Въздуха в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
bat Nicky
Мнения: 116
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 1:08 pm
Местоположение: Canada

Въздуха в Канада

Мнение от bat Nicky »

Брях, как не съм разбрал до сега колко мръсен бил въздуха в Канада :cry: А аз си мислех, че щом като кацат орли по балконите на хората, значи въздуха би трябвало да е чист :wink:


http://society.actualno.com/news_75365.html
Животът е болест, предавана по полов път и със 100% смъртоносен изход. Лекарство все още няма открито !!!
Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

Мнение от hankroum »

neznam ako tuk e mrasen tozi deto e pravil zamervane ako otide v Sofia ili Plovdiv sigurno 6te umre.
tova ne e pri4ina da spe imigraciata
АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ ИДВАТЕ!!!
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: Въздуха в Канада

Мнение от vladi »

Ей тук може да проверите какво е качеството на въздуха във вашето село: http://www.theweathernetwork.com/features/airq/

в нащто е тип топ...
Аватар
Lyubima
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 5:52 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lyubima »

Това май е само за озона :idea:
Money can't buy you happiness, but it does bring you more plesant form of misery.
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

Lyubima написа:Това май е само за озона :idea:
Не е само за озона а е за качеството на въздуха.

http://www.rff.org/rff/Documents/RFF-Re ... nkings.pdf

А ето и една класация на полаганите грижи за подддържане състоянието на природната среда, според която Канада се нарежда на 8 място, а България на 50-то
play
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:56 pm

Мнение от play »

А дали има някаде,данни за зомбирането дето се носи из въздуха и е много заразно,почва и мен да ме прихваща-хе хе. :roll:
Ех,не ми понася Северна Америка!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

play написа:А дали има някаде,данни за зомбирането дето се носи из въздуха и е много заразно,почва и мен да ме прихваща-хе хе. :roll:
Ех,не ми понася Северна Америка!
:lol: :lol: :lol:

Официални данни няма, но резултатите са лесно забележими ... Включително и в този Форум :lol: :lol: :lol:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

filipne написа:
play написа:А дали има някаде,данни за зомбирането дето се носи из въздуха и е много заразно,почва и мен да ме прихваща-хе хе. :roll:
Ех,не ми понася Северна Америка!
:lol: :lol: :lol:

Официални данни няма, но резултатите са лесно забележими ... Включително и в този Форум :lol: :lol: :lol:
аз , аз , дигам ръка :wave2:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Иформация от извора:
Air quality standards leave Canadians choked

Интересно ми e какво ли биха казали от фондацията Дейвид Сузуки за въздуха в Хавана или Мексико Сити :roll:?
Последно промяна от VanBC на Сря Авг 30, 2006 4:20 pm, променено общо 1 път.
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

sasho71 написа:
filipne написа:
play написа:А дали има някаде,данни за зомбирането дето се носи из въздуха и е много заразно,почва и мен да ме прихваща-хе хе. :roll:
Ех,не ми понася Северна Америка!
:lol: :lol: :lol:

Официални данни няма, но резултатите са лесно забележими ... Включително и в този Форум :lol: :lol: :lol:
аз , аз , дигам ръка :wave2:
А, не става Сашо ! Щом си признаваш значи не си зомби.

Доказано е, че те самите не знаят, че са такива. Така че и да искат не могат да си признаят ! Не че биха искали де ... :lol:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

VanBC написа:Иформация от извора:
Air quality standards leave Canadians choked

Интересно ми e какво ли биха казали от фондацията Дейвид Сузуки за въздуха в Хавана или Мексико Сити :roll:?
според туй изследване става ясно че смог във Бритиш Цолумбия нема :shock: Значи само ние и Кенек ли се тровим , аааа :evil:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

I ozonovata dupka e nad toronto i nad Pyrt/avstralia/ :D
kakвото потърсило,такова намерило
bone capelov
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 4:01 pm
Местоположение: montreal

Мнение от bone capelov »

Бат Ники е много учуден кат партиен секретар в Б-я през 1986г. сещате се за какво става дума. Ми щом всико е наред що през 2004г. от 11 жени 1 има рак на гърдата през 2005 от 10 пак 1 а през 2006г. вече е почти сигурно че от 9 жени 1ще бъде болна от рак на гърдата може би пак някой друг е виновен за тази ситуация. То Батето затуй беше пратил покана на тъщата си но добре че се намеси Организацията за защита на човешките права та канадците отказаха виза на жената и сигурно ще си седи в Б-я жива и здрава. Що не питате колко показатели на водата се изследват в Канада и колко в Б-я и колко населени места в Б-я са централно водоснабдени и колко в Канада?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

МИ той въздуха в канада си е такъв какъвто си го направиш ,както тук обичат да се изразяват некои видни канадофили.А аз покана на тъщата лично не съм отправял поради хуманитарни подбуди,което приживе се надявам някой да го оцени. :D
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Canada

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Mnogo si e hubav vazduha v Canada. Dokazvam go vednaga s vazdusnia filter na kolata.
V Bg go smenjah na vseki 12 mesetsa i izglezdashe uzasno mrasen i zatsapan. Tuk go smenjam pak na 12 mesetsa no izglezda kato nov. :)

V Bg hodeh na diagnostika na dvigatemlja po 3 pati na godina poneze spored nashite maistori taka trjbvalo zastoto imalo znachenie za dvigatelja temperaturata na vazduha i ot tam razhoda na gorivo, vazno bilo dali e ljato ili zima dali karas kolata na po nisko nadmorsko nivo ili na po visoko ako hodis po plannini na ski.
Nashite maistori se izivjavat pochti kato maistori na bolidite ot Formula 1 a Bg sofjorite poneze im e skap benzina im slushat glupostite i hodjat poslushno po 3 pati na diagnostika za da spestjat malko ot benzina.

Tuk ne sam hodil na diagnostika ot 3 godini ot kakto kupih kolata, tja si varvi idelano, ikonomichno, vazdushnia filter e chist... sledva che vazduha e super :) :)

Da mu misljat sofjorite v BG s vazduha tam. :)

Hullboy
Заключено