По ума посрещат, а по живо-здраво те изпращат!- ЩО Е ТО?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
danielle

Мнение от danielle »

army написа: Бог да ви пази от таквиз -канадски българи!
Срамувам се от вас. :shock:
Добре, че не четях форума когато кандидатствах :lol:
.....и дупе да ви е яко, ако попаднете на екземпляри като тях :shock:
army, абе на теб тъщата ти ли е дошла на гости? :shock:
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Army,дали ще е достатъчно само дупето да е яко :roll:
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

army, абе на теб тъщата ти ли е дошла на гости?
Не бе - кучето ми се разгони :roll:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

хахахахахахаххахахха :lol:
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Командирът на полка минава покрай новобранец и го пита:
- Как е службата, момчето ми?
- Значи ти си баща ми! Мама те търси вече 18 години...
danielle

Мнение от danielle »

army написа: Не бе - кучето ми се разгони :roll:
Ааааа, "кучешки" неволи те налегнали. Аз пък си мислех, че имаш "топли" гости oт BG-то...:lol:
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Семейство педали:
- Мамо, какво е травестит?
- Питай леля си Иван!

Пощальон носи препоръчано писмо на адрес. Звъни на вратата. Отваря му единадесет годишно момче, захапало пура, с чаша уиски в ръка. Изумен пощальонът пита:
- Тук ли са родителите ти, момче?
- А ти как мислиш...

Бай Ганьо, американеца и турчина се качват на самолет, но самолетът аварирал. Пилотът казва:
- Изхвърлете нещо, защото ще паднем!
Американеца изхвърлил жена си. Питат го:
- Защо хвърли жената?
- Ние, в Америка, имаме много жени.
Пилотът пак ги предупреждава да изхвърлят нещо.
Турчинът хвърлил двете си дисаги със злато.
Другите го питат:
- Защо хвърли златото?
- Ние, в Турция, имаме много...
Пилотът отново предупредил да изхвърлят нещо.
Бай Ганьо хванал седящия до него циганин и го изхвърлил.
Всички обезумели:
- Защо хвърли човека?
- А, ние, в България, си имаме мно-о-ого...

Една гарга прелитала всеки ден над църквите в Истанбул и вършела пакости. Прелитала и над джамиите и пак осирала каквото може. Ходжата на една от джамиите и слагал вода за пиене, но един ден се ядосал и й налял вино. Гаргата се напила и паднала на земята. Ходжата я попитал:
- Кажи, сега, каква си? Ако си християнин, няма да правиш бели в църквата. Ако си мюсулманин, няма да пиеш вино.
А гаргата отвърнала:
- Пусни ме! Аз съм изселник от България...
Последно промяна от Dparo u TaHq на Чет Окт 09, 2008 7:29 pm, променено общо 1 път.
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

danielle написа:
army написа: Не бе - кучето ми се разгони :roll:
Ааааа, "кучешки" неволи те налегнали. Аз пък си мислех, че имаш "топли" гости oт BG-то...:lol:
danielle, чини ми се, че на човека студени "гости" от БГ-то са му дошли.

Абе мила дето се вика "Харни куче да те лае!"

Army, нали така?
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Dparo u TaHq написа:
Ние "новите" къде ще ходим и дали знаем какво искаме си е наша работа и едва ли ще вземем нещо "наготово" от "старите пушки"
Файда от вас няма ,поне да не пречите
Не ви познавам, но ще се моля за вас да сте толкова подготвени, че да не "сме" ви нужни (който и да ви посреща). И го казвам съвсем чистосърдечно, защото помня какви нелепи, безумни, тъпи, идиотски, безкрайно повтарящи се и нескончаеми въпроси задавах аз на бедните хорица решили да ме приютят в първите ми дни тук.
По-лошо! По-късно, посрещайки аз самата хора разбрах какво им е коствало на тях. Разбрах, че аз им се намисам в един подреден от страна на ангажименти живот, че им прекъсвам било рутината, било начина на живот въобще.
Army казваш за пазаренето с тях с колата или там каквото те гложди, то хубаво ама питаме ли се дали ТЕ (екземплярите, от които трябва да се пазите) дали нямат нужда поне за малко в тоя месец или 2 (в който сме в дома им и по 24 ч. и постоянно на услугите им) да останат сами??!? Че те не са преводачи на добра воля? Че е едно да те запознаят с кварталите на бързо, но съвсем друго единия да отсъства от работа защото ЗАБЕЛЕЖЕТЕ!! вие/ние сме неспособни да си намерим сами? Ама едно да е! И не опира до злоба.

