Канадски простотии

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Канадски простотии

Мнение от IFF »

roumensp написа:
IFF написа:
roumensp написа:Тия дето гледате тоя Фокс повтаряте като папагали всяка простотия, която видите там, без да се замислите даже. Какъв е проблема, ако в бой-скаутите ще има момичета, че няма да могат повече да пикаят публично ? :D Нека на мен да ми беше лошо, ако в БНА имаше жени навремето. :) Немалка част от тия дето гледат и субсидират Фокс не признават и еволюцията, отхвърлят абортите и считат че света е създаден за 6 дена ... айде да почнем и тях да си цитираме, а. Щом тулупа Тъкър Карлсън не бил хепи, то това било простотия, евала. :D В Саудитска Арабия не беше ОК жените да не могат да шофират, ама в САЩ е ОК да не могат да бъдат еди-какво-си ... тогава с какво тоя тулуп е по-различен от арабите ?
Ние си имаме четворка за белот и не искаме жени в нашето каре. Не сме араби, просто искаме това да си остане наша територия. Също така, като ходя до кенефа би ми било много неприятно ако трябва да го деля с жени, предпочитам тоалетните да са разделени както си е и сега. И не съм арабин.
Значи у вас имате тоалетна само за жени и само за мъже ... интересно. :D
И аз работя доста добре с колегите си мъже, от което не следва, че в моята специалност трябва да приемат само мъже. Почвам да си мисля, че нарицателните “балканец”, “турчин” и т.н., с които понякога се опитват да ни засегнат българските жени не са съвсем необосновани.
Излагаш се, държиш се като Стрина, а можеше да стане диалог. Нямам никакви проблеми с колежките, нека си работят каквото и където искат, обаче ако искат да стват бойскаути, защо не си създадат блондскаутска организация и да си ходят там. То това е готното на връзките ни, че сме различни, и не е нужно да ходим навсякъде заедно. Съгласен съм, че сме равни с жените, с гейовете, транс, манз и прочие, ама сме различни и имаме разни интереси.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

Eто това в чест на Иван_дъ_пич, Иф и други подобни, които се чувствуват засегнати. :D
"Manspreading" ban
Само че никой и дума не обелва, защото сцена на действието не е USA, Canada or North America, а любимата ви Европа част, от която е и България. :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11756
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Канадски простотии

Мнение от optics »

DHL твърди че ми е доставил колетче днес в 13:00, а не е!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от ablood »

optics написа:DHL твърди че ми е доставил колетче днес в 13:00, а не е!
Тия са пълни профани.

Един ден не отидох на работа за да чакам вкъщи много важна пратка (предишният ден ми бяха оставили съобщение на вратата). Седя си аз на първия етаж с широко отворени прозорци и чувам всяка стъпка от улицата, камо ли камион. Изведнъж уеб страницата им ми съобщава, че съм пропуснал още едно посещение!?!?!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от Kpetrov »

speedy написа:
todor73 написа:Ама големи са гугутки (наивници), слушам днес освободили двама заложници канадци, от 5 години били пленени в Афганистан.

Сега историята, решили да правят обиколка малко в Азия, свят да видят :) ... и право в Афганистан, тя бременна била навремето, но ъкъл море, още по-чудното е и че се размножавали по време на 5 годишното им отвличане, имат вече 3 деца :o
Малка поправка - мъжът е канадец, а жената американка. И не са гугутки, а по-скоро кукувици. Мъжът преди това е бил третият съпруг на сетрата на Омар Кадр - тази, с която на Омар Кадр е забрано да поддържа контакт, защото тя била от радикалните ислямистки идиоти.
Въпроса всъщност е кой от кого са освободили? ;)
Тези мязат на главатари на бандата и с право са се страхували да не се озоват в Гуантанамо.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11756
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Канадски простотии

Мнение от optics »

ablood написа:
optics написа:DHL твърди че ми е доставил колетче днес в 13:00, а не е!
Тия са пълни профани.

