Съдът узакони грабежите на Доган!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Странджата »

Нищо ново под полумесеца,след умозаключенията на аблъда,че е ненужно да говори с децата си на български,че Ботев бил терорист...тези метани пред гения на сопола си идват съвсем в реда на нещата!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

Странджата написа:...Ботев бил терорист...
Значи, ако един кърджалийски турчин отвлече със сила австрийски самолет (ака Радецки) и нахлуе на българска територия с 300 турци с калашници той ще бъде чист герой?
Аз си мисля, че безпристрастните коментатори единодушно биха използвали съвсем различен термин.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Странджата »

:x
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Странджата »

Aбре аблъде,неразумний и юроде,ти грък ли си?
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от IFF »

ablood написа:
Странджата написа:...Ботев бил терорист...
Значи, ако един кърджалийски турчин отвлече със сила австрийски самолет (ака Радецки) и нахлуе на българска територия с 300 турци с калашници той ще бъде чист герой?
Аз си мисля, че безпристрастните коментатори единодушно биха използвали съвсем различен термин.
Абе умнико,Ботев е използвал кораба за транспорт,а пък терористите използват самолетите като директен полет към мюсолманския рай с харемите му и др.привлегии.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Linko »

Абе що го занимавате Аблъд с глупости и измислени герои сега?
Човекът има грижата да прецака системата та да продължи престоят на майка си в Канада.
Сигурно защото се е заел и нея да научи да си общува с внуците и децата си само на френски или английски.
Така постепенно ще изтрие всичко българско от живота си.
Може би и новите имена са избрани вече.
И прекръстването сигурно не е далеч. ;)

Аблъд, сигурно нещо апокрифно си чел за Ботев.
Я разкажи какви са му били исканията при терористичният акт за отвличането на кораба?
Колко кила злато е поискал?
Или пък друго нещо?
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

За тези които не виждат нищичко освен героизъм в действията на Ботев препоръчвам уникалната комедия.
Гледна точка на няколко малоумници, решили, че целта на живота им е да станат атентатори самоубийци:

http://www.youtube.com/watch?v=yszKc4m- ... r_embedded


Разбира се от българска гледна точка тези са олигофрени, Докато ботев е абсолютен супергерой.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от kill_u »

Aгрупата съвсем си се чалнал. Това което даваш като пример е терористичен акт. Ако на всяко освободително движение казваше някой като теб терористичен акт, не знам каква каша щеше да стане. Ботев терорист хиххих... Левски най вероятно е агент на КГБ, а Георги Бенковски им е свръзката. А да не забравим и Захари Стоянов, дописника.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

ablood написа:За тези които не виждат нищичко освен героизъм в действията на Ботев препоръчвам уникалната комедия.
Пич, вземи се гръмни най-добре. Така ще си спестиш мъките, вервай ми. Това обаче няма да е терористичен акт, освен ако в процеса не отнесеш и половината махала в Лавал. Тогава вече със сигурност ще те обвинят в тероризъм. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от IFF »

MrGeek написа:
ablood написа:За тези които не виждат нищичко освен героизъм в действията на Ботев препоръчвам уникалната комедия.
Пич, вземи се гръмни най-добре. Така ще си спестиш мъките, вервай ми. Това обаче няма да е терористичен акт, освен ако в процеса не отнесеш и половината махала в Лавал. Тогава вече със сигурност ще те обвинят в тероризъм. :D
Ако вземеш на небето и жена си,може да те обявят и за герой,то това си се явява един вид освобождение.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

Някой някъде да е видял да пиша, че за мен Ботев е "терорист"? Глупости!

Когато член на ИРА, арабин, или чеченец отвлече превозно средство, заплашвайки с оръжие и нахлуе в окупирана територия с група самоуки бойци, тогава той е "терорист".

Ботев обаче е бъл българин, поет и герой, поради което този грозен термин не му приляга.

Осама също е герой за свойте хора. При това не само с намерения а с осъществени цели - целия свят вече ги знае и уважава.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от loginn »

Темата беше за доган а ние се отплеснахме да се занимаваме с болния мозък на някой си чийто хамстер не водел пълноценен живот. Той наистина има нужда да му се обърне внимание ама от специалист. Има ли психиатри тук във форума?
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от miteto »

ablood написа:За тези които не виждат нищичко освен героизъм в действията на Ботев препоръчвам уникалната комедия.
Гледна точка на няколко малоумници, решили, че целта на живота им е да станат атентатори самоубийци
Аве гений, Ботев е бил терорист от гледната точка на тогавашната държава (Османската империя). От всяка друга гледна точка е герой. "Бащите" на американската революция също са били терористи от гледна точка на тогавашната Британска имерия. Да си чул някой (освен пълен малоумник) да нарича Джордж Вашингтон - терорист?
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от myhata II »

Има време,за Обама се пишат и говорят разни нещица Митьо :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от kill_u »

Дефиниция за тероризъм, въпреки че няма общо приета:
- the calculated use of violence (or the threat of violence) against civilians in order to attain goals that are political or religious or ideological in nature; this is done through intimidation or coercion or instilling fear.

Това предполага, Ботев да е нападал мирното население, за което поне аз не знам да има такива факти. Точно обратното, биел се е срещу организирана турска войска.... Въпреки, че в периода когато са действали Ботев и Левски организацията на турската армия да е била вече на лошо ниво, това си е армия....
Публикувай отговор