старите кучета -препорачаите добър и ефтин автомобил до 10К

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
kralimarko

старите кучета -препорачаите добър и ефтин автомобил до 10К

Мнение от kralimarko »

има ли пеугеот и ренаут в канада ..лелееееее тая кирилица .... кой автомобил е признат в канада като надежден и на добра цена
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Не съм старо куче, но много хора ми казват че хонда сивик е колата идол тук.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: старите кучета -препорачаите добър и ефтин автомобил до

Мнение от JoroF »

kralimarko написа:има ли пеугеот и ренаут в канада ..лелееееее тая кирилица .... кой автомобил е признат в канада като надежден и на добра цена
тиа ги забрави тук ,а наи надежна и на добра цена ,новата кола
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
Нико
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Май 30, 2007 9:03 am
Местоположение: Sf

***

Мнение от Нико »

Мазда 3 на 2,3 макс. 4 години.
Не отричай, а обичай... Не мрази, а гони... Не завиждай, но виждай... Каквото е пред теб, може да бъде зад теб... Не бягай, а вярвай.
sshilev
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 11:23 am
Местоположение: GTA

ХОНДА

Мнение от sshilev »

Купи си Хонда каквато и да е няма да сгрешиш ... и не забравяй "донт дринк анд драив" :P
kralimarko

Мнение от kralimarko »

lizinga e variant ..kupil sam 7 novi koli prez jivota mi no nikoga ne sam lizval..heheheh..
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: ***

Мнение от Mark »

Нико написа:Мазда 3 на 2,3 макс. 4 години.
тук е моят магазин : www.autocreditsd.com

ама повечето са за над 10 К , за към 12 може да се вземе добра кола

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Абе французки коли няма. Не се продават, аз само веднъж съм виждал Пвжо 405 и някои антични ситроени. Тука наи-много се котира Тойота, и после другите японски марки. Аз съм фен на Субару, но няма да ти налагам мнение по тоя въпрос. И след японките вече американки и европейки (VW, Audi, Mercedes, BMW i t.n.) Италиански коли също няма освен ферари ;)
Зависи и какъв точно тип кола ти трябва? Примерно Хонда или Тойота фамилиал едва ли ще намериш. Но Субару има в изобилие и плюс това е AWD ;)
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:43 pm
Местоположение: Канада, а след следващия референдум - в Свободен Квебек

Мнение от Потребител »

Единствените европейски коли нормално продавани в Канада са Saab, Volvo и Audi. Прословутите фолксвагени се правят (за Сев. Америка) в мексико и Бразилия, Mercedes, BMW - в Щатите , и са същите боклуци като Хонда или Тойота, които се правят в Онтарио и около Детройт. Японски са Acura, Lexus, но моето мнение за тези марки е изключително лошо. Иначе на старо може да намериш даже Алфа 164 или Fiat 500 - има сериозен клуб на хората притежаващи "бубулечката", но за съжаление струват по-скъпо от нова Smаrt. Под хубава кола аз разбирам С8 на Citroën, но няма да стигне никога до тук, защото местните концерни ще трябва да се заврат под земята от срам.
Аз бих ти препоръчал някой стар голям Buick за 500 кинта и си го сменяй когато сменяш гумите - пролет и есен - ще ти излезе икономично, а освен това са страхотно удобни, особено моделите от преди 85-та година - нямат нищо общо с псевдо- и реално-японските каруци.
Добра кола е също Saab 900, но не са останали много и собствениците не са склонни да се разделят с тях. 100 пъти е по-добре стар Saab от нова тойотка.
В NDG преди година мярнах един истински Трабант ( без майтап). Някой ден като спечеля милион от тотото ще си докарам и аз един.
Ако си падаш състезателче, потърси си Camaro. Най-добрите модели са от 70-те, срещат се и 12-цилиндрови зверове с мощност на локомотив за 5-6000, остатъка до 10 000 ще дадеш за гуми (поне 3-4 смени на година)
Айде и да се похвалиш (може и със снимка избора ти тук).
Ivailo K
Мнения: 115
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:49 pm
Местоположение: София / Канада

Мнение от Ivailo K »

Добра кола е тази която няма да те остави на пътя . Ако живееш в краварската провинция АЛБЪРТА / така я нарича прословутия БАТЕТО / - ти е нужен надежден автомобил който да пали при минус 30 гр . Има един куп " познавачи " и "разбирачи " дето препоръчват тая или оная марка . Има автомобили за половината китайски народ тук по автокъщите , просто сядаш в един който ти харесва и ти е добра цената и караш. Аз карам Субару , има любители на Мазда , един арабин в съседния блок всеки ден си ремонтира един Голф 1 , ако имаш кинти , ще си намериш кола според твоя вкус .
Успех.
Аватар
St.Anger
Some Kind of Monster
Мнения: 712
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от St.Anger »

Потребител написа:Прословутите фолксвагени се правят (за Сев. Америка) в мексико и Бразилия....
Мм това не е съвсем вярно, Jetta се прави в Мексико, Голф - в Бразилия, но Пасат и Рабит - в Германия. А иначе честно казано от Мексико идват даже по-качествени колите, това е вътрешна информация, аз работих за един дийлър VW, редовно сме приемали пасати и рабити с чек енджин още от завода, много проблеми по електрониката и даже и по трансмисията, за серията Сити няма да говоря...най-ниското качество някога излизало от завод на VW. А сайтът на Марк наистина си заслужава да се разгледа, не един и двама са си купували коли от там - ниски км, ниски цени!
To Live Is To Die
Публикувай отговор