme si dokumentite na 17.05 a vse o6te niamame barkodove pisahme im e-mail i ni otgovoriha 4e 6te gi izpratiat vazmogno nai skoro a to se mina 3 sedmici imali niakoi kato nas ve4e ne izdargam i zaminavam v ahtopol na more :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Мнение от klisurov »

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=21594

Та к'во казваш си чакал?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

Мнение от nasko29 »

kvo stava samo nie li sme taka pi6ete priateli za da ne sme samo nie
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

svikvai
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: pisna mi na 4..a ot tova dalgo 4akane

Мнение от MrGeek »

nasko29 написа:izpratihme si dokumentite na 17.05 a vse o6te niamame barkodove pisahme im e-mail i ni otgovoriha 4e 6te gi izpratiat vazmogno nai skoro a to se mina 3 sedmici imali niakoi kato nas ve4e ne izdargam i zaminavam v ahtopol na more :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Абе приятел, какъв 17-ти май, това тази година ли е? Егати, моята процедура продължи три години и половина, а вие оревахте орталъка за три месеца.
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Прати им пак e-mail, кажи, че се опасяваш, че се е загубило писмото и просто искаш да провериш дали са ти го пратили. В крайна сметка да ти кажат самия код (не знам дали може).
Баркодовете не са толкова важни - проверката на онлайн статуса не е кой знае колко вълнуващо събитие. Другата им функция е да ги лепиш на нещата, които им пращаш в бъдеще (ако ти искат допълнителен документ или направо при пращането на паспортите), за да се ориентират по-бързо кои сте и към кой служител да насочат писмото ви. Мисля, че и за тази функция не е фатално - по името пак ще успеят да се ориентират.
Отивай на море докато е хубаво времето и дано намериш направо медицинските в пощенската кутия като се върнеш :D
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

Мнение от nasko29 »

blagodaria na vsi4ki za mneniata nie kandidatstvame za provincia quebek a tam ne6tata stavat po barzo blagodaria na vsi4ki i veselo liato :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Заключено