търся си работа

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
дидо
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 6:30 am
Местоположение: Blainville,Canada

търся си работа

Мнение от дидо »

Здравейте, ние сме семейство с малко дете и от един месец сме в Канада. Ако има някой добронамерен българин с възможност да ми помогне да си намеря работа, ще съм много благодарен. Може и на черно, може и законно - имам вече социален номер. В момента живеем в Бленвил, но пътуването не ми е проблем, защото имаме кола. Черната работа не ме притеснява, ако работодателя е коректен и плаща редовно. Благодаря на всеки, отзовал се на моя проблем.
Последно промяна от дидо на Нед Ное 14, 2010 12:50 am, променено общо 1 път.
petar krastev
Напуснал форума
Мнения: 318
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 7:46 pm
Местоположение: point aux trembles

Re: търся си работа

Мнение от petar krastev »

При тебе мисля че проблема е резюмето ти.Мисля че имаше организации които ти помагат безплатно как да го напишеш.После като е готово почвай да обикаляш фабриките,особено там кадето има големи плакати че наемат хора.Nous embauchons,nous recrutons,мяташ едно резюме на рецепцията и продължаваш към следващата,аз се сещам за склада на provigo,те винаги търсят хора.Търсенето на работа си е работа на пълно работно време,така че действай здраво.Като размяташ 100 бройки резюмета,все някой ще ти звънне.Най-трудно е да се намери първата работа,после вече е лесно.Там в твоя район има доста фирми които наемат,разходи се също и в Saint-Laurent,ама за там вече Ablood може да каже нещо.
дидо
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 6:30 am
Местоположение: Blainville,Canada

Re: търся си работа

Мнение от дидо »

Благодаря на всички които ми писаха.Благодаря на всички препоръчали ми Деси.БЛАГОДАРЯ на самата Деси. :claps: :drinks:
Mirra
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 11:21 pm

Re: търся си работа

Мнение от Mirra »

Коя е тази Деси? Може ли и на мен координати на Деси?
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: търся си работа

Мнение от Ascao »

Mirra написа:Коя е тази Деси? Може ли и на мен координати на Деси?
Може...
desipet написа: ... за повече информация:514/332 2600; 514/332 2600, от 9:00 - 15.30 ч. Деси или Скот.
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Re: търся си работа

Мнение от ZanzibarHero »

Ascao написа:
Mirra написа:Коя е тази Деси? Може ли и на мен координати на Деси?
Може...
desipet написа: ... за повече информация:514/332 2600; 514/332 2600, от 9:00 - 15.30 ч. Деси или Скот.
Виж и останалите агенции за наемане... http://www.yellowpages.ca/bus/Quebec/Sa ... lyonefound
Аватар
bttm
Мнения: 298
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 4:04 pm
Местоположение: Montreal

Re: търся си работа

Мнение от bttm »

petar krastev написа:При тебе мисля че проблема е резюмето ти.Мисля че имаше организации които ти помагат безплатно как да го напишеш.После като е готово почвай да обикаляш фабриките,особено там кадето има големи плакати че наемат хора.Nous embauchons,nous recrutons,мяташ едно резюме на рецепцията и продължаваш към следващата,аз се сещам за склада на provigo,те винаги търсят хора.Търсенето на работа си е работа на пълно работно време,така че действай здраво.Като размяташ 100 бройки резюмета,все някой ще ти звънне.Най-трудно е да се намери първата работа,после вече е лесно.Там в твоя район има доста фирми които наемат,разходи се също и в Saint-Laurent,ама за там вече Ablood може да каже нещо.

Някой може ли да даде някакви координати на тези складове на Провиго?
02-10-2009 г.Документи до Виена
17-09-2010 г.ВИЗИ
Serbian
Мнения: 125
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: търся си работа

Мнение от Serbian »

Ascao написа:
Mirra написа:Коя е тази Деси? Може ли и на мен координати на Деси?
Може...
desipet написа: ... за повече информация:514/332 2600; 514/332 2600, от 9:00 - 15.30 ч. Деси или Скот.
Тази агенция е чиста комедия :D
"Вук на овцу своје право има кâ тирјанин на слаба човјека. Ал' тирјанству стати ногом за врат, довести га к позванију права, то је људска дужност најсветија!" Владика Петар Петровић-Његош
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: търся си работа

Мнение от ablood »

Serbian написа:...Тази агенция е чиста комедия :D
Нали? И аз намирам младия Мр Скот за забавен. Само не разбрах защо са спрели да ти се обаждат? Явно не "забавляваш" клиентелата.
Гадовете, свински капиталисти искат да им бачкаш, а?!? Изроди!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: търся си работа

Мнение от IFF »

ablood написа:
Serbian написа:...Тази агенция е чиста комедия :D
Нали? И аз намирам младия Мр Скот за забавен. Само не разбрах защо са спрели да ти се обаждат? Явно не "забавляваш" клиентелата.
Гадовете, свински капиталисти искат да им бачкаш, а?!? Изроди!
Ти ходил ли си да разтоварваш контейнери от агенцията на мосю Скот?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: търся си работа

Мнение от ablood »

И тоалетни съм чистил, когато се е налагало. Проблем с недооценяването ли имаш?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: търся си работа

Мнение от IFF »

ablood написа:И тоалетни съм чистил, когато се е налагало. Проблем с недооценяването ли имаш?
Ти ходил ли си да разтоварваш контейнери от агенцията на мосю Скот?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: търся си работа

Мнение от ablood »

Уви не. В началото ми скъсаха гъза в една малка фирмичка, където собственика само слухтеше, заяждаше се и търсеше повод да ти се разкрещи. Това едва ли се случва из огромните клиенти на Скот.

Не, че хваля работата там. Над половината е хамалска. Който е готов за сериозния трудов пазар по-добре изобщо да не се мярка там!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: търся си работа

Мнение от IFF »

ablood написа:Уви не. В началото ми скъсаха гъза в една малка фирмичка, където собственика само слухтеше, заяждаше се и търсеше повод да ти се разкрещи. Това едва ли се случва из огромните клиенти на Скот.

Не, че хваля работата там. Над половината е хамалска. Който е готов за сериозния трудов пазар по-добре изобщо да не се мярка там!
Аблуди,ако мислеше за българите като патриот,щеше да ги посъветваш да потърсят друга агенция,а не тая където работи жена ти.В другите плащат повече и имат повече работа,щото работниците им са по-добри и сериозни.И всичко това за аналогичен труд.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: търся си работа

Мнение от ablood »

Че нали аз точно това написах в последния пост! Виж няколко см по-нагоре!
Само, че не се напъвай да отговаряш! Няма да те чета повече.
Ignore list
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор