Кои са агресивните шофьори по канадските пътища

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Кои са агресивните шофьори по канадските пътища

Мнение от ablood »

Кои са агресивните шофьори по канадските пътища?
Баровците със скъпите спортни коли?
Младежите със старите спортни коли?
С-----те със SUV-тата?
Новоимигрантите с бричките си?
Или смятате, че има друга, по-бърза разновидност?
Nadi a
Мнения: 168
Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 5:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Nadi a »

Шофьорите на училищни автобуси, за съжаление.
Ако искаш да прегърнеш света - купи си глобус!
Аватар
mouse
Мнения: 539
Регистриран на: Вто Яну 01, 2008 9:54 pm
Местоположение: Извън капана

Re: Кои са агресивните шофьори по канадските пътища

Мнение от mouse »

ablood написа:Или смятате, че има друга, по-бърза разновидност?
Каква ли е тази друга по-бърза разновидност. Може би колоездачите. На 100% съм съгласен че те са номер 1.
Сиренето е безплатно само в капана.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Кебекарите :rotfl:
Let it go...
Аватар
7George
Мнения: 9664
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Кои са агресивните шофьори по канадските пътища

Мнение от 7George »

ablood написа: Новоимигрантите с бричките си?
Или смятате, че има друга, по-бърза разновидност?
По-скоро бих заложил на тези. Не им пука, другите си пазят колите и досието от издънки. Даже на бих казвал агресивни, а по-скоро лекомислени. Поне по нашия край.
Embrace your climate change!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Почти всяка вечер се включвам в локалното на магистралата, където има колона от изнервени чакащи. Често някоя кола нарочно скъсява дистанцията, опитвайки се да ми отреже пътя. Тези коли ВИНАГИ са евтини. Злобните, нетърпеливи хора рядко за богати тук.
Много е тъпо да не пуснеш накого да се включи в движението. В такива случаи просто леко ускорявам и се включвам пред колата която е пред него. Да злобее още повече!
Само 2 пъти съм виждал зрелищни спортни коли да се движат с 200 по магистралата. Имайки такава кола, трябва поне веднъж да я ижрежеш.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

ablood написа: Само 2 пъти съм виждал зрелищни спортни коли да се движат с 200 по магистралата. Имайки такава кола, трябва поне веднъж да я ижрежеш.
Тц, не трябва! Какво от туй като някой си е купил спортна кола? :twisted: Законите са всички. Лосовете не различават спортна кола от смарт. :twisted:
Let it go...
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

Бързите "водачи" все повече трябва да намаляват ... и намаляват.
Всеки който е се движи със скорост 50 км/ч над лимита го грози глоба от почти 900 долара и 10(от 15)наказателни точки. :shock:
Изображение
.com

Мнение от .com »

Ivet написа:
ablood написа: Само 2 пъти съм виждал зрелищни спортни коли да се движат с 200 по магистралата. Имайки такава кола, трябва поне веднъж да я ижрежеш.
Тц, не трябва! Какво от туй като някой си е купил спортна кола? :twisted: Законите са всички. Лосовете не различават спортна кола от смарт. :twisted:
Хе хе, ядосана жена ако не е това ... :lol:

Тя затова е СПОРТНА - да се кара като спортна. А тези които имат пари за такава не се вълнуват от глоби много ..

А законите са си за всички, в това спор няма, ама глоба то 100$ за мен е много, но за други хора е смешка ... иначе законите са в сила за всички
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Хич не съм ядосана даже. Просто ми е интересно как като те засече някой с евтина кола той е "злобен" или "мръсен емигрант", а като е някой със спортна кола, който е решил да се "изреже", то си е в реда на нещата. Е те туй ако не е мъжко лицемерие. :lol: Идеятя не е за глобите, а за жертвите на транспортните произшествия, които са доста често фатални, жертви стават абсолютно невинни. :twisted: Тоест, неспазвайки пътните закони ставаш потенциален убиец на пътя. Та тъй.... :o
Let it go...
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Кои са агресивните шофьори по канадските пътища

Мнение от anxeli »

ablood написа: С-----те със SUV-тата?
Ако тук си имал предвид "сърбите" :), аз съм за тази опция. Прибави и йерусалемските руснаци, и повечето жени около критическата :?.
Циганите - на Сатурн !
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

за мен агресивни са дебил драиварите ,дето са непредвидими и не могат да мислят какво правят когато са на волана ,дето не са учени че трябва да мислят като карат ,и как са взели книжки нямам си и понятие .сьстезателите поне се забелязват и можеш да се пазиш .китаиозци и забрадки ,за мен са на пьрво място и бабки раждани когато е потьвал Титаник .
THE LAST LINE OF DEFENSE
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

В повечето случаи диваците са с ,,Додж караван,, нов
.com

Мнение от .com »

Ivet написа:...неспазвайки пътните закони ставаш потенциален убиец на пътя. Та тъй.... :o
Пази Боже ...
.com

Мнение от .com »

Странджата написа:В повечето случаи диваците са с ,,Додж караван,, нов
Аз много се радвам когато карам в лявата лента с колкото е МАКС разрешено и зад мен някой се нерви че не карам с 50-60 км/ч повече
Публикувай отговор