Работа като бъзбой и деливъри в ресторант

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
bliznaka1
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 8:39 am

Работа като бъзбой и деливъри в ресторант

Мнение от bliznaka1 »

Здравейте,
Отваря се едно място за работа в индийски ресторант. Заплащането не е много, но е идеално за студент от Конкордия или Макгил защото, може да ползва безплатен паркинг. Работата е деливъри и бъзбой /когато няма деливъри/ на temps partiel в три дни за по 5ч. от 17.00 до 22.00ч. Няма много поръчки, но е забавно. Има и осигурена храна. Пишете ми на лични и посетете сайта. Ресторантът се казва Devi и се намира на Maisonneuve и Crescent. Работното място ще е свободно от 05.09.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Работа като бъзбой и деливъри в ресторант

Мнение от anxeli »

Джон Стюарт е работил като млад бъсбой в мексикански ресторант. Продуцентската му компания в момента се казва Busboy Productions ;). Като млади са го правили Алек Болдуин, Джони Деп, Робърт Дауни Джуниър, Ал Пачино, даже разни дето после спечелили Нобелови награди по физика, накупили си хотели и т.н.
Джъст сейнг :emo:
Циганите - на Сатурн !
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Работа като бъзбой и деливъри в ресторант

Мнение от kapitan »

Мнението ми е,че всеки сам си решава,какво му се работи или не. Човека си е направил труда да пусне обявата и да помогне на някого,на който му се работи.
Аз пък работя като мияч на чинии в един голям хотел в Монреал. Заплатите като за мияч на чинии са доста добри. Взимам над 20 долара на час и имам доста хубави социални придобивки и съм синдикализиран. Така,че който каквото си иска да разправя и философства за това за какво бил дошъл в Канада. Истината е, всеки както се уреди и че срамна работа , особено като имигрант няма. Аз съм си много доволен като мияч на чинии за 20 кинта! :D
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: Работа като бъзбой и деливъри в ресторант

Мнение от Nick(olov) »

Срамна рабора НЯМА, но разбирачи (мързеливци) колкото искаш :D :D :D :D :D :D :D
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Работа като бъзбой и деливъри в ресторант

Мнение от demococcus »

Този подфорум е за обяви, а не за дискусии и препирни.
Ако обявата Ви интересува - свържете се директно с подателя по посочения от него/нея начин.
Ако единствено искате да коментирате атрактивността на обявата - въздържете се.
Единствените удачни постинги в темата са за уточняване на важни детайли по нея (например, местоположение или телефон за контакт), но въпреки това Ви препоръчваме да се свържете директно с подателя вместо да пишете в темата.
Публикувай отговор