Bagaj na letishte Pierson

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
miro_m
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 3:51 pm
Местоположение: Toronto,CA
Обратна връзка:

Bagaj na letishte Pierson

Мнение от miro_m »

Interesuva me tezi dni niakoi letial li e ot letishte Pierson/nezavisimo za kade/.Kak preminavat proverkite spored novite iziskvania-tolkova li sa striktni naistina-telefon moge li da se ostavi na borda pone.
I vtoro-sashtestvuva li opakovachna mashina za osnovniat bagaj i kade se namira na terminalite ,ako niakoi ia e izpolzval.
bart
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Мар 19, 2006 8:23 pm

Мнение от bart »

V "Tazi sutrin" kazaha che nishto elektronno ili s baterii njamash pravo da vnasjash v salona. NIKAKAV rachen bagazh! Samo dokumentite v najlonovo plikche i tova e. Proverkite sa strashni- vseki e pretarsvan, kazvat toku-shto pristignali.
Аватар
miro_m
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 3:51 pm
Местоположение: Toronto,CA
Обратна връзка:

Мнение от miro_m »

Hei,samo edin li e letial prez poslednata sedmica.

Hora,otpuskarski mesec e vse pak

:dogrun:
pantata
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:33 pm
Местоположение: Oakville, Canada

Мнение от pantata »

Колега се върна тези дни от Флорида, каза, че единствено не може да внасяш вода и гелове разни (но след като минеш проверката, може да си купиш вода по 2 долара бутилката :) ). Няма проблеми с лаптопи, мп3 и т.н. Това за летището в щатите де. Не вярвам тук да е по-различо.

Ето линк за Pearson Airport:
http://www.gtaa.com/Index.aspx?Sid=Node ... RESSID=648
Everyone should believe in something -
I believe I'll have another drink.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

eгати бъзика, примерно тръгваш на почивка и ти взимат фотоапарата, щото примерно им се вижда съмнителен :D ти си го чекираш, ама те ти го трошат при пренасянето :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

На английските летища не разрешават никакъв ръчен багаж освен документите, билетите и кредитните карти поставени в прозрачно найлоново пликче.

На северно-американските летища не разрешават никакви течности и гелове в ръчния багаж. Електроника, фототехника и др. подобни са ОК.
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
miro_m
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 3:51 pm
Местоположение: Toronto,CA
Обратна връзка:

Мнение от miro_m »

Tova me uspokoiava do niakade-az patuvam drugata sedmica i bez GSM-a i fotoaparata ne bi mi bilo taka komfortno-pak i vazmognostta da hvanat tezi neshta kraka na niakoe letishte,ako sa v osnovniat bagaj e dosta goliama-pak za lap-top da ne govorim ako go parkirame v osnovniat,nai-malkoto moge da ne mu ponese priatelskoto "podmiatane" na niakoi hamalin i da zapochne da protestira pri rabota posle.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Ако не пътувате през Англия все още могат да минат в ръчен багаж доста неща, но пък аз чух, че до няколко седмици строгите мерки като на щели да бъдат въведени за повечето големи летища. :roll:

Най-интересното, че на транзитните англичаните не разрешават нищо, а на тези, чиято крайна дестинация е Англия- само напитки. Нещо не им схванах логиката. :roll:
Аватар
miro_m
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 3:51 pm
Местоположение: Toronto,CA
Обратна връзка:

Мнение от miro_m »

Imashe zapitvane za Chehite,no temata izchezna-nadiavam se tozi link da bade procheten sashto,Informaciata e kachena toku shto na sitat na cheshkite aviolinii/14h . 18.Avgust.2006/
http://www.czechairlines.com/en/news/ne ... 15_08b.htm
Аватар
miro_m
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 3:51 pm
Местоположение: Toronto,CA
Обратна връзка:

Мнение от miro_m »

Tova sashto moge da bade polezno,makar che e starichko veche:
http://www.czechairlines.com/en/news/ne ... 6_10_8.htm
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

VanBC написа:На английските летища не разрешават никакъв ръчен багаж освен документите, билетите и кредитните карти поставени в прозрачно найлоново пликче.
прочетох някъде че и там трябвало да си вземеш багажа и пак да го чекираш, като можело да ти го разхвърлят като по доброто старо време на летище София :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Aerin
Мнения: 43
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 4:09 am
Местоположение: На запад край езерото

Мнение от Aerin »

Синът ми тръгна миналата събота за Бг от Торонто. Никакъв проблем на летището - в раницата си носеше лаптопа и мобилния телефон. Във Варшава - той летя с поляците - са им вадили нещата от ръчния багаж едно по едно и са го карали да пусне телефона да им покаже как работи. И естествено самолета за София закъсня, а от Торонто кацна във Варшава 30 минути по-рано.
Като се ядосваш, наказваш себе си заради глупостта на другите.
Аватар
webmastera
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 6:56 pm
Обратна връзка:

Мнение от webmastera »

Aerin написа:Синът ми тръгна миналата събота за Бг от Торонто. Никакъв проблем на летището - в раницата си носеше лаптопа и мобилния телефон. Във Варшава - той летя с поляците - са им вадили нещата от ръчния багаж едно по едно и са го карали да пусне телефона да им покаже как работи. И естествено самолета за София закъсня, а от Торонто кацна във Варшава 30 минути по-рано.
Tova oznachava li che az kato sym s MP3 player i fotoaparat + tel i notebook shte triabva vsichkite djadji da gi vkliuchvam da vidiat kak rabotiat? Tva e super typo...
"The whole secret of life is to be interested in one thing profoundly and in a thousand things well."
Horace Walpole
Изображение
Ava
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 12:53 am

Мнение от Ava »

Opakovachni mashini (wrap-up service) imashe do minalata godina, no tazi godina kato patuvah za BG veche niamashe. Popitah specialno za tiah na letishteto no mi kazaha che ot tazi godina gi niama, pone taka beshe mai mesec kogato az letiah. Jalko, za6toto opakovaha dobre bagaja.
Аватар
webmastera
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 6:56 pm
Обратна връзка:

Мнение от webmastera »

Ava написа:Opakovachni mashini (wrap-up service) imashe do minalata godina, no tazi godina kato patuvah za BG veche niamashe. Popitah specialno za tiah na letishteto no mi kazaha che ot tazi godina gi niama, pone taka beshe mai mesec kogato az letiah. Jalko, za6toto opakovaha dobre bagaja.
V Sofia oshte ima.
"The whole secret of life is to be interested in one thing profoundly and in a thousand things well."
Horace Walpole
Изображение
Заключено