Ima li sbirki v Stara Zagora

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Niki i Iva
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 9:34 am
Местоположение: Ville de Quebec, Canada

Ima li sbirki v Stara Zagora

Мнение от Niki i Iva »

Zdravejte na vsichki,
iskam da zapitam dali ima drugi ot Stara Zagora, koito smiatat za hodiat v Canada i ako ima da se vidim i zapoznaem!!!
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Да да има. Последната бе небивал интерес. Постнах инфо. Зарибявах. То шахматисти ли не бяха, то среща на гарата. Но дори и сто виртуални загорки не събраха кръжока по Канада. :oops:

вж тема тук

Поздрави
атанас
Изображение Изображение
smurfieta
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Апр 06, 2004 5:24 am
Местоположение: Brossard

сбирка...

Мнение от smurfieta »

Здравейте всички Заралии!В края на месеца си идвам,за да прекарам последните 40 дни в Бг в моя град и ще се радвам ако се осъществи такова събиране.Успех на всички!
jana
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 2:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от jana »

Само кажете кога и къде. Имаме голямо желание да се срещнем с всички кандидат Канадци от Стара Загора. През лятото ходихме на два пъти на срещите в София. Много ни хареса. Всички там бяха просто SUPER!
Аватар
agentka007
Мнения: 138
Регистриран на: Съб Апр 03, 2004 8:09 pm
Местоположение: Ca

Мнение от agentka007 »

Kiwi написа:Да да има. Последната бе небивал интерес. Постнах инфо. Зарибявах. То шахматисти ли не бяха, то среща на гарата. Но дори и сто виртуални загорки не събраха кръжока по Канада. :oops:

вж тема тук
Хеи, kiwi, това стана супер тема преди време, сега, като я прочетох, пак ми се напълни душата. Мерси, че ми я припомни!

Анета

Чувала съм, че е имало сбирки все пак. Пожелавам ви да успеете да се организирате пак. Ударете по една Загорка и за нас. То не че вече Загорката е кой знае какво, ама ей така, за адета!
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

Ако лятото ви отведе към Варна :) елате и на наши срещи :) сте се радваме ;)
pit
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Май 05, 2004 1:13 pm

Мнение от pit »

Zdraveite Niki i Iva mnogo se radvam 4e povdignahte temata za sresta v Stara Zagora.Molia vi da opredelite data i chas za sresta v Stara Zagora ste dovedem i priateli.
Niki i Iva
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 9:34 am
Местоположение: Ville de Quebec, Canada

Мнение от Niki i Iva »

Privet na vsichki zaralii i na tezi,koito obichat nashia grad.
Naistina shte e super da se saberem za da obmenim informacia.Nie veche niakolko pati se sabirahme s hora,koito veche za sajalenie zaminaha i sreshtite ni sluchaino ili ne biaha vinagi v liubimito na vsichki ni Filibeto /za svedenie oshte praviat ot hubavite sirenca/.
Koito iska moje da doide na 11.06.2004 ot 20.00 chasa na Filibeto.
Nie shte sme tam s edna chervena roza.
Ako niama mesta shte vi chakame na liulkite pred zavedenieto.
Shte se radvame da se saberem poveche hora!!!
jana
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 2:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от jana »

Идеята за розата е чудесна и ние ще носим. Дано се съберем повече хора.
Аватар
agentka007
Мнения: 138
Регистриран на: Съб Апр 03, 2004 8:09 pm
Местоположение: Ca

Мнение от agentka007 »

Айде в Стара Загора, във Филибето :lol: Незапознатите има да се шашкат като къде ще е тая среща: в Заарата или във Филибето :lol:

Да не изкупите червените рози на бабите на пазара?
Аватар
agentka007
Мнения: 138
Регистриран на: Съб Апр 03, 2004 8:09 pm
Местоположение: Ca

Мнение от agentka007 »

Абе, Заарата, я кажете това какво е, плийз :shock:

http://www.zone168.com/news.html?date=2 ... =00304.htm

Какво усетихте? Какво се чува при вас, кой е източникът?
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Ами вземете се съберете наистина, колко хубаво било в София :D , лошо няма, но и Вие може да си го направите не по-лошо от софийското. А сме се събирали в Стара Загора и изобщо не ни е било лошо. А доколкото знам има не малко заралии дето са по бойните пътеки на процедурата и не е лошо да обмените малко информация. Поздрави на всички заралии.
И един съвет Филибето е малко тясно и обикновено си е фраш, вземете отидете в Сан Суси - там е по-широко, а и има разни френски салати и ястия, а и не се чува чалга.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

Сан Суси е готино място, някога бе известно като Иречек... Първо беше Американски Културн Център, сега е Френски Културен Център, а в бъдеще вероятно щу стане Канадски Културен Център :D

А къде е това чудо Филибето? Явно не съм много спец по заведенията...
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Доколкото се сещам на гърба на бившето военното коменданство. По уличката м/у Полицията и Езиковата, след като пресечеш Столетов по посока Аязмото. Само с това си обяснение да не съм те объркал още повече, разбира се :lol:
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
agentka007
Мнения: 138
Регистриран на: Съб Апр 03, 2004 8:09 pm
Местоположение: Ca

Мнение от agentka007 »

Не беше ли точно на Столетов? Или пък следващата :roll: Аз успях да го посетя 2-3 пъти преди да тръгнем, вече беше нашумяло с добри цени и отлична кухня. Иначе си е тъпканак, мястото е малко. Може би, ако трябва да седна вътре, не бих го направила. Но на двора бива, все едно си си у вас, само дето сте г.з до г.з :wink:
Добре, че си прочетох стария постинг за сиренцата, че бях почнала вече да ги забравям :oops:
Помните ли как ми викат колегите? ;)
Заключено