Dokumenti na interviuto

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
boto
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 5:58 pm

Dokumenti na interviuto

Мнение от boto »

Zdraveite,iskam da popitam ima li problem na interviuto da se pokazat i dokumenti koito ne sa izprateni s osn.paket,naprimer voennata mi knizka sigurno shte ia iskat,sashto taka triabva li da prevezdam dok. ot angliiski na frenski,rabotia v chuzda kompania i preporakite sa mi na angliiski,i posleden vapros kolko dni predi interviuto da izvadia izvlechenie ot smetkata si zashtoto tia shte se prevezda ot BG na FR.
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

Ние показахме доста допълнителни документи, които не бяха във втория пакет.Някои от тях(разни сартификати) които са на агглийски в оригинал, не сме превеждали на френски , и се приеха нормално. Не е необходимо банковото извлечение да е от последните дни , предполагам ,че от порядъка на две -три седмици преди датата на интервюто , е един приемлив период , поне при нас беше така.

Късмет.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Никой няма да ти иска военната книжка на интервюто.
Документи добавяй смело, щом смяташ, че ти е нужно...
А банковата референция (що ли и казват референция) трябва да е не по-стара от 6 месеца преди интервюто.
Успех! :D
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено