Ръководни принципи при избор на личен лекар

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Nalex
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 6:41 am
Местоположение: Mtl

Ръководни принципи при избор на личен лекар

Мнение от Nalex »

Ще бъда много благодарен, ако споделите от от какво човек да се ръководи при избора си на личен лекар.
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Edinstweniat princip e prosto da namerish lekar, kojto priema pacienti, bez znachenie kakyw e. Opitaj da namerish chrez preporyki. Towa e,
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: Ръководни принципи при избор на личен лекар

Мнение от KolioBalkanski »

Nalex написа:Ще бъда много благодарен, ако споделите от от какво човек да се ръководи при избора си на личен лекар.
ne znam kak e v Quebec no v Ontario principa e - ako si lucky da dokopash niakoi priemasht pacienti
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: Ръководни принципи при избор на личен лекар

Мнение от Rainmaker »

KolioBalkanski написа:
Nalex написа: ako si lucky da dokopash niakoi priemasht pacienti
i posle gledash da ne se razboliavash che edva li shte nameri vreme za tebe, a dori i da te prieme diagnozata si ia postaviash sam :beer:
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Ръководни принципи при избор на личен лекар

Мнение от yahoo »

KolioBalkanski написа:
Nalex написа:Ще бъда много благодарен, ако споделите от от какво човек да се ръководи при избора си на личен лекар.
ne znam kak e v Quebec no v Ontario principa e - ako si lucky da dokopash niakoi priemasht pacienti
Точно такъв е принципа и в Монреал, особено ако някой ти го е
препоръчал означава че наистина е от малкото които си разбират
от работата и шанса да приема нови пациенти може да се сравнява
с този да уцелиш шестица в тотото :D
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

А има ли смисъл от личен лекар?
не дремеш ли пак толкова време ,колкото и без да ти е личен лекаря?
(докато си умреш от болестта или от старост)
честно тукашното здравеопазване ме тръшва направо.
Лекарката при която ходи жена ми за противозачатъчни и ги смени с някакви,от които жена ми взе да и прилошава и не стига ,че лекарката съвсем бегло говореше френски и английски(най и се отдаваше италианския,като роден)да се чудиш как е приравнила дипломи и са и дали право да практикува :shock: :shock: ами и беше пълен некомпетон-ами вие от какво мислите ,че ви става така,ами ако мислите че е от хапчетата - спрете ги,ами де да знам сега...леле здравеопазването :shock: :shock:
честно ако има нещо заради ,което ще си отида в Бг-ей заради това ще е!!!
В онази разгромена България,при всичката и криза,нямам почти никакви оплаквания ,нито от болници ,нито от лекари ,а ми се е налагало да ползвам не веднъж услугите им!
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

THC написа: ами и беше пълен некомпетон-ами вие от какво мислите ,че ви става така,ами ако мислите че е от хапчетата - спрете ги,ами де да знам сега...
ne pita li dali imate podoben sluchai v semeistvoto
tova im e lubim vupros :beer:
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

То ако бях говорил аз със нея-щях да я нредя и на италянски
порка путана ама - ха!
:lol: :lol: как е приравнявала дипломи без да говори ни един език - не знам :shock: :shock:
сигурно толкоз им е докторското образование тука. :lol: :lol: :lol:
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Puk nie pri kogoto si haresame, pri nego otiwame i ni zapiswa 8)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

THC написа:А има ли смисъл от личен лекар?
не дремеш ли пак толкова време ,колкото и без да ти е личен лекаря?
HЯМА СМИСЪЛ ОТ ЛИЧЕН ЛЕКАР. ако стане много много напечено може да идеш до спешното, там само 7-8 часа ще почакаш, докат личния ша ти даде час за след 1 месец.
абе я изчакайте да завърша и идвайте при мене :D :D :D каквит хапчета кажете,такива ще ви изписвам
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

A nie otidoxme v nai-bliskoto CLS i si zapisaxme 4as za okolo 1 mesec po kusno. Genata beshe dosta lubezna,popita ni kakvo iskame ot neia ,sled koeto pregleda snimkata na kruka na mugut mi ,malko ne znaeshe ot koia strana se gleda pravilno i kaza che ot tia raboti ne razbira,no beshe mnogo lubezna da ni pokage internet stranica ot koiato mogesh da si svaliash uprgnenia za kraka.Mene malko me stresira koga na suobshtenieto mi 4e ima astma tia kaza -Tova za kakvo mi go kazvate ? E uspokoi se kato se razbra che ne iska nishto ot neia.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
sub0

Мнение от sub0 »

Последно промяна от sub0 на Пет Окт 29, 2004 11:20 am, променено общо 1 път.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

каквит хапчета кажете,такива ще ви изписвам
Сашка, от сега си правя заявка за тебе-да си ми личен лекар-кат трябва до Торонто ще идвам :lol: :lol: :beer:
...и една скромна рецептичка за лексотанчета :oops: :oops:
а може ако има и централни холинолитици-атропинче нещо-тука паркизан продава ли се :?: :lol: :lol: :lol:
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

sasho71 написа: каквит хапчета кажете,такива ще ви изписвам
aha. i kakto ti kajem taka shte ni lekuvash :wink:
Che triabva li da uchish mnogo za tova :?:
Shtom az shte ti kazvam napravo zimai lista i moliva i da pochvame da pishem. Sasho, ne ubivai viarata mi v badeshteto. Na tebe razchitam da poopravish taia skapana zdravna sistema kato te izberem za ministar sled nekoia i druga godinka :haplio: :dance:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

pomiar написа:
sasho71 написа: каквит хапчета кажете,такива ще ви изписвам
aha. i kakto ti kajem taka shte ni lekuvash :wink:
Che triabva li da uchish mnogo za tova :?:
Shtom az shte ti kazvam napravo zimai lista i moliva i da pochvame da pishem. Sasho, ne ubivai viarata mi v badeshteto. Na tebe razchitam da poopravish taia skapana zdravna sistema kato te izberem za ministar sled nekoia i druga godinka :haplio: :dance:
ами да ти кажа, тоест не искам да разстрйвам вярата ти, ама тука оставам с впечатление че който са го приели е завършил задължително, дори и апендисита да не знае къде се намира :shock:дори и да си индиец от щата пенджаб/такъв имаме в групата/ който срича английски и незнайно как е взел Тойфел. за тях е достатъчен факта че си приет, следователно ставаш за лекар :shock: така че е по-добре да преминеш на самолечение и да си имаш лекар който ти дава каквото му кажеш :lol: тук в Торонто много българи ходят при бг лекари щото те точно така правели.
затова и не ме учудва за упражненията от интернет дето ТХС разправя че им е дала онази.
а що се отнася до мен аз още нямам личен лекар, не съм си избирал и нямам никакво намерение да търся :idea:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Заключено