За канадското поданство .... (2)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

И за какво ви е това каналско поданство :shock: Аз съм подал(и защо ли) през март и ми е през долуподписания кога ще ме извикат да се зазакълна на HM ELIZABETH THE SECOND за да взема нЕкакво поданство,което не е известно за какъв служи и каква е ползата
от него.А ползата е никаква-освен ако не искате да се правите на "голямата работа'' на летище Враждебна.Ама и там вече не вървите-на всички е известно кой ,как и защо взима каналско поданство :P :P
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от agaton »

Mi mnogo prosto be Guinness, tova e estestveniq zavurshek na sichkite proceduri deto sum predpriel, a az kato pochna neshto go dovarshvam povqrvai mi.
Osven tova dali shte me mislqt za nqkoi ili za nikoi na Vrazdebna mi e kakto kazvash ti "prez dolupodpisaniq" az poveche se interesuvam kato ida v USA ili v Evropa naprimer da ne me mislqt za kradec na koli ili sutenior :oops: , ako razbirash kakvo iskam da kaza :wink:
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Аз искам да мога да гласувам, така ми харесва.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

IRA написа:Аз искам да мога да гласувам, така ми харесва.
и аз, и аз. направо се чуствам супер прецакан, че не можах да си сложа гласа на тез избори :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Guinness, ti zashto podade?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

Ами Агатон много добре го е казал -завършек на всички процедури.А на всички в Европа им е много добре известно как и кой получава каналското гражданство-всеки талибан от пустинята и всеки маймун от джунглата домъкнал се тука.Така ,че на летището може да размахваш паспорта наравно с миришещия на къри и чесън индиец или с подскачащото негро с изсулени гащи.Изборът е ваш.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Да вярно. У Европата негри, индийци и талибани нема.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от agaton »

Guinness написа:Ами Агатон много добре го е казал -завършек на всички процедури.А на всички в Европа им е много добре известно как и кой получава каналското гражданство-всеки талибан от пустинята и всеки маймун от джунглата домъкнал се тука.Така ,че на летището може да размахваш паспорта наравно с миришещия на къри и чесън индиец или с подскачащото негро с изсулени гащи.Изборът е ваш.
Mi naravno sme pone v ochite na mestnite... ti da ne mislish che poveche te uvazavat za tova che si bql pri polozenie che idvash ot "tumnite" balkani ? A shto se otnasq do primera ti - ne pravi rasistki obobshteniq :oops: . Ima cherni i indiici deto nito ti nito az mozem i na malkiq prust da im stupim nito kato intelekt, nito kato finansi, nito kato ambiciq, nito kato obrazovanie. Tui che zabravi za bulgarskiq princip " I sme po-krasivi, i sme po-dobri..." shtoto ne sme :wink: , ot lichen opit moga da ti kaza che ako priemash silnite strani na edin chovek ti e po-lesno da se surevnovavash s nego... I poneze stanah mnogo seriozen da vmetna che az kato putuvam ( osobeno ot BG nasam ) obiknovenno sum ql shkembe predi tova s mnogo chesun :wink: :D
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от agaton »

IRA написа:Да вярно. У Европата негри, индийци и талибани нема.
Nito v Bg cigani, kitaici i negri... :wink: :) :oops:
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

agaton написа:Mi naravno sme pone v ochite na mestnite... ti da ne mislish che poveche te uvazavat za tova che si bql pri polozenie che idvash ot "tumnite" balkani ? A shto se otnasq do primera ti - ne pravi rasistki obobshteniq :oops: . Ima cherni i indiici deto nito ti nito az mozem i na malkiq prust da im stupim nito kato intelekt, nito kato finansi, nito kato ambiciq, nito kato obrazovanie. Tui che zabravi za bulgarskiq princip " I sme po-krasivi, i sme po-dobri..." shtoto ne sme :wink: , ot lichen opit moga da ti kaza che ako priemash silnite strani na edin chovek ti e po-lesno da se surevnovavash s nego... I poneze stanah mnogo seriozen da vmetna che az kato putuvam ( osobeno ot BG nasam ) obiknovenno sum ql shkembe predi tova s mnogo chesun :wink: :D
Да,може да идвам от тъмните балкани ,но съм бял и мразя всякаква цветна паплач-знаеш какво значи това.И ако обичаш недей да ми четеш морал-това е последното от което имам нужда.
А паспорта от тъмните балкани знаеш какъв става след няколко месеца.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Guinness написа:Да,може да идвам от тъмните балкани ,но съм бял и мразя всякаква цветна паплач-знаеш какво значи това.
ako otidesh da jiveesh v Norvegia vse oshte li shte si bjal - ne mi se nisli kak shte te gledat tam ako i s novia BG pasport sled zavetnia 01.01.2007
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от agaton »

Sled 1 qnuari 2007 Bg pasporta si ostava Bg pasport nezavisimo kakvo shte stane ( ako izobshto stane ) - Bg pasporta na men mi trqbva samo za Bg i za Cuba za sega :wink: ma nali i az tova kazvam shte si zapazq i dvata. Vuprosa ne beshe dali ni trqbva ili ne Bg pasporta anyways, a za kakvo ni e canadskiq, mai ? :wink:
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Kanadskia ti triabva za da bachkash w US (kydeto sa golemite pari) bez da ti e neobhodima viza. Vzemash si kufarcheto, pismoto ot rabotodatelia, plashtash 50 kinta na granicata i towa e. Kakto kazwa moja shef, vinagi e po-dobre da imash oshte edna otworena wrata. A prikazkite za pakitata i mirizliwi indijci s Kan. pasport niamat nishto tuka, :wink:
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

poumpy написа: ako otidesh da jiveesh v Norvegia vse oshte li shte si bjal - ne mi se nisli kak shte te gledat tam ako i s novia BG pasport sled zavetnia 01.01.2007
А ти колко време си бил в Норвегия?Защото мога да ти дам информация от първа ръка -на жена ми брат и свиреше в Норвегия и се чустваше супер.А познавам и едно музиканско семейство, което дойде у канала и мъжа избяга на втората седмица обратно в Норвегия,защото се чуствал ''зле'' там и каза ,че повече не иска и да чуе,нито дори да види канала на географската карта.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

agaton написа: a za kakvo ni e canadskiq, mai ? :wink:
Тъй де,за какво ни е канадския паспорт?Къде можем да се работи с този документ? Аз се сещам само за едно място -никъде!!
Заключено