Един ден не отидох на работа за да чакам вкъщи много важна пратка (предишният ден ми бяха оставили съобщение на вратата). Седя си аз на първия етаж с широко отворени прозорци и чувам всяка стъпка от улицата, камо ли камион. Изведнъж уеб страницата им ми съобщава, че съм пропуснал още едно посещение!?!?!
Тука случая е аналогичен, с тая разлика, че първия път (който те бяха насрочили) нито имаше бележка нито в сайта че са минали. След което аз насрочих за по-следващия ден. Съответния ден имаше човек в къщи. Гледам в сайта - доставено. Цъкам да видя доказателство - излиза някъв пидиеф в който пише - ето това е доказателството - доставено е в толкова часа. Обаждам се - ония викат - ами да - оставили са ви го в пощенската кутия (то не може да се събере там). Аз викам - не са - няма го и второ не съм ви оторизирал да го оставяте без подпис (нали в сайта има такъв бутон). Оная вика - ааа, ма той деливърито може да оставя и без подпис... :fubar:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Канадски простотии

Мнение от ivandaman »

Не е от Канада а от прогресивната южна съседка Калифорния.

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Канадски простотии

Мнение от Павел »

roumensp написа:Тия дето гледате тоя Фокс повтаряте като папагали всяка простотия, която видите там, без да се замислите даже. Какъв е проблема, ако в бой-скаутите ще има момичета, че няма да могат повече да пикаят публично ? :D Нека на мен да ми беше лошо, ако в БНА имаше жени навремето. :) Немалка част от тия дето гледат и субсидират Фокс не признават и еволюцията, отхвърлят абортите и считат че света е създаден за 6 дена ... айде да почнем и тях да си цитираме, а. Щом тулупа Тъкър Карлсън не бил хепи, то това било простотия, евала. :D В Саудитска Арабия не беше ОК жените да не могат да шофират, ама в САЩ е ОК да не могат да бъдат еди-какво-си ... тогава с какво тоя тулуп е по-различен от арабите ?
Проблема е, че не е необходимо - от 100 години двете организации си съществуват поотделно без никакъв проблем. Откакто свят светува има тоалетни за мъже и тоалетни за жени - сега изведнъж тоалетни за тренита; в акта за раждане, вече да не се споменава пола. По твойта логика няма проблем и ако утре почнат да слагат на момчетата кордели. Лека-полека разума и традициите отстъпват на малоумието на либерастите.
Да ти прави впечатление, че докато 8 години Обама беше президент нямаше проблеми със знамето на конфедерацията, с паметника на генерал Лий, с Христофор Колумб. Последния сега е оприличен на терорист, дошъл в Америка и избил половин милион души и давайте да режем ръцете на паметника му, преди да го съборим. Преди 2 дни предложиха националния празник носещ неговото име да се преименува на деня на индианците. В момента сигурно се чудят как да преименуват Washington DC - Вашингтон, като собственик на роби, да се заличи и промени на Джеронимо, а DC на Дистрикт ъф Гейлумбия :rofl:


Да бойкотираме Тако Бел! Защо? What makes Taco SUPREME – WHITE sour cream :rofl:

И по-добре толупа Такър Карлсън, отколкото толупа Рейчъл Медоу, или толупката Андерсън Купър :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12478
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Канадски простотии

Мнение от Ivan1007 »

Ми те и православните църкви са си съществували няколкостотин години с мъжко и женско отделение та до началото на 20ти век си е било така. По времето на баща ми е имало мъжка и женска гимназия в града. Жена с панталон или без забрадка си е било равносилно на сландал по времето на дядо ми.
За кордели не знам сега да слагат дори на момичетата, но с обеци момчета и мъже колкото щеш. Чак и на носа си слагат като в Африка. Че и с дълги коси тръгнаха оше от времето преди да съм се родил, та и на плитки и опашки ходят мъжете.
Аве ти да не си бил някой саудитски духовник в предишния си живот? :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Канадски простотии

Мнение от prace »

ivandaman написа:Не е от Канада а от прогресивната южна съседка Калифорния.

