Thank you letter

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Thank you letter

Мнение от djredhat »

hmmm
znachi, sled kato pratih okolo 550 faksa za edna sedmica sys moeto skromno CV, poluchih 2 pisma (ednoto po e-mail, drugoto po obiknowenna poshta), w koeto me uwedomqwat ch w momenta nqmali nujda ot lewaci :oops: kato men. Ta poneje sym chuwal, che bilo hubawo da se prati "Thank you letter" w takiwa sluchai, nqkoi prashtal li e takowa. Sha sym mnogo blagodaren za nqkoq ideq kwo da pisha w towa pismo. Znachi te mi kazwat che w momenta nqmat takawa swobodna poziciq i che shte zapazqt CV-to mi za po-natatyk (razbirash li :wink: ) i se ochakwa az da im blagodarq.
Mersi za ideite.
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Виж нещо в google. Аз само едно такова писмо написах и не помня вече откъде го гледах. Все си мисля, че такова писмо се пише след интервю, ама и в твоя случай не пречи да им благодариш и така да им напомниш за своята особа :mrgreen:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Thank you letter

Мнение от Koko »

Стоян е прав - такова писмо се праща обикновенно след интервю.
Да им благодариш за това че са ти хвърлили резюмето в кошчето ..... :?:
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

abe taka e, ama znae li chowek. Wse pak markata + plik si e 65 centa, pyk i de sedne specialno da mi otgowori? mojeshe i da go hwyrli bez da si prawi truda. Misylta mi e, che tuk tehnite raboti sa dosta izchepeni, ta za twa si pomislih, che kato sym pochnal da im igraq po swirkata ...
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Niama nujda

Мнение от VanBC »

Takova pismo se pishe sled interviu. Ideiata e da im napomnish za sebe si i, ako ima nujda, da im dadesh niakakva dopylnitelna informatsiia koiato bi bila ot polza na kandidaturata ti, no na interviuto si zabravil da ia podnesesh. Sled pisma ot roda na tezi koito si poluchil, ne se prashta nishto, taka che spokoino mojesh da si spestish usliiata i 1-2 dolara. :wink:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Spored men powe4e moje da pomogne takowa pismo, otkolkoto da wredi.
Samo towa, 4e sa si naprawili truda da ti pratiat istinsko pismo, e fakt, koito so4i, 4e ne te imat za "lewak".
Znae li 4owek - ima firmi, koito naistina w niakoj moment X niamat nujda ot kadri, no idwa moment Y, w koito mogat da oceniat opredelena kandidatura.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

Hmmm
abe to che dolarite shte se spestqt - sha se spestqt 8)
DA JIWEE WINFAX :lol: :lol: :lol:
Dnes pyk po telefona mi se obadiha da mi kajat che i pri tqh nqmalo swobodni pozicii :x
Aman
Villi
Мнения: 101
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:27 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Villi »

ne se pritesniavai i nie sme taka ot edin mesec - v pove4eto slu4ai ne polu4avame nikakuv otgovor, koeto e po-zle, da napi6at pone ne6ti4ko da znaem da se nadiavame ili ne. mislia 4e v tezi saitove ima6e ne6to podobno i za "Thank you letter"
Kusmet

http://www.reswriter.com/
http://www.careerlab.com/letters/
http://www.sfu.ca/employment/rwriting.html
http://www.nextsteps.org/net/resume/resumes.htm
не е важно хлябът да е бял, важно е хайверът да е черен
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

ami, da nqma za kwo da se pritesnqwam.
Otrqzaha me po wsichki wyzmojni nachini :lol: . Dwa pyti po email,
edin pyt po poshtata i edn pyt po telefona. A wsyshtnost se seshtam, che moje utre nqkoi da doide i lichno na wratata da mi kaje che nqmat takiwa swobodni pozicii i che shte mi zapazi CV-to 8) Werno e che nqma za kwo da se pritesnqwam - ostwat oshte nad 540 firmi na koito sym pratil CV, plius okolo oshte 40 podbrani po specialen kriterii, koit shte bydat osthastliweni sys po edno CV tazi sedmica :wink: . Taka, kakto wyrwi, po edin otkaz na den, sled okolo 2 godini wsichki shte sa uspeli da mi otkajat :beer: :beer: :beer:
PS Thanks all za help za pismoto, weche go napisah. Pynah se 2 dena i nakraq :idea:
Аватар
коце
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 10:08 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от коце »

:?: :?: :?:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Заключено