Цигари в Торонто

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Цигари в Торонто

Мнение от becks »

Може ли някой да ме светне къде могат да се купят евтини цигари в Торонто??

Мерси предварително ;)
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

Ей Бекс ти жив ли си бе човече, кво стана с това Торонто, потъна някъде. Я разправяй как я караш?
за цигарите мога да ти кажа за Ванкувър, че е ад - най-евтините са към 7 долара и за пълен кенеф, нормалните цигари са над 9 кинта. По същество тук народа масово си свива цигари - трябва ти машинка която е към 5 долара, кутия тютюн (26-30 долара най-евтините) и тубоси за цигари те са 2 долара 200 бройки и това. стига за около седмица -10-тина дни-като най-евтин вариант.
Вариант 2 - от Бг ти пращат като малък колет до 2 кг цената е 26лева до адрес (сега смятам да го пробвам работи ли, може и ракийка малко да ми пуснат).
Вариант 3 - индианци ако има от тях можело вкл. и контрабанда.
Вариант 4 - спираш да пушиш и пиеш и третото ти става хоби и ти поникват едни крилца и живееш здравословно :lol: :wink:
аре Успех
NO PAIN NO GAIN
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

и последно зъбите ти остават бели :wink: :lol:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Bily T написа:Ей Бекс ти жив ли си бе човече, кво стана с това Торонто, потъна някъде. Я разправяй как я караш?
за цигарите мога да ти кажа за Ванкувър, че е ад - най-евтините са към 7 долара и за пълен кенеф, нормалните цигари са над 9 кинта. По същество тук народа масово си свива цигари - трябва ти машинка която е към 5 долара, кутия тютюн (26-30 долара най-евтините) и тубоси за цигари те са 2 долара 200 бройки и това. стига за около седмица -10-тина дни-като най-евтин вариант.
Вариант 2 - от Бг ти пращат като малък колет до 2 кг цената е 26лева до адрес (сега смятам да го пробвам работи ли, може и ракийка малко да ми пуснат).
Вариант 3 - индианци ако има от тях можело вкл. и контрабанда.
Вариант 4 - спираш да пушиш и пиеш и третото ти става хоби и ти поникват едни крилца и живееш здравословно :lol: :wink:
аре Успех
Здрасти Bily
:D
Бивам, оправям се. Мислех тези дни да седна да си опиша първите впечатления, ама все не ми остава време.
Само цигарите ме мъчат в момента, че много скъпо ми излиза. Сега пуша Подиум по 6,50$, те са нещо като нашия Средец или Вайсрой, ама пак са ми скъпи. Вариант 4 не става - пробвах и с хапчета и с дъвки, тцъ ;)
Колета наистина ли е 26 лв? Щото за мернах нещо като 48,00 в сайта на Български пощи
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Ами нямате ли си индиански резервати с евтини цигари в Торонто ?
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Re: Цигари в Торонто

Мнение от zorina »

[quote="becks"]Може ли някой да ме светне къде могат да се купят евтини цигари в Торонто??

Мерси предварително ;)[/quote]

хей, ако си съвсем на зор 6те ти донеса малко от БГ, кажи какви пушиш?
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Цигари в Торонто

Мнение от becks »

zorina написа:
becks написа:Може ли някой да ме светне къде могат да се купят евтини цигари в Торонто??

Мерси предварително ;)
хей, ако си съвсем на зор 6те ти донеса малко от БГ, кажи какви пушиш?
Син Вайсрой или бяло Марлборо, ама не знам дали си струва усилията да се мъкнат от България :beer: :beer:

Тенкс все пак :beer: :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Вашият инд. резерват се намира на пътя за Конкорд след Хамилтън.От там можеш да си купуваш евтини цигари-2-3д кутията.Е не са като Виктори и МБ,ама стават щом още не са ми опадали зъбите. :D
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Майка ми абсолютно всеки месец праща цигари от БГ - както са ти казали 26 лв е колета. Напълно приемлива цена и си пристигат за 10 дни - 2 седмици.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Аз друго не мога да разбера-Уж дойдохте в Богата Канада да ставате Богати и да живеете като Бели хора ,а се издържате с колети от цигари и други продоволствия както в казармата. :cry: Тука имаше даже една дама дето ходеше без долни гащи докато мама не и изпратеше от БГ,ама и забравих името. :D /всички Бта да се четат в кавички/
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Ей Бекс, едни индианци ходеха в мисисага в индустриалната зона по шоповете и заводите и продаваха, ще питам мъжа ми и ако още минават ще ти вземем цигари :wink:. Ще пиша като имам новини.
Циганите - на Сатурн !
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

anxeli написа:Ей Бекс, едни индианци ходеха в мисисага в индустриалната зона по шоповете и заводите и продаваха, ще питам мъжа ми и ако още минават ще ти вземем цигари :wink:. Ще пиша като имам новини.
Anxeli, ще съм много благодарен за някаква такава информация :D :D
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

bateto написа:Аз друго не мога да разбера-Уж дойдохте в Богата Канада да ставате Богати и да живеете като Бели хора ,а се издържате с колети от цигари и други продоволствия както в казармата. :cry: Тука имаше даже една дама дето ходеше без долни гащи докато мама не и изпратеше от БГ,ама и забравих името. :D /всички Бта да се четат в кавички/
човека иска да пуши само Средец така че няма друг начин, а и в къщи настава голяма веселба като дойде колета защото има и лакомства за децата и те се радват че баба им ги праща
Публикувай отговор