Pomognete ako znaete nesto ili ste minali ve4e po tozi pat

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
mi6ka
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:03 am
Обратна връзка:

Pomognete ako znaete nesto ili ste minali ve4e po tozi pat

Мнение от mi6ka »

Mestja se ot Toronto v Winnipeg.Problema e 4e kupih kola(10 godi6na)i mislim da patuvame s neja,no dnes edin prijatel ot toronto mi kaza 4e ste imam problemi v Manitoba s registracijata,poneje idvame ot Ontario tai kato smenjame provincijata.Kak stava,trudno li e naistina,trjabva li pak nanovo da mina vManitoba emission test i safty test,kakvo se pravi s zastahovkata pri mestene ot edna provincia v druga.Koli4kata e dobra ,ne iskam da ja prodavam i na mesto da tarsja druga.Blagodarja vi predvaritelno,ako njakoi znae nesto po vaprosa i bi pomognal. :?:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ako naistina ti e dobra koli4kata ne q prodavaj ,6toto po kravarskite provincii cenite sa s 20-30% po visoki ot civilizaciqta.
mi6ka
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:03 am
Обратна връзка:

Мнение от mi6ka »

ok Bate ama znae6 li ne6o konkretno po vaprosa :cry: ?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Za manitoba ne znam ,no moga da ti kaja za Albarta ,kato predpolagam ,4e iziskvaniqta nqma da sa koi znae kolko po razli4ni.V Alberta kogato si kopuva6 kola ili smenq6 provinciqta trqbva da mine6 seifti ,emi6an test nqma .Sa6to kogato registrira6 kolata trqbva da i napravi6 zastrahovka ot provinciqta ,kato prekratqva6 starata .Ni6to slojno i nqma mesto za panika ,samo kadeto 6te ima6 malko razhodi po smqna na 6of. knijka,laisan pleita,pregleda i tova e.Za svedenie v On. sa nai golemi iziskvaniqta i razhodite za zastrahovka,testove i registraciq ,taka 4e bi trqbvalo da si pritrapnal,a tvoq priqtel te pla6i 6toto qvno ne e registriral kola v On.
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Re: Pomognete ako znaete nesto ili ste minali ve4e po tozi p

Мнение от bliasaka »

mi6ka написа:Mestja se ot Toronto v Winnipeg.Problema e 4e kupih kola(10 godi6na)i mislim da patuvame s neja,no dnes edin prijatel ot toronto mi kaza 4e ste imam problemi v Manitoba s registracijata,poneje idvame ot Ontario tai kato smenjame provincijata.Kak stava,trudno li e naistina,trjabva li pak nanovo da mina vManitoba emission test i safty test,kakvo se pravi s zastahovkata pri mestene ot edna provincia v druga.Koli4kata e dobra ,ne iskam da ja prodavam i na mesto da tarsja druga.Blagodarja vi predvaritelno,ako njakoi znae nesto po vaprosa i bi pomognal. :?:
Zashto ste izbrali tochno Winnipeg ako ne e taina?
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Pomognete ako znaete nesto ili ste minali ve4e po tozi p

Мнение от VanBC »

Obey gravity ... It's the law!
mi6ka
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:03 am
Обратна връзка:

Мнение от mi6ka »

Blagodarja ti Van
Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

Мнение от hankroum »

kam bateto. safety inspection ot druga provincia kakto i pri pokupka na avtomobil zadaljitelno ima emission test.
ob6to vzeto vsi4ko e punta mara 6te mine6 testa ama 6te kihne6 malko pove4ko money za6toto vse 6te ti nameriat ne6to za popravka i 6te ti iskat niakoi $.
moi savet e karai izvestno vreme bri4kata s staria nomer i s starata zastrahovka i sled 3 meseca e dai dai na targ i e prodai i si kupi niakoia po hubava bri4ka.
uspeh!!!!
АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ ИДВАТЕ!!!
Заключено