DO VSICHKI JELAESHTI DA RABOTIAT KATO UCHITELI V KANADA

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

DO VSICHKI JELAESHTI DA RABOTIAT KATO UCHITELI V KANADA

Мнение от David »

Zdraveite,

Vav momenta sas vav proces na priravniavane na uchitelskata si diploma
ot Bulgaria.Imam magistarska stepen po geografia ot Veliko Tatrnovskia Universitet i ponastoaishtem jiveia vav Calgary,AB.
Svarzah se sas Uchitelskata asociacia vav Edmonton i ottam mi izpratiha edin list sas vsichki dokumenti, koito triabva da im izpratia za da mi napraviat evaluation na dokumentite. I togava doide shoka. Osven diplomite mi te mi iziskvaha i dokument ot BULGARSKOTO MINISTERTVO
NA OBRAZOVANIETO I NAUKATA che NE SA MI BILI OTNEMANI UCHITESLSKI PRAVA. Tozi dokument e prochut sas trudnoto si izkarvane,
tai kato vav Bilgaria , praktikata na otnemane na uchityeslki prava e nepoznata . Beshe cialo shastie che si biah vav Bulgaria po tova vreme
i lichno otidoh do ministerstvoto , otkadeto prsoto mi zaiaviha ,che ne mogat da mi izdadat takav dokument. i taka i natatak.
No nakraia, sled hodene po makite ,namerih podhodiashtia chovek , koito mi svarshi rabotata, taka da se КАЖЕ pod masata.
ako niakoi mu triabva takav dokument ДА se chusvtva spokoen da mi izprati
ili lichno saobshtenie ili da mi pishe na e_mail.
irram
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 1:44 pm

Re: DO VSICHKI JELAESHTI DA RABOTIAT KATO UCHITELI V KANADA

Мнение от irram »

Zdrasti David , ne vizdam buton za lichno saobstenie do teb, zatova te molia da pusnesh edin mail na moeto lichno saobstenie, ili dai druga idea kak da se svarza s teb po gornia vapros.
Pozdravi na Calgari
Аватар
petia4444
Мнения: 508
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 9:17 am
Местоположение: Edmonton,AB
Обратна връзка:

zdr

Мнение от petia4444 »

da i na men mi e interesno molia te ako moje dai niakakvi koordinati,zashtoto az sum uchitel s nachalna i preduchilishtna pedagogika i mislia da priravnia diplomata si v canada,kakvoto i da mi struva tova,taka che ako shte se vadiat niakakvi dokumenti xubavo e da go pravim oshte dokato sme tuk,zainteresovana sum mnogo i shte chakam da mi pusnesh lichna pone s e-maila ti,za da moga da ti pisha
blagodaria ti za bezcenata informacia!
Всичко идва ,за да си отиде!
Остава само кристалната форма на онова,
което е било и никога няма да се върне!
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

По разбираеми причини, местя темата в "Форум Canada".
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
ROSEN HRISTOV
Мнения: 108
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 11:23 am
Местоположение: неясно

Мнение от ROSEN HRISTOV »

Znae li nakoj kak stoat nechata v Quebec.Imam chuvstvoto che rabotjat na parche,samo i samo da ni otkagat ot priravnjavanto.
КОЙТО НЕ МУ ПОНАСЯ ДА СЕ ИЗНАСЯ
Заключено