Otnosno pokanite za intervu ?!!?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Otnosno pokanite za intervu ?!!?

Мнение от sve »

Moje li nqkoi da mi kaje ima li srok za otgovr na izpratena pokana za intervu!? t.e. nalaga mi se da otsustvam za 1-2 sedmici ot BG, no chakam i pokana za 2rata polovina na 2003. Kakvo ste stane ako pokanata dojde dokato me nqma i ne uspeq da otgovorq vednaga !? fatalno li e ?
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

!

Мнение от holy »

Ако наистина става ? за 1-2 седмици мисля, че не е фатално. Но все пак няма да е зле да направиш така, че да има кой да те уведоми за престигането на поканата. Ако близките ти ти изпратят там където си по факс документа който трябва да подпишеш, можеш и от там да върнеш отговора във Виена (подписан, пак по факса).
:wink: Успех!
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Здрасти!
На поканата ще пише, че трябва да отговориш в рамките на 30 (тридесет ) дни. Поне на нашето писмо пишеше така.
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Точно така, Наса!!!!!
Срокът за отговор/потвърждаване на явяване на интервю от ваша страна/ е един месец. :lol:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Ами не е точно така - на известието, което преполагам го отпечатват от някакъв стандартен Word документ пише, че срока е 1 месец, но в нашето писмо имаше и една допълнителна страница (отпечатана с различен шрифт е дебело подчертана с жълт маркер), където пишеше нещо от сорта на "абе всъщност срока е 3 седмици, затова потвърдете възможно най-скоро..." Предполагам няма да е фатално ако изпратиш и 4-та седмица, ама аз не бих рискувал...[/b]
Аватар
emyangels
Мнения: 724
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 8:38 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от emyangels »

Нас пък ни информираха за датата на интервюто по телефона. На 18-ти август ни дадоха дата за интервю на 16-ти септември!!! Разбрахме се като получа писмото, което следваше да ми пуснат още същия ден да изпратя веднага потвърждение по факса. Писмото от Виена наистина беше пуснато на 18-ти август, но нашите пощи ми го доставиха чак в края на август. След 1 седмица ме потърсиха отново по телефона от Виена. Уведомиха ме, че все още не са получили потвърждението и се разбрахме да ми го пуснат по факса и аз да отговоря незабавно!!! Няколко дни след това дойде и писмото.
Заключено