Монтреал - София на 5 февруари?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
snejko
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:25 pm
Местоположение: Montreal

Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от snejko »

Здравейте!

Търся някой, който ще лети на 5 февруари от Монтреал до София с AirFrance през Париж за компания на свекърва ми. Ако някой ще пътува при същите условия и има желание да й прави компания по време на пътуването може да се свърже с мен, ще сме му благодарни.
Мерси предварително
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от balbi »

snejko нищо лично, но тези обяви почнаха да ми идват малко в повече и реших да питам... Едно време като пътувахме Бургас София или репсективно Варна София (някоя по-дълга дестинация) с прикачане в Карнобат да речем винаги ли някой ни е правил компания. Сигурно ще кажете да ама езика... Да вярно е малко скучно, но пък пътя е няма и 12 часа, това си е работна смяна във фабрика...
Толкова ли не се издържа та чак компания с обява да се търси...
Пак казвам - нищо лично Снежко!
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от azzura »

Случая не е такъв балби. Представи си твоите близки, незнаещи език, как биха се оправили при полет с прекачване в чужда държава, където никой не говори езика им. Още повече, че летище трудно се сравнява с Карнобатската гара.
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
snejko
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:25 pm
Местоположение: Montreal

Re: Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от snejko »

Както azzura правилно предполага става въпрос за възрастна (70 год.) жена, която има нужда не от човек за мохабет, а от някой, който ще й помогне да се ориентира на летището и да смени самолетите навреме, без излишни нерви и сътресения. Мислех, че това е ясно на всички. Все пак летището в Париж не е лесно за оправяне дори и за млад човек с познания на англииски или френски, камо ли за баба, която не е ходила по-далеч от София и не говори нищо друго освен български. Форума е за това, да си помагаме. А и в заглавието съм пределно ясна за какво става дума в темата, така че на който не му е интересно да не я отваря.
Разбира се, форума не е единствения ни вариант, но определено ще ни е по-спокойно, ако има балгарин/българка, с която да пътува.
s.b.
Мнения: 136
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 9:12 pm
Местоположение: Montreal

Re: Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от s.b. »

На той, тя или то(Балби) знаем, че компания не и трябва за толкова кратко разтояние щото той, тя или то го проспива (става въпрос за презокеански полет) :D.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от Omega3 »

snejko написа:Здравейте!

Търся някой, който ще лети на 5 февруари от Монтреал до София с AirFrance през Париж за компания на свекърва ми. Ако някой ще пътува при същите условия и има желание да й прави компания по време на пътуването може да се свърже с мен, ще сме му благодарни.
Мерси предварително
Снежко, влизаж в сайта на летището на флаит кьнекшьнс. Там може да вкараш терминала на който се пристига, на този който трябва да отидеш и системата ти дава маршрута с карта. Даваш му принт или го написваш на едно листче на бабата и да го показва на служителите на летиштето.

Ако не знаеш терминала на който се пристига и се излита по кьсно, погледни номера на полета и виж за предишните дати кои са били терминалите. По принцип винаги са едни и сьщи. Сьщото важи и за гейтовете, вратите де.

Поразгледай саита на Шарл део Гол и ще видиш, че има много полезна информация за флайт кьнекшьнс.

Моята баба беше научила Хитроу на изуст, та влакчета, та асансиори. Показвах и схемите на литищтето, карти, чудо големо беше. Накрая изпусна полета за София, но не по нейна вина. После я качили за Франкфурт кьдето са и платили ресторанта от компанията и от там за София. Жената направо говори сега за пьтешествието на животьт и.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Монтреал - София на 5 февруари?

Мнение от anxeli »

Ако го няма гейта на страницата непременно провери преди откъде е излитал, на мен ми бяха написали грешен и си седях и си четох до 20 мин преди полета, когато осъзнах че няма как след като излетят хората за Маями от този гейт да има полет за София :fubar: :lol: ... Добре че нашия полет беше със закъснение, помня че се слизаше на долното ниво за бг полет на терминал F ...
Циганите - на Сатурн !
Публикувай отговор