Въпроси по IM 0008 ,IM 5406

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
IVO
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:17 am
Местоположение: Sofia

Въпроси по IM 0008 ,IM 5406

Мнение от IVO »

Здравейте ,
имам още някои въпроси по попълване на документите за Букурещ.Моля ви помагайте.
1. Цвят на очите -в личната карта пише пъстри -как да ги напиша на френски език?
2. IM 0008 табл.14,последната графа "дата и място на ту комва актиф"-какво се пише?
3.Трябва ли да изпращаме копия на сертификатите ?Никъде не прочетох да ги искат.
4.Пише,че там където няма да попълваме нищо /графите ,които не ни касаят нас ,не трябва да бъдат празни /,какво да пишем черта или сан обжектив с. о.?
5.IM 5406 трите имена на български в каква последователност да ги напиша -име презиме фамилия,или както се пишат на френски фамилия име презиме?
6.IM 0008 - табл.12 -какво да пиша /освен чавдарче и пионерче друго не съм бил :) /
Дано не съм бил досаден с въпросите си,ама нали знаете преди пращането им гледам да не пропусна нещо.
Мерси предварително на тези ,които могат да ми дадат отговори!!! Иво
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

re

Мнение от titi »

1. Цвят на очите -в личната карта пише пъстри -как да ги напиша на френски език?
И аз имах същият проблем, но го реших като говорих с един французин и той ми каза, че в техните лични документи пишат или зелени или сини очи. Писах си очите зелени vert,e.Действително очите ми са повече зелени, отколкото сини.

2. IM 0008 табл.14,последната графа "дата и място на ту комва актиф"-какво се пише?
Пише се сан обжектив, освен ако не си участвал в някоя битка. :lol:

3.Трябва ли да изпращаме копия на сертификатите ?Никъде не прочетох да ги искат.
Да, трябва.

4.Пише,че там където няма да попълваме нищо /графите ,които не ни касаят нас ,не трябва да бъдат празни /,какво да пишем черта или сан обжектив с. о.?
Сан обжектив

5.IM 5406 трите имена на български в каква последователност да ги напиша -име презиме фамилия,или както се пишат на френски фамилия име презиме?
Каквато е последователността на френски език - фамилия, име и презиме.

6.IM 0008 - табл.12 -какво да пиша /освен чавдарче и пионерче друго не съм бил /
Сан обжектив, освен ако не си бил член на някоя политическа, социална, младежка или синдикална организация, или на професионална асоциация. :lol:

Това е. Успех!!!!!!! :lol: :lol: :P
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Много добре, titi !! :) :) :) :beer:
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

re

Мнение от titi »

Благодаря ти, nasa!!!! :lol: :lol: :lol:
Заключено