Има ли български гей двойки в Канада?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Chomsky
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:35 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Chomsky »

Павеле, нали !
за две години е напляскала 4485 мнения, като всеки ден е шляпкала по близо 5. А за умствената стойност на последните може да се съди по това че съставляват 24% от всички мнения някога написани във Приказки под шипковия храст. Направи да го крръстят онзи раздел - Мохабедите на Биистра.
И тая тръгнала да говори за дебиллност :rofl:
Последно промяна от Chomsky на Съб Сеп 21, 2013 4:03 pm, променено общо 2 пъти.
леко, не се нервирайте, че ще остареете бързо.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Павел »

roumensp написа:
Павел написа:Путин: Ако Берлускони беше хомосексуалист, нямаше да си има проблеми!

Сега съдят Берлускони за това, че живее с жени, а ако беше
хомосексуалист, никой нямаше да го пипне с пръст, каза руският
президент Владимир Путин.
Но не и ако беше българин ....
http://www.standartnews.com/balgariya-o ... 05619.html"

Ти да не си станал фен на Болен ?
Фен съм на Найтуиш :D
Колкото и да му се присмиват на Болен, единствено той иска да се "затвори" границата с Турция, за да се спре сирийската паплач - огромен проблем, който всички останали политици-путьовци пренебрегват.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от roumensp »

Павел написа:
roumensp написа:
Павел написа:Путин: Ако Берлускони беше хомосексуалист, нямаше да си има проблеми!

Сега съдят Берлускони за това, че живее с жени, а ако беше
хомосексуалист, никой нямаше да го пипне с пръст, каза руският
президент Владимир Путин.
Но не и ако беше българин ....
http://www.standartnews.com/balgariya-o ... 05619.html"

Ти да не си станал фен на Болен ?
Фен съм на Найтуиш :D
Колкото и да му се присмиват на Болен, единствено той иска да се "затвори" границата с Турция, за да се спре сирийската паплач - огромен проблем, който всички останали политици-путьовци пренебрегват.
Като не искат сирийци, да не са влизали в ЕС. Предполагам си наясно, че нито Болен, нито който и да е друг политик може да направи нещо по тоя въпрос ... За оплаквания - Брюксел или арменския поп.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Павел »

roumensp написа:
Павел написа:
roumensp написа:
Павел написа:Путин: Ако Берлускони беше хомосексуалист, нямаше да си има проблеми!

Сега съдят Берлускони за това, че живее с жени, а ако беше
хомосексуалист, никой нямаше да го пипне с пръст, каза руският
президент Владимир Путин.
Но не и ако беше българин ....
http://www.standartnews.com/balgariya-o ... 05619.html"

Ти да не си станал фен на Болен ?
Фен съм на Найтуиш :D
Колкото и да му се присмиват на Болен, единствено той иска да се "затвори" границата с Турция, за да се спре сирийската паплач - огромен проблем, който всички останали политици-путьовци пренебрегват.
Като не искат сирийци, да не са влизали в ЕС. Предполагам си наясно, че нито Болен, нито който и да е друг политик може да направи нещо по тоя въпрос ... За оплаквания - Брюксел или арменския поп.
Ще ми стане ясно, ако ми докажеш, че Гърция вече не са в ЕС :D

http://www.grreporter.info/I_komar_ne_m ... nica/12961"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от roumensp »

Павел написа:Ще ми стане ясно, ако ми докажеш, че Гърция вече не са в ЕС :D

http://www.grreporter.info/I_komar_ne_m ... nica/12961"
Тая ограда с нищо няма да им помогне, ако ЕС им каже, че трябва да приемат сирийски бежанци.
Както са цъфнали отвсякъде, смяташ ли че ще откажат ?
Аватар
7George
Мнения: 9665
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от 7George »

