НАМИРЕХ СИ БЪРЗО ХУБАВА РАБОТА В МОНРЕАЛ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

НАМИРЕХ СИ БЪРЗО ХУБАВА РАБОТА В МОНРЕАЛ

Мнение от monny »

От два дни съм в Монреал, а вече успях да си намеря добра работа
Работя в една световно известна верига, вероятно сте я чували, казва се MacDonalds като Hygienis, по цял ден мия пода за по 7.5 CAD на час – Yes, Yes, Yes
Още на първия ден ми повериха пространството пред главния вход, шефът ми каза че съм бил отличник, но не си спомняк как беше думата на френски.
Другата седмица ме чака повишение, ще работя като Sausager ще правя филенцата, плюс това ще ми увеличат заплатата на 7.75 CAD на час
За 7 работни часа това прави 54,25CAD на ден, по 22 работни дни 1193.5 CAD на месец в български пари около 1440 лв . Представяте ли си за един месец получавам колкото годишната заплата в България .
Има и екстри - по един сандвич безплатно на ден и кока кола на корем
Щастлив съм, че чак си удрям задника в тавана, затова и искам да споделя радостта си с вас
Дали пък не е хубаво в Канада, вие как мислите
Botzo

Мнение от Botzo »

monny spoko ....... za dva dni tolkoz. 6te si nameri6 i po-hubava i 6te izkarva6 po 2-3 godi6ni BG zaplati. Canada e RAI-a na zemiata.
Uspeh !
botzovtori

Мнение от botzovtori »

Botzo написа:monny spoko ....... za dva dni tolkoz. 6te si nameri6 i po-hubava i 6te izkarva6 po 2-3 godi6ni BG zaplati. Canada e RAI-a na zemiata.
Uspeh !
Тук пропусна: "Quebec, je t`aime ma nouvelle Patrie!" и е хубаво да уточниш коя по ред е :idea:
:beer: :beer: :beer:
aleksandar
Мнения: 82
Регистриран на: Съб Май 15, 2004 5:23 am
Местоположение: New Westminster, BC

Мнение от aleksandar »

A kolko naem plashtash, kolko davash na mesez za hrana, drugi razhodi i t.n.? Nakraia kato teglish chertata, ima li smisal?

Pozdravi,
Sasho
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

!

Мнение от janyz »

Chestita parva rabota !!! Dai info. kak si tarseshe rabota(chrez firma ,s pitane ,internet,ili drug nachi ),kakvo nivo na ezik izkat ,s dogovor li.....
Uspeh !!!
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

Samo az li si mislia che monny ni e vezel na podbiv...moje i da se laja no usetih niakakva jlach v tova pisanie. Molia da me izvinite ako ne e taka :roll:
k_mirchev
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Юни 21, 2004 3:17 pm

Мнение от k_mirchev »

MechoPuh написа:Samo az li si mislia che monny ni e vezel na podbiv...moje i da se laja no usetih niakakva jlach v tova pisanie. Molia da me izvinite ako ne e taka :roll:
Razbira se Puh ironiata e o4evadna...v protiven slu4ai zalko...li4no mnenie!!!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Хехе, и аз мисля че си прави та..к :D :D :D
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: НАМИРЕХ СИ БЪРЗО ХУБАВА РАБОТА В МОНРЕАЛ

Мнение от yaiuat »

monny написа:...
Поздравления :beer: :D :beer:

$7.7/ч. за Канада всъщност наистина е малко но например аз 98г в бг имах един период дето работих средно за 70 лв на месец. Представяш ли си........... Ако го кажеш това там че имало такъв случай сигурно няма да ти повярват. Ама е истина :? Тогава спешно се нуждаех от бърза пачка и нямаше големи възможности за избор :(
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Re: НАМИРЕХ СИ БЪРЗО ХУБАВА РАБОТА В МОНРЕАЛ

Мнение от LaRue »

yaiuat написа:$7.7/ч. за Канада всъщност наистина е малко но например аз 98г в бг имах един период дето работих средно за 70 лв на месец. Представяш ли си........... Ако го кажеш това там че имало такъв случай сигурно няма да ти повярват. Ама е истина :? Тогава спешно се нуждаех от бърза пачка и нямаше големи възможности за избор :(
yaiuat, бърза пачка само с работа трудно се прави, пък било то и в Канада :idea:
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Абе monny-аз си мислех ,че ти си оня от Данон,дето са го изгонили заради френския...ама както и да е
За 7 работни часа това прави 54,25CAD на ден, по 22 работни дни 1193.5 CAD на месец в български пари около 1440 лв
тия сметки както си ги написал-ще вземе някой да повярва,че няма данъци в Канада и тва което ти е обявено като заплата наистина го вземаш бруто :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

Dimitar Kolev написа:Абе monny-аз си мислех ,че ти си оня от Данон,дето са го изгонили заради френския...ама както и да е
За 7 работни часа това прави 54,25CAD на ден, по 22 работни дни 1193.5 CAD на месец в български пари около 1440 лв
тия сметки както си ги написал-ще вземе някой да повярва,че няма данъци в Канада и тва което ти е обявено като заплата наистина го вземаш бруто :lol: :lol: :lol:
kak da znae che se plashtat i danuci kato si e oshte v bg :beer:
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Рейнмейкър за кво Бг говориш?
Аз си бях в Бг само февруари и март за последната година.
А от 26.Март съм в Монреал и тъй като и двамата с жена ми работим имам представа колко ми удържат :lol: :lol: :lol:
А-а-а ти сигурно ми четеш профила-ха-ха-ха :lol:
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

Dimitar Kolev написа:Рейнмейкър за кво Бг говориш?
Аз си бях в Бг само февруари и март за последната година.
А от 26.Март съм в Монреал и тъй като и двамата с жена ми работим имам представа колко ми удържат :lol: :lol: :lol:
А-а-а ти сигурно ми четеш профила-ха-ха-ха :lol:
za monny govoreh :)
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

А--а-а-а тои ли аз къде гледам :oops: :oops: извинявам се Рейнмейкър-дизригард май ласт.
Ама като съм почнал веднъж-в България принципно данък върху заплата плаща ли се и какво е ДОД?и направо ти го вземат или как?
Аз не съм плащал такива май...да не ме хванат за нещо ако реша да си ходя?
Заключено