ПОМОЩ ПРИ КУПУВАНЕ НА САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ-СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНА

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

ПОМОЩ ПРИ КУПУВАНЕ НА САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ-СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНА

Мнение от David »

Здравейте на всички,

На мен лично много ми е било помогнато за да дойда тук във Канада и някак си чувствам необходимостта да помогна и на други след мен със каквото мога.Обичам да пътувам и намирам голямо удоволствие да се ровя във сайтове на различни авиокомпании.Има много евтини предложения
за пътуване до Канада стига само да знаете къде да ги търсите.
Ако се нуждаете от информация, Пишете ми лично соабщение или ми изпратете е-мейл на javor7723@hotmail.com.Ще се радвам ако мога със ползезна информация да ви бъда от полза.
Аватар
manman
Мнения: 109
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 10:11 am
Местоположение: Montreal,Qc
Обратна връзка:

Мнение от manman »

Е казвай де!
Предполагам че ще е интересно на всички защото рано или късно
стигат до този етап.
Напиши каквото знаеш и темата ще си седи във форума.
изпр.док.до Виена - 10/04/2006
Accuse de reception- 15/05/2006
intervew- 29.11.06, 11:00h.
rezultat - Uspeshno
docs Bucurest - 09/01/2007
medicinski - 02/06/2007
OK na medicinskite - 10/06/2007
pokana za visi -07/09/2007
visi - 05/10/2007
Аватар
copadenieve
Мнения: 233
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 3:35 pm
Местоположение: Монтреал, Канада

Мнение от copadenieve »

Благодаря :beer: :beer: :beer:
LA VIDA ES UN CARNAVAL
-
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Преди да решите дали да използвате low-cost авиокомпания прочетете Terms & Conditions и преценете да ли ви устройва. Ограничението от 20кг багаж не е много подходящо за човек, който се пренася да живее на друг континент.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
tasdevil
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 1:19 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от tasdevil »

David написа:vajno za patuvashtite do Toronto,Calgary and Vancouver.
www.flyglobespan.com predlaga naisitna super evtini poleti.
Аз по никакъв начин не успах да накарам търсачката им да ми намери полет от София до Ванкувър, иначе до Лондон е сравнително евтино, но аз не търся вариант със смяна на полетите, защото сме с багаж и две деца. Мерси за линка и успех
Живей ДНЕС, защото ВЧЕРА няма да се върне, а УТРЕ може и да не дойде :))
интервю 06.12
marcho_bg
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:43 am
Местоположение: Sofia-Montreal,QC
Обратна връзка:

Пътуване до Канада.

Мнение от marcho_bg »

Летях за Канада преди 4 седмици. Ползвах British Airways - ТЕ ВСЕ ОЩЕ ПОЗВОЛЯВАТ ТЕГЛО НА БАГАЖ до 32кг. до 30.09.2007г. Официално го пише на техният сайт.
Освен това - не знам тук дали е споменавано - при първоначално влизане с имигрантска виза в Канада, багажа не подлежи на митничекса проверка - т.е. да го отварят и да гледат вътре к'во има.
Je vous souhaiter tout le bonheur du monde !!!

DCS Vienna - 25.10.2005
Accuse de .. - 30.11.2005
Entrevue - 14.04.2006 - OK
Médecine - xx.xx.2006
Аватар
Todd
Мнения: 187
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:39 pm
Местоположение: Lower Mainland

Re: Пътуване до Канада.

Мнение от Todd »

marcho_bg написа: Освен това - не знам тук дали е споменавано - при първоначално влизане с имигрантска виза в Канада, багажа не подлежи на митничекса проверка - т.е. да го отварят и да гледат вътре к'во има.
Ама просто ме сърбят пръстите да не отговоря...това имигрантите за Канада да не се ползват със статут на дипломати, че няма да им проверяват багажа :D Браво! В такъв случай търся някой, който ще лети скоро насам, та да ми вземе 2-3 "помпи" със съответните боеприпаси, че много добитък за отстрелване има наоколо :D
Сериозно - проверката е по осмотрение на митническите служители! И няма значение какъв си и от къде идваш. За справка питай някой имигрант от Русия или Сърбия...да видиш какво ровене из багажа пада! Свидетел бях! :D
По-добре малък ум, отколкото голям цирей!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: Пътуване до Канада.

Мнение от krimon »

Todd написа:
marcho_bg написа: Освен това - не знам тук дали е споменавано - при първоначално влизане с имигрантска виза в Канада, багажа не подлежи на митничекса проверка - т.е. да го отварят и да гледат вътре к'во има.
Ама просто ме сърбят пръстите да не отговоря...това имигрантите за Канада да не се ползват със статут на дипломати, че няма да им проверяват багажа :D
На мен ми разказа бг дипломатка от Отавското посолство, че изобщо не се съобразявали с дипломатическия й статут и всеки път я претършували обстойно и също я карали да си събува обувките ... въпреки че пледирала за правата си с дипломатически статут :roll:
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

багажа се проверява според това от къде идва , какво декларирате , че носите , за колко дни сте отсъствали и т.н. други фактори, има нещо като профил , и ако например ви няма за 2 седмици , върнете се и кажете , че сте били на гости в България на роднини , ако сте декларирали 0 подаръци , 0 алкохол и цигари , е вероятно да минете през вторична проверка - secondary immigration , на която сканират или отварят багажа .
аз затова декларирам винаги че имам подаръци за 50 долара ,като питат какво - все имам сувенири или нещо ново , или наистина неща които нося за други хора , и така си спестявам проверката .
иначе по темата - авиокомпаниите посочени имат чудни цени , но не са за хора , които се местят ,. по подразбиране техните багажи са доста по обемисти от 20 кг които се позволяват например със зуум .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Публикувай отговор