Преди многго време някой беше написал по подобна тема "И като си тръгвате от дома на посрещачите не си сгъвайте мръсните чаршафи на квадратчета, а си измийте чиниите."
Каквото и да си говорим да посрещаш си е набутация!
А за това, че в повечето случаи идват с перфектен български, баснословната сума от 5 хил.$ и много самочувствие.. въобще не ми се отваря дума :lol:
danielle

Мнение от danielle »

valioiko написа:
danielle, чини ми се, че на човека студени "гости" от БГ-то са му дошли.
valioiko,
"топли/студени"... ква е разликата? По-добре да не ми идват, ако питаш мен. :wink:
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

danielle написа:
valioiko написа:
danielle, чини ми се, че на човека студени "гости" от БГ-то са му дошли.
valioiko,
"топли/студени"... ква е разликата? По-добре да не ми идват, ако питаш мен. :wink:
Абе де да знам. Не съм от твойта/ваща позиция (дано скоро да бъда де) ама аз съм добронамерен. Все ми се иска да помогна. Па после като имам нужда от помощ, ще гледам да си помогна сам. Тъй съм свикнал....
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Petrova_bs,и ние се молим ,но за други неща :)
Честно казано,може би си права ,а може би не.Но ако трябва да съм честен хич не знам за какво става навъпрос.
А ти :roll:
По принцип(и дефакто) съм си взел Mio C520 с навигационен софтуер за Северна Америка-Канада и USA.Не ме притеснява в кой град ще съм.Искам само да сме Здрави ,а останалото ще си го напазаруваме(така казваше Христо Стоичков).
Не обичам да се моля,не обичам да съм зависим.
И като прочитам от време на време обяви във форума от Българи предлагащи работа-НИКОГА няма да се обърна към Българин за работно място,позиция...
Някой друг казваше "акъл не искам пари ми дайте".
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Драго и Таня ,не ви познавам ,но поне от изказванията ви съм разбрал,че сте млади хора.
АЗ като доста по стар от вас на години и на ;служба; както вие се изразявате ;Стара пушка; искам само да ви дам един съвет без да правя разбор на крехката ви объркана душевност ,а именно разделете се с злобата и негативизма който лъха от вас още на аеропорт София и се приземете в Канада ,ако искате хората около вас да ви приемат и уважават.Така както сте я подкарали с рогата напред няма да ви бъде и аз лично такива индивиди не искам да срещам по пътя си ,камоли да им подавам ръка,давете се по единично.
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Army казваш за пазаренето с тях с колата или там каквото те гложди, то хубаво ама питаме ли се дали ТЕ (екземплярите, от които трябва да се пазите) дали нямат нужда поне за малко в тоя месец или 2 (в който сме в дома им и по 24 ч. и постоянно на услугите им) да останат сами??!? Че те не са преводачи на добра воля? Че е едно да те запознаят с кварталите на бързо, но съвсем друго единия да отсъства от работа защото ЗАБЕЛЕЖЕТЕ!! вие/ние сме неспособни да си намерим сами? Ама едно да е! И не опира до злоба.
Ами само да доуточня, че нашите посрещачи живееха в съседният апартамент и от тях самите научихме ,че ходят 2 пъти седмично на пазар с колата -след 19ч./магазините -най-близките бяха на 3,5 км/
Не е "биг дил", но зимата си е приключение-ако ме разбираш!
Предложих им да си делим бензина и те се съгласиха , но така и не ни се обадиха???????
....А бяхме семейни приятели от БГ!.
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Двама руснака стоят пред супермаркет и спорят:
- Този път ще вземем две.
- Как две! Завчера взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три!
- Как три, бе! Вчера взехме три и ни остана. Вземаме две!
- Не! Три!
- Глупости! Две!
- Три!
- Две!
И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали:
- Един кашон водка и две краставички...


Аз и не искам ръка.
И абсолютно съм по твоето правило "да се спасяваме поединично".
Не искам да познавам Българи,само няколко с които с епознавам преди това...ако ме разбираш
Всеки да си гледа себе си,аз за вас не съм дошъл и не плащам данък обществено мнение
Заключено