Въпрос за Куба ???

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Въпрос за Куба ???

Мнение от Papi »

Здрасти, да знаете кой вид сапун обичат кубинките точно, че ще ходя за 2 седмици, искам да ги зарадвам, а съм чувал за тоя номер със сака, пълен със сапун, само, че не зная коя марка беше??

Моля за помощ, някой ако е ходил, или е чувал да сподели !!

Мерси !!!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

за сапуна не знам, ама при мен една хартисала тубичка със аспирин и типсове от по 2$ направиха престоя ми песен :D също така в Хавана е шоу да идеш, тъкмо ще се върнеш в средата на 60-те. Тъй че повече дребни , едни гащи и една фанелка , а по възможност и без жена си и ...ще се върнеш нов човек , гаранция :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

sasho71 написа:... а по възможност и без жена си и ...ще се върнеш нов човек , гаранция :lol:
Толкова нов, че жена ти ще те изгони от вкъщи. :lol:
Let it go...
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

За сапуните не знам ама антибиотици ще ти трябват и то като се върнеш/така като гледам нещата/.И то много!
Пък освен,че скъпи ами и рецепта от някой канадски доктор ще ти трябва щото свободно в аптеките не се продават. :idea:
Док............
TROUBLEMAKER
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Те нямат нищо, така че какъвто и да е сапун ще свърши работа, те едва ли знаят различните марки по нашите магазини. Пасти за зъби, четки за зъби, шампоан, дори дамски превръзки (не се смей, и в България ги е нямало, та знам колко е унизително това положение за жените).
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

според мен темата взима много унизителна форма за хората живеещи в Куба......
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Не вярвам те да четат. Но на мен ще ми е тъжно да отида на такова място, и да подхвърлям жизненоважни и евтини предмети срещу услуги :(. Предпочитам да плащам само в пари и да не виждам мизерия и хора които страдат и те гледат в ръцете, напомня ми на друго място от което вече се махнах.
Циганите - на Сатурн !
Stoni

Мнение от Stoni »

anxeli, права си за това място с малка разлика според мен,
в Куба са по бедни но в Кракозия са много по злобни, КОМУЗЛОБАРИКУС, според мен при едно проучване би повел в класацията, като германец на олимпияда :beer: :beer: :beer:
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Няма промяна от преди 3 години явно !!

Питах нещо, дойдоха доктори, философи, психолози да се изказват.
Имах нужда от конкретна информация бе, хора, осъзнайте се се малко, време е нравоучителите и дървените философи да осъзнаят, че живеят в северна америка, това тук не ви е дружинен съвет да ми давате акъл кво да правя !!!

Мерси на отговорилите по темата, а и на други, които ще се включат в последствие.
На тези които ще се опитат да се направят на умни, моле ви спестете си го, няма нужда да пълним темата с булшет !!

Благодаря !
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Прав си Папи, нямаш промяна. :P
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Papi написа:Няма промяна от преди 3 години явно !!

Питах нещо, дойдоха доктори, философи, психолози да се изказват.
Имах нужда от конкретна информация бе, хора, осъзнайте се се малко, време е нравоучителите и дървените философи да осъзнаят, че живеят в северна америка, това тук не ви е дружинен съвет да ми давате акъл кво да правя !!!

Мерси на отговорилите по темата, а и на други, които ще се включат в последствие.
На тези които ще се опитат да се направят на умни, моле ви спестете си го, няма нужда да пълним темата с булшет !!

Благодаря !
Щом със сапунчета си тръгнал да гониш мадами, ясно на кой континент си още. Темата ти е изключително тъпа и обижда (най-малко жените) и заслужава да стане "булшет"... :twisted: Ха сети се на коя стръв повече ще кълве - четири преоценени Dove за по 3.50 или 1 английски орижинал за 10-12 долара. :twisted:
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

Хей, пич, ти на мацките от други региони какво им подаряваш като ходиш при тях? 100 долара май е тарифата. Или по една кола или къща за по-елитните. Обаче, нали знаеш, за да има такива, дето да могат да се продават само за лимузини и къщи, трябва да има и такива, дето се продават за сапуни. Тя, разликата не е много съществена. Айде, наздраве. Следващият път дано ти се отвори парашутът и да можеш с добрите си финанси да си позволиш "по-елитни" мадами. :P

P.S. Всъщност и ти май не се продаваш добре. Защо така?! :wink:

Чаровни усмивки,
Joana
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

Joana написа:Хей, пич, ти на мацките от други региони какво им подаряваш като ходиш при тях? 100 долара май е тарифата. Или по една кола или къща за по-елитните. Обаче, нали знаеш, за да има такива, дето да могат да се продават само за лимузини и къщи, трябва да има и такива, дето се продават за сапуни. Тя, разликата не е много съществена. Айде, наздраве. Следващият път дано ти се отвори парашутът и да можеш с добрите си финанси да си позволиш "по-елитни" мадами. :P

P.S. Всъщност и ти май не се продаваш добре. Защо така?! :wink:

Чаровни усмивки,
Joana
Kakva e razlikata mejdu "po-elitnite " madami i "po-neelitnite "? V cenata.....
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Abe kvi elitni be, stava vapros za Kuba.
Sapuni i tva e.
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

JoroF, нали и аз казах същото - че разликата е само в цената. Та по този повод исках да задам на мъжете, радващи се на евтиния пазар на услуги, следния въпрос: "Вие, господа, за колко гуми се продавате?" :wink: Опс, и за коя марка? :wink:

Чаровни усмивки,
Joana
Заключено