Ако България беше страна на място, щеше да издои ЕС и да направи печеливш бизнес с тия бежанци. Какво, пустеещи села ли няма или бивши военни бази, да стават за лагери. А и местата на емигрантите трябва да се запълват. Може би "сирийска диаспора и малцинство", няма да са чак толкова необичайни неща в бъдещето.
Embrace your climate change!
Лили Иванова
Изгонен от форума
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 04, 2013 7:53 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Лили Иванова »

Има бе пич. Те всичките са тук. Как не си ги намерил още. Аз не визирам физическото предпочитание а mentality.
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от newcomer »

Chomsky написа:Павеле, нали !
за две години е напляскала 4485 мнения, като всеки ден е шляпкала по близо 5. А за умствената стойност на последните може да се съди по това че съставляват 24% от всички мнения някога написани във Приказки под шипковия храст. Направи да го крръстят онзи раздел - Мохабедите на Биистра.
И тая тръгнала да говори за дебиллност :rofl:
Черната Бистра от Биг Форум Бг Канада .ком
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от analgin »

С дълбоко прискърбие забелязвам как никой не е почел празника ви днес...
То може, то бива,ама бивол за мезе не бива.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Bistra »

А аз пък съм фен на него. :)
"I found the experience of falling in love or being in love was a death, a death of everything. You kind of watch yourself die in a wonderful way, and you experience for the briefest moment–if you see yourself for a moment through their eyes–everything you believed about yourself gone. In a death-and-rebirth sense." Andrew Hozier-Byrne
Hozier - Take Me To Church :f:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от kiro »

analgin написа:С дълбоко прискърбие забелязвам как никой не е почел празника ви днес...
То може, то бива,ама бивол за мезе не бива.
Честит празник, но аз не познавам гей, който да празнува този "празник"
Bulgayrian
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от optics »

Добре де, ами защо имам спомени, че се носега малки кръгли гевречета за "празника" ?
Явно тоя празник е толкова апокрифен, че всеки претендира да поздрави другите, но никой не го празнува по същество :)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Bistra »

Аре, на патрЕотите! Ама те се срамят от Петльовден :devil:
Петльовден е български народен празник, обичай с регионално разпространение. Чества се главно в източнобългарската етническа територия — от Одринско и Лозенградско, до Добруджа. Празнува се на 20 януари (нов стил ) или на 2 февруари (стар стил). Ха, сега де! |(

Приеман е като мъжки празник за стимулиране на плодовитостта на момчетата; на някои места е разглеждан и като мъжки аналог на обичая Бабинден, а според някои изследователи, е наследник на древен славянски празник в чест на лова и пчеларството, на който се приема новата генерация ловци
Преданията разказват следната 300 годишна история: Петльовден е свързан със събирането на най-тежкия за нашия народ данък – кръвния, взимането на малки момчета. Разпитаните стари хора и легендата разказват как смела еркечанка (с.Еркеч; дн. с. Козичино, Бургаско) скрива мъжкото си чедо и отказва да го даде на турците, а те се заканват, че ако не го предаде, то ще бъде заклано. Тогава тя заявява, че сама ще заколи скъпото си момче, но не ще им го даде. През нощта тя извежда и скрива детето си далеч извън селото, заклала в полунощ петела на прага на къщата и опръскала с кръвта му навред. Когато сутринта дошли повторно, турците останали стъписани пред постъпката на майката и повече не събирали момчета за еничари от село Еркеч. От тогава та до днес този ден се отбелязва като празник на мъжката рожба, като ден на мъжкото начало на рода български.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от kiro »

optics написа:Добре де, ами защо имам спомени, че се носега малки кръгли гевречета за "празника" ?
Явно тоя празник е толкова апокрифен, че всеки претендира да поздрави другите, но никой не го празнува по същество :)
Това с гевреците също не ми е известно някой да го прави. Поне щях да съм чувал.
Bulgayrian
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от analgin »

Kулминацията на мъжките празници e: 1,2 и 3 февруари. Не знам как стана така, че обратните си присвоиха празника... искат да са мъже ли?
Публикувай отговор