Bank Austria Creditanstalt

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Гост

Bank Austria Creditanstalt

Мнение от Гост »

Знаете ли колко вземат тези изедници за банков трасфер /Charges for international transfers/ ? Приблизително. :P

Благодаря
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Zdravei
Ami niakade okolo 24 Euro shte ti izleze, no vse pak zavisi ot bankata, koqto izpolzvash.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
micul
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:07 pm

Мнение от micul »

Zdtravei!!! Tezi ot Bank Creditanstalt sa nai golemite izednitsi.Za mene, jena mi i dete to platih okolo 70 Euro komision.
Opitai chrez banka koiato ima chekove vav kanadski dolari i shte ti izlezne okolo 10 kanadski dolara.... na cheka shte napishesh...poluchatel Gouvernement du Quebec...
Гост

Мнение от Гост »

Абе аз знам какво да напиша, а и банката ми е в Монреал, т.е. работи в канадски долари и взема своята комисионна. Ама онези изедници колко вземат тяхната .... ? Ако ми кажете да питам в банката, вече съм питала, ама и те не знаят. :roll:
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Ами, много пъти е казвано, но ако си бяхте купили чек (както пише и на вторите документите) щяхте да платите само таксата за издаване на чека (5-10 щ.д.), нищо повече. То за това е този форум :idea: - да четеш и да знаеш, а не с рогата напред и после да се оплакваш... :wink: :beer:
Гост

Мнение от Гост »

nasa написа:Ами, много пъти е казвано, но ако си бяхте купили чек (както пише и на вторите документите) щяхте да платите само таксата за издаване на чека (5-10 щ.д.), нищо повече. То за това е този форум :idea: - да четеш и да знаеш, а не с рогата напред и после да се оплакваш... :wink: :beer:
Много умно казано. Аз като пращах моите втори документи никой не искаше никаква такса, нито пък предлагаха да си купим чек. Парите платихме по-късно за интервюто. Просто сега имам нужда да праведа там пари /от Канада/, без да е необходимо да купувам чекове /имам си чекова сметка/. То за това е този форум: да дава информация, т.е. ако някой знае колко - вземат да каже.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

Ombudsman написа: Просто сега имам нужда да праведа там пари /от Канада/, без да е необходимо да купувам чекове /имам си чекова сметка/. То за това е този форум: да дава информация, т.е. ако някой знае колко - вземат да каже.
Пращал съм пари по този начин от TD Canada Trust до ОББ-София, оказа се че докато парите не влезнаха в сметката на ОББ нямаше кой да каже със сигурност каква ще е точно комисионната им (8 EUR) за такъв вид услуга, дори и в офиса на ОББ :idea: Така че най-вероятно ще разберете каква е таксата на Кредитанщалт едва когато направите превода. За съжаление това е положението. :wink:
Може би ако се разровиш в сайта на австрийската банка някъде да има ценоразпис с услугите, но за това не съм сигурен.
Заключено