Пътуващи за Монтреал между 15 и 30 септември!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
Pako
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 12:50 am
Местоположение: Montreal

Пътуващи за Монтреал между 15 и 30 септември!

Мнение от Pako »

Търся хора които ще пътуват за Монтреал между 15 и 30 септември. Майка ми ще ни гостува в Монтреал за първи път, но бих се чувствал много по-спокоен ако пътува заедно с някой друг от София, зашото тя не говори чужди езици и се притеснявам дали ще се оправи сама при прехвърлянето. Все още не си е купила билет, изчакваме да видим дали можем да намерим познати с които да пътува.
Много ще съм благодарен на отзовалите се, ако са ново-пристигащи в Монтреал мога да помогна по някакъв начин за да улесня преходния процес в началото.
Пишете ми лично съобщение.
Кажи ми, кажи, бедний народе,
кой те в таз рабска люлка люлее?
Аватар
Pako
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 12:50 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Pako »

Майка ми най-вероятно ще пътува между 24 и 30 септември. Много ще се радвам ако някой се отзове от пътуващите за Монтреал между тези две дати.
Кажи ми, кажи, бедний народе,
кой те в таз рабска люлка люлее?
eli_t
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 5:21 am

Мнение от eli_t »

Ние сме на 22 септ. с чехите. ако искаш пиши на лични.
Canada 22.9.07
Аватар
Pako
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 12:50 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Pako »

Успяхме да намерим свободни билети с Чешките авиолинии за 27-и септември. Ако някой пътува на тази дата през Прага, много ще се радвам ако се отзове...
Кажи ми, кажи, бедний народе,
кой те в таз рабска люлка люлее?
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

Pako написа:Успяхме да намерим свободни билети с Чешките авиолинии за 27-и септември. Ако някой пътува на тази дата през Прага, много ще се радвам ако се отзове...
;)
Публикувай отговор