Kakvo mi se sluchi dnes

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Kakvo mi se sluchi dnes

Мнение от bliasaka »

Poluchavam si dnes statement-a na kreditnata karta i v plika kakvo da vidia-osven moia ima statement i na niakakav drug!!!Pobesnial se obajdam v bankata i kazvam kakvo e stanalo,a otsreshta otegchenata slujitelka mi kazva "O,ne e vazmojno".Az ne kazvam nishto.Vednaga sled tova tia me pomoli da prodiktuvam nomera na onzi drugia za da se svarje s nego.Sled tova az ia popitah "Kakvo shte stane ako niakoi ne tolkova chesten kato men poluchi moia statement?".Pri koeto tia mi otgovori "Informaciata,koiato se sadarja v statement-a e nedostatachna za izpolzvaneto na kartata ot drugo lice".Az kazvam "No e napalno dostatachno da mi sazdade dosta problemi?".A tia otgovaria "Da,gospodine".
Inache az sam "fucking imigrant", a te sa nomer 1.Vendorite i te sa nomer 1.Blagodarenie na "fucking imigrants" mogat da liokat po cial den i nosht i da se drusat s nai-dobrata droga v tiahnata provincia.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

aaa добър ден, тъга, както се казва. :D на мен пък ми изключиха по погрешка кабелната и една седмица ги чаках да ме вмъкнат в "натоварения" си график и да дойдат. обаче ако използваш тактиката на тъпоъгълния триъгълник, демек да кажеш че ще заведеш дело срещу тях направо губят ума и дума и стават меки,меки кат памук :idea: а че сме "fucking immigrants" e ясно, понякога си мисля че някои животни имат повече права от нас :D :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

На мен пък вече 3ти път ми се обаждат да ми предлагат кредитна карта от банка от която имам такава карта :shock: Тия компютри нямат ли, бе? :? Последния път се ядосах и казах на служителя - "Добре, айде ще взема една платинена карта като толкова ме молите..." и той буквално онемя :D
Да не говорим, че толкова мастило изхабих за да ми изпишат правилно фамилното име на мъжа ми и накрая всички документи са с името ми преди брака. Каква е тая работа, айде кажете ми.... :?
Направо ми писна вече!
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: Kakvo mi se sluchi dnes

Мнение от vladi »

A na men parvata mi kreditna karta, oshte predi da ia polucha mi se obadih da me popitat kak sam uspial da natrupam tezi 3500CAD za dva dni :shock: :shock: :shock:

Kazah im che nishto ne e nared.

No niamah drugi problemi. Anuliraha gi i samo podpisah deklaratsia che razhodite ne sa moi. Dali sa namerili maistora neznam...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Male Vladi ti me shashna :shock: :shock:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Gesh
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:38 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от Gesh »

И на мен един юнак с етикече на ризата, че е служител на Rоgers, вече два пъти ми чука на вратата и ми предлага кабелна и интернет, а пък аз му обяснявам, че си ги имам и то точно от Rogers :lol: .
Вътрешнофирмената им комуникация на некой от големите фирми е доста зле. Нема да казвам защо, за да не кажат че съм расист :wink: .
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Gesh написа:И на мен един юнак с етикече на ризата, че е служител на Rоgers, вече два пъти ми чука на вратата и ми предлага кабелна и интернет, а пък аз му обяснявам, че си ги имам и то точно от Rogers :lol: .
Вътрешнофирмената им комуникация на некой от големите фирми е доста зле. Нема да казвам защо, за да не кажат че съм расист :wink: .
teia indiici i pakita deto chukat po vratite sa comissioned salespeople i vaobshte "streliat naposoki". Mnogo losho govori za Rogers che imat vzemane-davane s takiva individi.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Re: Kakvo mi se sluchi dnes

Мнение от maria29 »

bliasaka написа:...a otsreshta otegchenata slujitelka mi kazva "O,ne e vazmojno"...
:lol: :lol: I na men mi kazaha sa6toto kogato im saob6tih 4e imam dva studentski nomera. Klasi4eski otgovor ot ... maloymnitzi.
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

boring

Мнение от No667 »

Obesnenieto na vsichkite podobni situacii e che mnogo ot kanadcite sa "boring".
Tozi boring e tolkova goliam,che greshkite sa tolkova mnogo i tolkova nepriatni,che niama opravia.
"boring" slujitelia vinagi vzema dobra zaplata i vinagi moje da nameri obasnenie na problema.
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: boring

Мнение от Rainmaker »

No667 написа:Obesnenieto na vsichkite podobni situacii e che mnogo ot kanadcite sa "boring".
"boring" ili bored :?: :beer:
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

Re: boring

Мнение от No667 »

Rainmaker написа:
No667 написа:Obesnenieto na vsichkite podobni situacii e che mnogo ot kanadcite sa "boring".
"boring" ili bored :?: :beer:
Ami tuka izpolzvat dumata che sa boring kato si govorish s takiva slujiteli
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Re: boring

Мнение от maria29 »

Rainmaker написа: "boring" ili bored :?: :beer:
:lol: :lol: :lol:
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Re: boring

Мнение от anicata »

friends,
kakvo to i da e tuk,po-dobre e.Prosto povecheto ot vas ne sa bili skoro v bg ,ili ako sa bili ne sa se borili po instituciite/banki,bolnici t.n/ i neznaiat puk tam za kakva nekompetentnost stava duma.I za kakvi zorove,ako vaobshte imat jelanie da ti dadat neshto.
az lichno se radvam che sam tuk i ne mislia da hvarliam nervi za tova che mi predlagat neshto deto veche go imam.
aide s zdrave!
Изображение
borimira2
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 1:40 pm
Местоположение: Burlington, ON

Re: Kakvo mi se sluchi dnes

Мнение от borimira2 »

I za da dopalnja temata i az s interesni sluchki v Kanada, az poluchih pismo s otkaz za creditna blue (basic) karta na Amex. Az im kazah, hei neshto mai ste obarkali, az sam vash "dobar" klient ot njakolko godini i v momenta prosto iskam ot "Golden" da switchna back na "Blue".

Prichinata mi beshe, che Amex imat nekakva mnogo smahnata marketing policy. Hem za golden card plashtash godishna taxa, hem nikakvi oferti za niski %, za razlika ot predishnata mi BLUE card kadeto postojanno me zarivaha s 4% chekove i 4% na prehvarljane i tem podobni.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Мнение от edelwais »

и аз да се включа (щот си мисля, че ще грабна "жълтата фанелка"):
жена ми се прибира от ню орлеанс, с билет купен чрез travel agency. току що се обади от washington, dc (където и е връзката за монтреал), че ... абе такъв полет (WASH-MTL) НЕ СЪЩЕСТВУВА... и сама да се оправя... canada air са си измили ръцете "ами отговорни са тези от travel agency-то, с тях се оправяйте" (за което може би имат основание) и са я изритали като мокро коте (в 9:30 вечерта).

това са фактите, коментарите ще ви ги спестя, името на "travel agency-то" ще цъфне тук най-скоро.
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Заключено