Welcome To Winnipeg

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

Welcome To Winnipeg

Мнение от David »

Zdraveite vsichki,

Az se premestih naskoro ot Calgary vav Winnipeg, po prichina sledvane.
No ne poznavam vse oshte oshte nikakvi balgari tuk. Ako ima balgari,koito
da chetat tova saobshtenie ,shte se radvam mnogo da se zapoznaem i vidim.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Tvoiata rabota deto kazvat ot tran ta na glog,premestil si se ot edno golqmo selo s kravi i kravibove v drugo podobno. :D
lucky_family
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 7:58 am

Мнение от lucky_family »

hora,vqrno li e,4e tam e mnogo vetrovito :roll:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

mi te i za tuka kazvat, che e mnogo vetrovito, az dosega ne sam otletqla :lol:
zavisi kade si zivqla predi tova - az sam ot Sofia, kato zaduha mi izglezda dosta po-zle ot tuka... ako si ot Plovdiv, sigurno shte ti se vidi dosta studeno... ama chestno kazano, teq razkazi kak vremeto shte te tormozi sa mi malko absurdni, zashtoto tuk vsichki sme s koli (ako sega nqmash, shte si kupish dosta po-burzo otkolkoto v BG), a v BG az nqmah kola prez poslednata 1 godina i da visnesh na spirkata na -20 v Sofia mi se struva dosta po-nepriqtno ot tova da se navresh v kolata na -30 v Regina :roll:
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

chakai,zimata oshte ne e doshla :wink:
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

кога стана -30 в regina?
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
Western
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 1:48 am
Местоположение: montreal

Мнение от Western »

Sq sha q vidim taq natoporchena preriina zima :D Hladnichko bilo razpravqt :D :rotfl:
Interesno dali sha se obrazuva led ot vatreshnata strana na prozorcite :D :rotfl: che mi se motaqt nqkvi takiva spomeni ot edni drugi mesta :D
Btw Wpg e basi seloto, tama beshe edinstvenoto mqsto kadeto se zagubih na idvane kam Calgary :D :twisted:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

tochica написа:кога стана -30 в regina?
mi ne e stanalo oshte, prosto e fakt che e po-dobre v kolata na -30, otkolkoto pesha i posle 20 minuti na spirkata v 7 sutrinta na -20 v Sofia :?
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

bliasaka написа:chakai,zimata oshte ne e doshla :wink:
chakam :D to ne bqha razkazi za taq zima, ne beshe chudo! da vidim kakvo i e, che samo slusham i to tuka vav foruma predimno, koeto predpolagam znachi, che bolshinstvoto saforumci sa zivqli tuk :roll: logichno izglezda, nali? togava komentarite biha bili na mqsto :lol:
gsm
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2003 1:42 pm
Местоположение: Winnipeg, Manitoba

Мнение от gsm »

Po-nisko ot feels like -51 ne sam vijdal. Ste mu se izkefish prez January.

:lol:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12477
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

simplyaven написа:
bliasaka написа:chakai,zimata oshte ne e doshla :wink:
chakam :D to ne bqha razkazi za taq zima, ne beshe chudo! da vidim kakvo i e, che samo slusham i to tuka vav foruma predimno, koeto predpolagam znachi, che bolshinstvoto saforumci sa zivqli tuk :roll: logichno izglezda, nali? togava komentarite biha bili na mqsto :lol:
Edin kolega ot Winipeg deto raboti ot 2 godini pri nas v Calgary mi kaza che te durzhali rekorda za naj-dulag period v kojto temperaturite ne sa se kachvali nad -40 C - 6 weeks. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Az pak se 4udq za6to horata izbirat kato destinaciq Uinipeg .sled kato si padat po uestern laif stail Kalgari i Edmonton sa kade ,kade po dobar variant kato vazmojnosti za rabota ot moje bi naj prosta6kiq grad na Kanada.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12477
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

bateto написа:Az pak se 4udq za6to horata izbirat kato destinaciq Uinipeg .sled kato si padat po uestern laif stail Kalgari i Edmonton sa kade ,kade po dobar variant kato vazmojnosti za rabota ot moje bi naj prosta6kiq grad na Kanada.
Ami nali vizhdash - edni uchat, drugi sa zavurteli glavata na durzhaven sluzhitel, ta dazhe i te samite sa se uredili da si klatiat krakata za smetka na danukoplatcite.

Tova e majtap molia da ne mi se vruzvate! :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

abe maitap ,maitap ,ama toku vij cqla Sofia kato 4etat sa se zasilili kam Ridjaina .Posle da duhat supata :D
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

Ivan1007 написа:Ami nali vizhdash - edni uchat, drugi sa zavurteli glavata na durzhaven sluzhitel, ta dazhe i te samite sa se uredili da si klatiat krakata za smetka na danukoplatcite.

Tova e majtap molia da ne mi se vruzvate! :D
mi kojto kakto se uredi, kakto se kazva na chist bulgarski, Ivane :lol: :beer:
Заключено