za ezikovoto nivo na pridrugavashtiia

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
alexa
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 5:29 am

Мнение от alexa »

Blagodaria mnogo na vsichki!
Ne ochakvah tolkova mnogo otgovori ,no iavno temata e interesna.
Kum Gez-Spoko priiatel-ne sum ot tezi deto se zasiagat kak da e ,a puk i dori fakta che si se potrudil da mi otgovorish e dostatuchen za da ne ti se surdia.Ne sum zadala tozi vupros za da polucha SAMO otgovor koito mi iznasia . Otnovo stana iasno che kolkoto hora-tolkova i situacii,koeto zatvurgdava mnenieto mi che imigracionnia proces ne se vpisva v suvsem tochni ramki.Za nas moga da vi kaga che poluchihme 2-ri docs 2 sedmici sled kato izpratihme purvite ,a potvurgdenieto za polucheni 2-ri docs ot Viena i pokanata ni za intervu doidoha v EDIN I SUSHTI DEN i to otnovo 2 sedmici sled kato izpratihme vtoriia paket s documenti :shock:
Tova mi oburka vsichki smeki za srokove i t.n.,no ne gi reshavame nie a drugi hora tezi neshta :wink:
Аватар
bijou
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Окт 20, 2003 2:36 am

Мнение от bijou »

Drun,drun!Vsi4ko zavisi ot izpitva6tiq!Pri vseki intervuto minava po razli4en na4in.Pri nas razpitvaxa pove4e glavniq kandidat,no pri na6i priqteli za razpitvali izcqlo pridrujava6tiq.Vsi4ko zavisi ot tova koi ot dvamata 6te e po-interesen na izpitva6tiq.Imam predvid rabota,obrazovanie i t.n.Izpitva6tiq moje da vi pita kakvoto si pojelae.Naprimer nas ni pita dali obi4ame da xodim na kino i kakvi filmi xaresvame :shock: i nai-razli4ni takiva surprizira6ti vupros4eta!Zatova e xubavo dobre da se podgotvite po frenski(kolkoto imate vuzmojnost razbira se!)Samo trqbva da ste spokoini i vsi4ko 6te mine OK!Jelaq vi uspeh!!! :thumbsup:
Заключено