Какво Ви е мнението за фирма "Жана"?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
lebedar
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:47 am
Местоположение: Sofia

Какво Ви е мнението за фирма "Жана"?

Мнение от lebedar »

Мислим да използваме услугите на фирма "Жана ", но не знаем нищо за нея. Дали са сериозни? Дали не са и те мошеници? Някои от Вас дали е използвал техните услуги?
Благодаря Ви предварително!
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Излишни пари ли имаш за раздаване? :roll:
Аватар
Don Tomat
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 4:13 am
Местоположение: Монтреал
Обратна връзка:

Njama smisal ot firmi kato Jana E

Мнение от Don Tomat »

Ne si davaite izlichno parite, vlezte v site za emigracija i tam si piche vsi4ko, Jana E samo chte Vi zabavjat chte vi vzemat parite i chte vi popalnjat documentite taka 4e posle da se 4udite kak da dokazvate 4e gi imate tezi diplomi i tezi trudovi stajove i tn.
------------------------------------------------------
Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Dobar posrednik

Мнение от gez »

Zdraveite
Jana e ne ne pravi nishto osobeno. Samo popalva formite i vzema po 150-200 EURO. Kato shte plashtate na posrednik, izberete niakoi, koito predlaga po-dobra i kompleksna usluga. Koito poema otgovornost da varne taksite, ako sgafi.
Mnogo dobra rabota varshat. Mnogo sa korektni i dobri. Praviat mnogo dobra podgotovka za intervu i vsichko e OK, ne sa fantom. Daje zapochvat procedurata bez nikakvi taksi, za da sa spokoini horata.
Ocenkata na dannite i konsultaciite sashto sa bezplatni.
Uspeh
Plamen

Мнение от Plamen »

Izpolzvaite koito si iskate...oarite sa si vashi- harchete gi kakto namerite za dobre...vsichki firmi sa izlisni...shtom si stignal do foruma shte idesh i po dalech...
Az imam edin priatelski (bezplaten pri tova) savet. NE PODPISVAITE PRAZNI FORMULIARI...AKOISKATE NIAKOGA VAOBSHTE DA STIGNETE DO CANADA PODPISVAITE SAMO PROVERENI NESHTA...
Galin STOEV
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 7:32 pm

Zdraveite !

Мнение от Galin STOEV »

Shte Vi kaza samo edno - Blagodarenie na Zana-E, sam v Canada!

Badete zdravi

Galin
Riba
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:50 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Riba »

Ami vsichki ostanali, deto sme tuka blagodarenie na sebe si,kakvo da kajem....samo edno,vsichko mojete da napravite sami,vsichki drugi razhodi,stranichni ot neobhodimite sa na vyatara hvarleni pari :)
pozdravi :)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

---
Последно промяна от Joy на Сря Яну 12, 2005 11:26 pm, променено общо 1 път.
Plamen

Re: Zdraveite !

Мнение от Plamen »

Galin STOEV написа:Shte Vi kaza samo edno - Blagodarenie na Zana-E, sam v Canada!

Badete zdravi

Galin
Пич, я сподели какво толкова направихе дето ти сам не би могъл...просто ми е интересно...не за сруго, ама до сега и един ред не си написъл и изведнъж се появяваш и хоп...браво на Жана Е...нещо малко особено ми звучи...не се сърди, обаче ще ми е интересно да знам ти как ги виждаш нещата и то не с 1 ред...
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Zdraveite !

Мнение от Mark »

Galin STOEV написа:Shte Vi kaza samo edno - Blagodarenie na Zana-E, sam v Canada!
Мисля, че би било по-добре да можеше да кажеш :

Поисках, интересувах се, сам си движих нещата (които са толкова прости), отидох в Canada .

Ама не можеш.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Lussy
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:04 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lussy »

Здравей , Lebedar!
Аз се придържам към по-горе изказаните мнения. Аз и семейството ми сме тук в България, но наскоро си подадохме първите документи. В началото смятахме да действаме с "Жана Е" , но когато попаднах тук във форума и сайта на Пламен, просто ги игнорирахме. Нали знаеш приказката "Каквото и да ти казват, знай че става дума за пари" - пример - защо трябва да им давате пари за първичния въпросник, като може да си го свалите от сайта на Квебек. Какво повече ще направят за вас, отколкото вие сами за себе си?
Чети форума, отсявай мненията, защото те са ужасно много, а понякога и объркващи, но ДЕЙСТВАЙТЕ САМИ-може само да спечелите, но не и да загубите.
Питай просто и ще ти бъде казано.
You know you Are Bulgarian When...You say "tz" instead of "no".
You still carry lots of cash or spend 3 hrs drinking the same cup of coffee,
When you're hungry, and then you go and buy a pack of smokes..
AndMuchMoreeeeee;)
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Ало-о- "Галине", кажи къде си в Канада, че да се видим .

Или си някой от фирмата, в България :roll: :lol:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
gerchev
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:17 am
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от gerchev »

Хей Галине !!!
Ти да не правиш Маркетингово Проучване за Жана-Е
Те са мошеници.
lebedar
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:47 am
Местоположение: Sofia

Първи документи

Мнение от lebedar »

Lussy написа:Здравей , Lebedar!
Аз се придържам към по-горе изказаните мнения. Аз и семейството ми сме тук в България, но наскоро си подадохме първите документи. В началото смятахме да действаме с "Жана Е" , но когато попаднах тук във форума и сайта на Пламен, просто ги игнорирахме. Нали знаеш приказката "Каквото и да ти казват, знай че става дума за пари" - пример - защо трябва да им давате пари за първичния въпросник, като може да си го свалите от сайта на Квебек. Какво повече ще направят за вас, отколкото вие сами за себе си?
Чети форума, отсявай мненията, защото те са ужасно много, а понякога и объркващи, но ДЕЙСТВАЙТЕ САМИ-може само да спечелите, но не и да загубите.
Питай просто и ще ти бъде казано.
Здравей Люси,
Би ли ми казала от къде да изтегля първите формуляри, които са ми необходими за кандидатстваме в Квебек?
Аватар
Lussy
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:04 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lussy »

Да , разбира се. Ако се оправяш с френския търси на: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... s/dpi.html
ако ли не формулярите са точно на :http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... df/QPI.pdf
You know you Are Bulgarian When...You say "tz" instead of "no".
You still carry lots of cash or spend 3 hrs drinking the same cup of coffee,
When you're hungry, and then you go and buy a pack of smokes..
AndMuchMoreeeeee;)
Заключено