Relaciq - uspevaemost/diametar

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Western
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 1:48 am
Местоположение: montreal

Relaciq - uspevaemost/diametar

Мнение от Western »

Ot izvestno vreme me glojdi lubopitstvoto ot kakvo zavisi uspeha na Balgarite v Canada i savsem spontanno kakto si darjah krakata v legena s topla voda reshih da pusna edna temichka.
Shte pomolq za saprichastnost i aktivnost vsichki koito schitat sebe si za poveche uspeli otkolkoto neuspeli v Canada.
Neka mereneto da zapoche SEGA :rotfl:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Re: Relaciq - uspevaemost/diametar

Мнение от sasho71 »

Western написа:Ot izvestno vreme me glojdi lubopitstvoto ot kakvo zavisi uspeha na Balgarite v Canada ...:
от климата
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Relaciq - uspevaemost/diametar

Мнение от Koko »

Western написа:Ot izvestno vreme me glojdi lubopitstvoto ot kakvo zavisi uspeha na Balgarite v Canada i savsem spontanno kakto si darjah krakata v legena s topla voda reshih da pusna edna temichka.
Shte pomolq za saprichastnost i aktivnost vsichki koito schitat sebe si za poveche uspeli otkolkoto neuspeli v Canada.
Neka mereneto da zapoche SEGA :rotfl:
И сега като се почне едно мерене - майко мила :D :D :D

Все пак не е лошо да уточниш какво разбираш под УСПЕХ в Канада или може би по-правилно - кого смяташ за 'успял българин" в Канада?
Ето някои от критериите
- големината на торбата с парите - с която е дошъл или се надява да си тръгне
- реномето на работата (или размера на социала)
- цената на къщата (в т.ч. гледката от балкона и реномето на квартала в който се намира)
- марката на колата която кара и марката на колата пред която се е снимал
- от кой тукашен университет/колеж му е дипломата
- пред кой голям молл има резервирано място на паркинга (за какво е резервирано не се уточнява)
- колко са злобни комарите в града в който живее
- и т.н. списъка може да бъде безкраен
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Моля ви се! Дръжте се сериозно! Успехът в Канада зависи само и единствено от броя постове в бгканада!
Колата ми е ейййййй толкова нова, къщата ми е ейййй толкова скъпа, работата ми е наййййй- хубавата, заплатата ми е найййййй-голяма и т.н. Да не пропуснем бизнеса, който е ейййййй толкова страхотен и доходоносен и служителите ми, които са еййййй толкова много! И гледката да не пропуснем! Друго ако няма, поне гледка да има! А пържолите? Мойте пържоли нааааай-добре цвърчат в тигана! И мойта чаша е пълна с найййййй-хубавото вино!
И сега ако на някой му се прииска да каже, че успеха е нещо друго или трето, или бог знае какво, хич да не се обажда, ако обича, ами да почва да брои овце на път към леглото! Ама ха! Той ли ще ми каже какво е успех, а? :lol:
Let it go...
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

успехът на българите в Канада е обратнопропорционален на известността им в конкретния форум , колкото по-анонимни са , толкова са по успели .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16504
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Съжалявам, но класацията не е интересна. Всички знаят, че аз съм най-успелия човек на Земята (логично - след като успеха се свързва само и единствено с пари). Малко хора обаче знаят за българското ми потекло, но това са подробности. Наздраве за победителите! :lol: :rotfl: :beer: :beer: :beer:
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Canada

Мнение от hullboy »

Zdr.

Uspeha v Canada zavisi ot:

kato chetete BgCanada dali vjarvate na realistite Hullboy i Lubo ili na pesimistite Filipne i Joy.:)

Moze da vjarvate i na bateto no togava uspeha ste bade na drugi geografski shirini na iztok ot Canada

Hullboy
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Canada

Мнение от filipne »

hullboy написа:Zdr.

Uspeha v Canada zavisi ot:

kato chetete BgCanada dali vjarvate na realistite Hullboy i Lubo ili na pesimistite Filipne i Joy.:)

Moze da vjarvate i na bateto no togava uspeha ste bade na drugi geografski shirini na iztok ot Canada

Hullboy
Хъл, ти си все още в ерата на черно-бялото кино :lol:
Едните са само бели (щото сме ние ) , а другите само черни (щото не мислят като нас ).

Голям смях : Хъл и Люпчо реалисти :rotfl:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: Canada

Мнение от krimon »

hullboy написа: ... na pesimistite Filipne i Joy.:)
Винаги съм си представяла Джой като най-голямата оптимистка тук :roll:
Ти що реши, Хъли, че е песимистка ?
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Canada

Мнение от hullboy »

Zdr.

Oste chakame realizatsia kato meditsinska sestra, no i tam ima kriza, rasizam i ne priznavat staz i diplomi ot BG.

S drugi dumi njama uspeh.:)

HUllboy
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Мнение от ovni »

От постоянно пишещите ТУК, има ли някой който не е на помощи от правителството?
I'm stupid, don't listen to me
bravo

Мнение от bravo »

Az ne sam na pomo6ti, kakto i mnogo drugi, samo ne razbiram po portmoneto li si vadi6 izvodi za sposobnostite i akal na horata?
mnogo jalko ako e taka, jiv snobizam v deistvie!
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Мнение от ovni »

bravo написа:Az ne sam na pomo6ti, kakto i mnogo drugi, samo ne razbiram po portmoneto li si vadi6 izvodi za sposobnostite i akal na horata?
mnogo jalko ako e taka, jiv snobizam v deistvie!
Нещо не те разбирам от къде направи тези изводи, но съм убеден в това, че способния човек в Канада има и пълно портмоне.
I'm stupid, don't listen to me
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

tochica написа:успехът на българите в Канада е обратнопропорционален на известността им в конкретния форум , колкото по-анонимни са , толкова са по успели .
Ama niamash predstava kolko si prava! :beer:

Ta da dopalnia tochica:

v Kanada uspiava balgarina koito

* ne gleda v panichkata na drugite
* ne poddarja vrazki s goliama grupa balgari
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

ovni написа:От постоянно пишещите ТУК, има ли някой който не е на помощи от правителството?
A ti na pomo6ti li si?
4e gledam dosta 4esto vze da se poiaviava6 vav foruma
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Заключено