Съдът узакони грабежите на Доган!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Странджата »

Заплатите няма да ги вземе,може би и пенсията в пълен размер.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

Omega3 написа:Щом като сьдьт е узаконил действията на Сокола, значи те са законни. Не знам какво е толкова трудно да се разбере това. Законьт си е закон, а дали ти харесва, няма никакво значение.

И на мен не ми харесва, че на ония изверг Рьсел Уилиамс дето е мьчил, изнасилил и убил двете жени, са му давали заплата от 12 000$ до миналият вторник и ще му дават пенсия до края на животьт му доста по голяма от на повечето нас тук. И то от дьржавни пари. Такьв бил законьт. Според мен тоя закон води до доста по изродски ефекти о озаконяването на някакви далавери на Ахмед Доган. Ама тук, хората си траят. Щото са си го набили в главите, че законьт е закон и точка.
Извинявай, Омега, но изобщо не си в час. Първо, има достатъчно действащи закони в България, по които Доган да влезе за дълго време зад решетките. Непознаването им не оправдава нито нарушителите, нито тези, които си фантазират като теб.
Второ, тази щуротия за откачения вече бивш полковник на коя седянка я чу? Ето фактите:
"In light of Mr. Russell Williams' conviction by criminal court, and at the recommendation of the Chief of the Defence Staff, the Governor General and Commander-in-Chief of Canada signed the instrument revoking Mr. Williams' commission," Rideau Hall spokeswoman Annabelle Cloutier said in an email.

Johnston also approved Williams' release from the military.

According to the Defence Department, his decommissioning means he will no longer retain a military rank. His medals will be revoked, he will have no right to severance pay and the Canadian Forces will recover his salary from the date of his arrest.

The Canadian Forces have undertaken all available actions to ensure that all possible sanctions are imposed against Mr. Williams and all possible benefits will be withdrawn from Mr. Williams, starting with the Governor General's revocation of his commission this morning.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

Терминът "законен/незаконен" е толкова относителен, че почти всяко едно действие в БГ може да се дефинира и по двата начина.

Единствения критерий е личната заинтересованост на наблюдателя.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Omega3 »

Мерси Гиика. Чух по телевизията за заплатата на тоя психопат, но сега след като прочетох текста, се успокоих. Остава и пенсията да му я дрьпнат цялата, с изключение на това което си е платил. Негово си е все пак.


Та Доган бил нарушил действащи бьлгарски закони и още се мота необезспокояван? Интересно е като изказване, но е трудно за вярване. Но даже и да е вярно, не бих се учудил.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от roumensp »

Omega3 написа:Та Доган бил нарушил действащи бьлгарски закони и още се мота необезспокояван? Интересно е като изказване, но е трудно за вярване. Но даже и да е вярно, не бих се учудил.
Какво толкова има за чудене, той ли е единственият в България дето е нарушил български закони и се мота на свобода ? Такива има колкото искаш (една от причините да съм тук, а не в БГ).
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

Omega3 написа:Мерси Гиика. Чух по телевизията за заплатата на тоя психопат, но сега след като прочетох текста, се успокоих. Остава и пенсията да му я дрьпнат цялата, с изключение на това което си е платил. Негово си е все пак.
По-важното е, че е изхвърлен далече от всички възможни армейски привилегии и бенефити, които за високопоставен служител от неговия (вече бивш) ранг не са никак малко. Нормалната пенсия естествено няма кой да му я спре, както и няма кой да му вземе всички инвестиции и доходите от тях (ако има такива) - все пак си има конституционни норми. Обаче това едва ли има някакво значение за индивид с доживотна присъда без право на помилване в следващите 25 години (през които най-вероятно вече ще е пукнал). Лично за мен това беше един примерен процес - осъдиха го за отрицателно време и си получи заслуженото (нещо, с което май българската правораздавателна система не може да се похвали дори с един единствен случай).
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Omega3 »

MrGeek написа:
Omega3 написа:Мерси Гиика. Чух по телевизията за заплатата на тоя психопат, но сега след като прочетох текста, се успокоих. Остава и пенсията да му я дрьпнат цялата, с изключение на това което си е платил. Негово си е все пак.
По-важното е, че е изхвърлен далече от всички възможни армейски привилегии и бенефити, които за високопоставен служител от неговия (вече бивш) ранг не са никак малко. Нормалната пенсия естествено няма кой да му я спре, както и няма кой да му вземе всички инвестиции и доходите от тях (ако има такива) - все пак си има конституционни норми. Обаче това едва ли има някакво значение за индивид с доживотна присъда без право на помилване в следващите 25 години (през които най-вероятно вече ще е пукнал). Лично за мен това беше един примерен процес - осъдиха го за отрицателно време и си получи заслуженото (нещо, с което май българската правораздавателна система не може да се похвали дори с един единствен случай).


Да, наистина, в април го арестуваха, а в октомври месец осьден и изтрит буквално от аналите на армията. По бьрзо от това, само в Китай сьдят.

В Бг-то освен да се похвалят с по кьса зима от тази в Канада и ефтини крьчми, друго не виждам.

По предишните сьобщения прочетох едно публично изказване на Доган. Мисля, че човекьт се е изказал доста ясно по вьпроса за какво означава дьржавността в БЬлгария, на кой служи и за какво служи.
Публикувай отговор