съдействие по темата на моето научно проучване ...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Уважаеми Госпожа и Господине, (Cтудент на Докторат)

Мнение от Kan_Tangra »

Причини:

Лесна, легална имиграция. Граджданство.
Приобщаване към обществото.
Супер евтино образование.
Много ниски рзходи, пропорционално на доходите. Ниски цени на имоти, евтини наеми, и всякакви други неща.

Всъщност има и доста французи, които също емигрират от Франция в Канада. Говорим главно за много млади хор 18-20. Явно не е лесно да се плаща наем във Франция.

Иначе ако не бяха всички горни изброени, с удоволствие бих живял във Франция. Определено езика ми харесва повече. :P
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: -

Мнение от pumpy »

Франсето взе, че се обиди :( Или е безкрайно нетолерантно към чуждото мнение.
Сега поне може да му стане ясно защо хората имигрират в Канада, а не във Франция.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: -

Мнение от Koko »

И аз не разбрах защо се обиди и реши че трябва да си изтрие темата, но поне в случая имаше от темата в архива.
От друга не оставям темата активна, след като автора й явно няма желиен да участва по-нататък.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: -

Мнение от Koko »

И аз не разбрах защо се обиди и реши че трябва да си изтрие темата, но поне в случая имаше от темата в архива.
От друга не оставям темата активна, след като автора й явно няма желиен да участва по-нататък.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Заключено