Съдът узакони грабежите на Доган!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от apple »

Съдийката с "особено мнение" обяснява най-добре нещата....
.....Съдията-докладчик Марина Михайлова обаче твърди, че както самият Доган, така и търговското дружество са знаели, че той няма да се справи с възложените задачи. Според Михайлова съществуват тайни договори между двете страни, които успешно прикриват истинските отношения между тях.
Тя смята, че частният интерес за получаване на облага от държавата не се отнася само за конкретния случай – проекта „Цанков камък“, а най-вероятно става въпрос и за усвояване на средства в бъдеще. Като доказателство за


Доган е самото лице на Дявола
всички намерения на Доган, който цели да разпределя държавни пари между фирмите, Михайлова напомня за едно негово изказване от юни 2009 година.
„Аз съм инструментът на властта, който разпределя порциите на фирмите в държавата… И от гледна точка на проекти, и от гледна точка на тяхното изпълнение, на оперативни програми и т.н. Когато ние искаме по-мощно присъствие в парламента, това означава, че искаме по-широко позициониране в парламента и от там в централната власт, господа.“
Сами си направете извода българският съд срещу кого работи и кого подкрепя… Сетихте ли се?
http://www.razkritia.com/62315/%d0%9d%d ... %b3%d0%b0/

Е, хайде да не приповтарям, че става досадно. :yawn:
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ivanko13 »

Тази мацка Цветелина още с Бойко ли се движи? Да не се окаже тя министър-председателя в сянка :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

Сокола от дълги години демонстрира адаптивност при всякакви обстоятелства. Сърфира по всяка вълна и дърпа конците на голяма част от държавните сделки.

Надживя и направи за смях всички досегашни политици.

Завистни опозиционери, увиснали извън поредната коалиция редовно предвещават падението му, но той до сега никога не се е оставял да бъде хванат със свалени гащи.

Повтарям - колкото го мразя, толкова и го уважавам.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

ivanko13 написа:Тази мацка Цветелина още с Бойко ли се движи? Да не се окаже тя министър-председателя в сянка :D
Предполагам на нея й стига, че е най-богатата жена-олигарх, но предпоставките за това са ясни. Сега тук може да се включи отново агрупата с концепцията за едновременното мразене и уважение. :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Странджата »

По логиката на Аблъдооглу ,аз догана го уважавам безгранично!!!
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от kill_u »

ablood написа:Сокола от дълги години демонстрира адаптивност при всякакви обстоятелства. Сърфира по всяка вълна и дърпа конците на голяма част от държавните сделки.

Надживя и направи за смях всички досегашни политици.

Завистни опозиционери, увиснали извън поредната коалиция редовно предвещават падението му, но той до сега никога не се е оставял да бъде хванат със свалени гащи.

Повтарям - колкото го мразя, толкова и го уважавам.
Да бъде хванат със свалени гащи ли? Че кой са го фанали така, я се сети оня Румен Овчаров, ми другия Румен, ми Първанката, ми самия Доган дето му умре секретаря "случайно" докато заедно са били в една стая.....

Не че не са го фанали, фащали са го много пъти ама няма кой реално да го фане това е .... Затова и е велик щото и най големия кокошкар може да просперира, когато няма кой да го спре.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от loginn »

ablood написа:Сокола от дълги години демонстрира адаптивност при всякакви обстоятелства. Сърфира по всяка вълна и дърпа конците на голяма част от държавните сделки.

Надживя и направи за смях всички досегашни политици.

Завистни опозиционери, увиснали извън поредната коалиция редовно предвещават падението му, но той до сега никога не се е оставял да бъде хванат със свалени гащи.

Повтарям - колкото го мразя, толкова и го уважавам.
Той е от "заслужилите". Не ти отива да го мразиш, само го уважавай и му се кланяй ;)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

loginn написа:Той е от "заслужилите".
Знаем какво е заслужил. Той ще е от първите, изправени до стената, когато дойде денят (който никога няма да дойде).
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от apple »

Сокола от дълги години демонстрира адаптивност при всякакви обстоятелства. Сърфира по всяка вълна и дърпа конците на голяма част от държавните сделки.

Надживя и направи за смях всички досегашни политици.

Завистни опозиционери, увиснали извън поредната коалиция редовно предвещават падението му, но той до сега никога не се е оставял да бъде хванат със свалени гащи.

Повтарям - колкото го мразя, толкова и го уважавам.
Извинявай, но как живееш с тази еклектика в себе си? Обикновено това води до шизофрения. Или уважаваш или мразиш - не се съчетават двете принципно. А и в случая с Доган ако нямаш нито личен, нито политически морал и поради това вървиш напред достойно ли е това за уважение? :?: :fubar:

И не го приемай за лична нападка, защото не е. Тук дори местните мюсулмани се осъзнаха и освен интересчиите около Доганя, никой друг не го поддържа, нито му прави метани. Даже и дясната му ръка Емин се самоуби/или го самоубиха/ от "уважение " към личността на Доган и моралните му принципи в провежданата политика.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

apple написа:Извинявай, но как живееш с тази еклектика в себе си? Обикновено това води до шизофрения. Или уважаваш или мразиш - не се съчетават двете принципно.
Уважението не се съчетава с презрение. По никакъв начин не пречи на омразата.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Странджата »

Наш Аблъдко си го знаем,че има нужда от консултации,има,ама ние пак си го уважаваме,не че го мразим,щото си е наш,роден!И понякога ,честно казано,като го чета...хем ми иде да му откърша един зад врата,хем ми става едно мило,щото си го представям като едно зеленокосо,окококорено,очилато хлапе,загубено в мрачна гора от мисли!
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от anxeli »

:rofl:
Циганите - на Сатурн !
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от prace »

Apple,

Аблъдчо има къде-къде по-големи бисери от тези тук. ..
Това е направо смислено изкаване от негова страна..
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от myhata II »

Ахмед Доган е незаконен ,партията му също,точка !
СТРАХ ЛОЗЕ ПАЗЕ
СТРАХ ГИ Е ДА НЕ ЗАПАЛИ БЪЛГАРИЯ НА ЕТНИЧЕСКА ОСНОВА И ЗАТОВА СА ГО ОСТАВИЛИ ДА СИ РАЗИГРАВА КОНЧЕТО
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Omega3 »

Щом като сьдьт е узаконил действията на Сокола, значи те са законни. Не знам какво е толкова трудно да се разбере това. Законьт си е закон, а дали ти харесва, няма никакво значение.

И на мен не ми харесва, че на ония изверг Рьсел Уилиамс дето е мьчил, изнасилил и убил двете жени, са му давали заплата от 12 000$ до миналият вторник и ще му дават пенсия до края на животьт му доста по голяма от на повечето нас тук. И то от дьржавни пари. Такьв бил законьт. Според мен тоя закон води до доста по изродски ефекти о озаконяването на някакви далавери на Ахмед Доган. Ама тук, хората си траят. Щото са си го набили в главите, че законьт е закон и точка.
Публикувай отговор