Малеее.Какви са тия страхотии, Иване? Откъде го изнамери?
Това е ужасно! Ама сериозно е ужасно!! Няма майтап вече.
Всъщност направих малък рисърч и видях това..
"
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канадски простотии

Мнение от Kpetrov »

Ivan1007 написа:Ми те и православните църкви са си съществували няколкостотин години с мъжко и женско отделение та до началото на 20ти век си е било така. По времето на баща ми е имало мъжка и женска гимназия в града. Жена с панталон или без забрадка си е било равносилно на сландал по времето на дядо ми.
За кордели не знам сега да слагат дори на момичетата, но с обеци момчета и мъже колкото щеш. Чак и на носа си слагат като в Африка. Че и с дълги коси тръгнаха оше от времето преди да съм се родил, та и на плитки и опашки ходят мъжете.
Аве ти да не си бил някой саудитски духовник в предишния си живот? :D
Остави ги църквите, никой от тук пишещите не се съобразява с тях. Мнението на мъжете също не е важно.
Кажи какво мислят по въпроса за общите тоалетни жена ти, дъщеря ти и внучката?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Канадски простотии

Мнение от roumensp »

Павел написа:
roumensp написа:Тия дето гледате тоя Фокс повтаряте като папагали всяка простотия, която видите там, без да се замислите даже. Какъв е проблема, ако в бой-скаутите ще има момичета, че няма да могат повече да пикаят публично ? :D Нека на мен да ми беше лошо, ако в БНА имаше жени навремето. :) Немалка част от тия дето гледат и субсидират Фокс не признават и еволюцията, отхвърлят абортите и считат че света е създаден за 6 дена ... айде да почнем и тях да си цитираме, а. Щом тулупа Тъкър Карлсън не бил хепи, то това било простотия, евала. :D В Саудитска Арабия не беше ОК жените да не могат да шофират, ама в САЩ е ОК да не могат да бъдат еди-какво-си ... тогава с какво тоя тулуп е по-различен от арабите ?
Проблема е, че не е необходимо - от 100 години двете организации си съществуват поотделно без никакъв проблем. Откакто свят светува има тоалетни за мъже и тоалетни за жени - сега изведнъж тоалетни за тренита; в акта за раждане, вече да не се споменава пола. По твойта логика няма проблем и ако утре почнат да слагат на момчетата кордели. Лека-полека разума и традициите отстъпват на малоумието на либерастите.
Да ти прави впечатление, че докато 8 години Обама беше президент нямаше проблеми със знамето на конфедерацията, с паметника на генерал Лий, с Христофор Колумб. Последния сега е оприличен на терорист, дошъл в Америка и избил половин милион души и давайте да режем ръцете на паметника му, преди да го съборим. Преди 2 дни предложиха националния празник носещ неговото име да се преименува на деня на индианците. В момента сигурно се чудят как да преименуват Washington DC - Вашингтон, като собственик на роби, да се заличи и промени на Джеронимо, а DC на Дистрикт ъф Гейлумбия :rofl:


Да бойкотираме Тако Бел! Защо? What makes Taco SUPREME – WHITE sour cream :rofl:

И по-добре толупа Такър Карлсън, отколкото толупа Рейчъл Медоу, или толупката Андерсън Купър :rofl:
Простотии идват и от двете страни и няма “по-добре”, източника не определя колко голяма е една простотия. Аз не цитирам горните, нали.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

prace написа: Малеее.Какви са тия страхотии, Иване? Откъде го изнамери?
Това е ужасно! Ама сериозно е ужасно!!
Ма верно е ужасно!!!!!!!
Ти да видиш по Хелоуин, какви тръгват да събират бонбони. Ауууу!!!!!!! :rofl:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Канадски простотии

Мнение от prace »

Pyrelight написа:
prace написа: Малеее.Какви са тия страхотии, Иване? Откъде го изнамери?
Това е ужасно! Ама сериозно е ужасно!!
Ма верно е ужасно!!!!!!!
Ти да видиш по Хелоуин, какви тръгват да събират бонбони. Ауууу!!!!!!! :rofl:
Ти сигурно не слагаш и костюм...
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Канадски простотии

Мнение от Pyrelight »

Не разбира се. Твърде съм красив. :*
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Заключено