Canada-Bulgaria 80 te godini !!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Canada-Bulgaria 80 te godini !!!

Мнение от myha »

Do vsichki ,koito shte idvat nasam ,podgotvete se za tova shte vidite tova kato postoite povechko vreme .Mnogo vajno kato si vadite dokymenti ot vsiakakav tip moje da vi iskat dopalnitelni ,no ne se vrashtaite a napravo si vzemete novo bileteche i se naredete na drygo gishe vsichko zavisi ot slyjitelia .
Nai dobre e da si namerite Govermant rabota ,davat dobri pari i se pravish che rabotish
I oshte neshto, Balgarite mnogo LAJAT prigotvete se za tova,shte chyete mnogo golemi raboti,no imaite edno v predvid

Yspeh :thumbsup:
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Helena
Мнения: 166
Регистриран на: Пет Яну 13, 2006 2:27 am
Местоположение: София (ама искам Montreal)

Re: Canada-Bulgaria 80 te godini !!!

Мнение от Helena »

myha написа:Do vsichki ,koito shte idvat nasam ,podgotvete se za tova shte vidite tova kato postoite povechko vreme .Mnogo vajno kato si vadite dokymenti ot vsiakakav tip moje da vi iskat dopalnitelni ,no ne se vrashtaite a napravo si vzemete novo bileteche i se naredete na drygo gishe vsichko zavisi ot slyjitelia .
Nai dobre e da si namerite Govermant rabota ,davat dobri pari i se pravish che rabotish
I oshte neshto, Balgarite mnogo LAJAT prigotvete se za tova,shte chyete mnogo golemi raboti,no imaite edno v predvid

Yspeh :thumbsup:
Муха, напиши и нещо позитивно, моля :D
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

С настъпилото застудяване мухите взеха да гледат все по-негативно и да си търсят топли местенца. С понижаването на температурата и мозъчните им процеси започнаха да се забавят.
Не е лошо да пият по едно за да се почувстват по-добре :beer:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

dog написа:С настъпилото застудяване мухите взеха да гледат все по-негативно и да си търсят топли местенца. С понижаването на температурата и мозъчните им процеси започнаха да се забавят.
Не е лошо да пият по едно за да се почувстват по-добре :beer:


Kyche,tyka niama i kade da piinesh kato horata,piesh edno dve i zatvariat zavedenieto a za gorespomenatoto znaesh che sam mnogo prav :)
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Когато в Торонто затварят в Монреал отварят :beer:
Нека да има и нещо положително и при нас де :D
Не се оставяй да те налягат лиши мисли, само за момент си помисли че измъкване няма и ще ти стане по-добре :wink:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

ich ne mi dreme koga otvarat ili zatvarat, az vinagi moa si pia s jena mi, t.e. imam si kompania, i krakata na masata moga da si tura, i da pradna daje, bez da mi puka, i kvot poracham za meze go nosi, ta po barove ne hoda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Гонзо разбирам те пич, ти си домошар, :lol: с жена едно на хиляда, ама тези които още не са успели да омаят никоя да умират ли?
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

dog, predi da ia sreshtna se pribirah kolkoto da spia, a i ne vsiaka vecher.
ama tia mi pokaza krasotata ot domasharstvoto, porkash si, lafish si, kat ti se dospi se predislocirash na krevata, moje i na divana, ako se oleesh s pieneto, abe nikav zor! pa az sam si marzeliv malko :oops:
abe d :oops: i Boje na vseki takvaz bulka da ne ti se puli i troska kat si piesh.
Ta uspeh !
p.s. ne sam ia sreshtnal v bar.
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

Спокойно Муха, трябва ти още време да свикнеш.
Някъде четох няколко истини за Канада, една от тях беше:
" Емогрантите в Канада се "оправят" от 3 до 5 години" :shock:
"Добре е да имаш пари и нещата, които можеш да си купиш с тях, но също е добре, от време на време да се уверяваш, че не си загубил нещата, които не могат да се купят с пари"
PERO
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 7:01 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от PERO »

samo ne razbrah shto sprehte barovete, po skapani sa ot BGto li?
Marginal39

Re: Canada-Bulgaria 80 te godini !!!

Мнение от Marginal39 »

myha написа:Do vsichki ,koito shte idvat nasam ,podgotvete se za tova shte vidite tova kato postoite povechko vreme .Mnogo vajno kato si vadite dokymenti ot vsiakakav tip moje da vi iskat dopalnitelni ,no ne se vrashtaite a napravo si vzemete novo bileteche i se naredete na drygo gishe vsichko zavisi ot slyjitelia .
Nai dobre e da si namerite Govermant rabota ,davat dobri pari i se pravish che rabotish
I oshte neshto, Balgarite mnogo LAJAT prigotvete se za tova,shte chyete mnogo golemi raboti,no imaite edno v predvid

Yspeh :thumbsup:
Dobre 4e tiq tuka lyjat po-malko -:)
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

dog написа:Гонзо разбирам те пич, ти си домошар, :lol: с жена едно на хиляда, ама тези които още не са успели да омаят никоя да умират ли?
Mi 6e se molqt i 6e namerqt & te, az izpatih s pyrvata jena koqto be6e golqm taralqsnik, bokluk & piqnica ma vtorata ne e takava, 4akah 6 godini dokato q namerq.
Sy6to taka trqbva i ne6to da se napravi za da ti pomogne Gospod.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

BiskVitkA написа:Спокойно Муха, трябва ти още време да свикнеш.
Някъде четох няколко истини за Канада, една от тях беше:
" Емогрантите в Канада се "оправят" от 3 до 5 години" :shock:
Vitke, zavisi ot 4oveka du6a, az sym tuka po4ti 16 godini i se po0-malko & po-malko svikvam, e s vyzrastta malko omeknah koeto syvsem ne zna4i 4e sym sviknal, samo deto po-malko psuvam i proklinam.
Se pak ne trqbva da zabravqme 4e mejdu nas ima mnogo sofiqnci a sofiqnci imame 6opsko a mislq 4e znaete kvo e tva.
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Тук ми напомни, че ако ме изберете, за шеф на КРАКОКАНАДИЯ

ОБЕЩАВАМ..да преместя столицата на Кракозия от София в "Долината на дългите гащи" с център Гарменшпархенкирхен :D :D :D


Това е 3-я основен проблем на КРАКОЗИЯ 8)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Muha, si4ko mi e qsno s izkliu4enie 6to sloji tva sys zatvarqneto na kry4mite v "Jivot V QC"?
Tuka kato stane kysno naprotiv otvarqt kojenite zavedeniq, ima kry4mi deto ti servirat goli koji.
Aide dano i vie v Ontario edin den porasnete -:)
:beer: :beer: :beer:
Заключено