kak da razvalia dogovora za naem

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
vganev
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 1:14 am

kak da razvalia dogovora za naem

Мнение от vganev »

Plashtam naem za 1 bedroom na mesets 500 $, kato imam dogovor s agentsia koiato mi dava jilishteto pod naem a ne sobstvenik. Tarsia naem za 350 $? Kak da razvalia dogovora? Kakav e sroka za predizvestie, ima li feder.slujbi za zashtita na naematelite- adres i tel. na koito da se obadia. Az sa v Manitoba-Winipeg, ako ima web site na koito da pisha, molia izprati? Depozita mi e 250 $. Kak da si go vzema obratno?
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: kak da razvalia dogovora za naem

Мнение от KolioBalkanski »

vganev написа:Plashtam naem za 1 bedroom na mesets 500 $, kato imam dogovor s agentsia koiato mi dava jilishteto pod naem a ne sobstvenik. Tarsia naem za 350 $? Kak da razvalia dogovora? Kakav e sroka za predizvestie, ima li feder.slujbi za zashtita na naematelite- adres i tel. na koito da se obadia. Az sa v Manitoba-Winipeg, ako ima web site na koito da pisha, molia izprati? Depozita mi e 250 $. Kak da si go vzema obratno?
pregledai si dogovora - tam shte ti dadat prichini, ako ne si izchisli koe ti e po izgodno, da izchakash godinata da mine ili da kajesh na landlorda che si zaminavash za BGto i da se prostish s 250 kinta
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Ivana
Мнения: 209
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 9:46 pm
Местоположение: Canada

kak da razvalia dogovora za naem

Мнение от Ivana »

vganev, imash lichno saobshtenie, pogledni.. Obadi se.
Ivana
vganev
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 1:14 am

Razvaliane na dogovor za naem

Мнение от vganev »

Obajdam se ot Wpg. Zna4i az imam dogovor za naem 1 god.za 500$, depozit 250 $ .
Iskam da go razvalia i da si vzema depozita obratno.
Znaete li te imena na agentsii za zashtita na naemateli?(web site. ili tel.)
Rosi

Re: Razvaliane na dogovor za naem

Мнение от Rosi »

Заключено