Говорете безплатно с домашни телефони

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Говорете безплатно с домашни телефони

Мнение от kurta007 »

VoipDiscount

VoipDiscount е поредната програма от типа на voipbuster,voipstund за Интернет телефония. Предлага безплатни (regular landline) телефонни разговори за над 50 държави в това число България и Канада . Новото тук е че ако аднеш 1 приятел в contact листа си ти дава 1 евро кредит + 7 дневен период през които може да правиш неограничени обаждания със страните за които това е фрее (демек отпада прекъсването на 1 мин. което го имаше в voipbuster,voipstund и подобните).1 еуро кредит + 7 дневен гратисен период в които говориш фрее и без ограничение за време със стационарни телефони със страни за които това е фрее се дава само и ако НОВОРЕГИСТРИРАН акаунт ви аднне вас
Когато това стане до 1 час трябва да ви дадът 1 еуро кредит.Pегистрираите се и си пишете акаунтите в темата.Всеки които си направи акаунт да адне последния писал в темата така ще имаме изгода всички,моя ник е kurta0009 :wink: Ако се закупи кредит минимума е 10 Еуро ти дават 4-месечен период през които може да звъниш фрее към стационарни тел. без ограничение на време


Лиценз: Freeware
Официална страница: www.voipdiscount.com
Download: voipdiscount (1.60 MB)

Тук съм дал повече информация които иска може да погледне (аз съм автора на темата) http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=22860
el_greco
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Апр 15, 2006 9:24 am
Местоположение: Metz/FRANCE

Мнение от el_greco »

Eto o6te edna programa koqto polzvam i sam stra6no dovolen, s depozit ot 10 evro za 4 meseca prez koito trqbva da gi izgovorq.....
www.internetcalls.com
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

хехе, става :rotfl:

аз съм becks007
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

.............
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Пичове, аз съм jeeves или jeeves1 - само че съм регистриран от преди някоко седмици - ще стане ли работата? Или ще трябва да си правя нова регистрация?
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Za sajalenie ne stana s jeeves1...izkliuchva me na 1 min. No mojah da si navartam niakolko po 1 min. Govorih s GSM v Montreal i se chuvashe po-dobre ot BTC :o
Usera mi e tikvenik1
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

kurta007, хубава е тая промоцийка, но нещо не мога да чатна 'аджиба' как точно стават нещата... и май така като гледам, ще има нужда от 'нова и свежа' регистрацийка... ноу тъй?
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

Значи сега ако си инсталираш програмата имаш 0 кредит и може да звъниш до стационарни телефони до 50 страни включително и България но на 1 мин. разговор те прекьсват .Ако си купиш кредит минимума е за 10 еуро тва прекъсване на 1 мин. отпада и говориш колкото ти е кеф :) .Другия вариант е в момента са пуснали нещо като рекламна промоция ,ти казваш на някои за програмата,тои си я инсталира и те слага в неговата контакт листа и затова че ти си зарибил тоя човек те ти дават 1 еуро фрее кредит.А като имаш 1 еуро кредит ти отпада тва спиране на 1 минута демек говориш колкото си искаш.Та мисълта ми е всеки да си пише ника и да слага последния в контакт листата си,така ще стане въртележка и всеки ще има изгода :wink: .Ако имаш кредит може да говориш и с ГСМ но те таксува 0.25 на мин.
Може да си пишете никовете и в тези форуми,там има доста повече хора от тук и съответно повече хора ше ви слагат в списъка си

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=799988

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=22860
el_greco
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Апр 15, 2006 9:24 am
Местоположение: Metz/FRANCE

Мнение от el_greco »

Znae6 li kakvo mi se poqvi i ne go razbiram, ostavam mi okolo 75 dni dokato mi izte4e depozita ot 10 evro, dosega nqmah problemi da govorq bez pari s Bg, govorih na GSM koeto oklo 0.24 evro/min, ta problema.........
Ostatuka mi e oklo 1.78 evro i ot dnes zapo4na da me taksuva 0.01 evro/min, ne 4e e problem no se opitvam da si go obqsnq, a me murzi sa 4eta vsi4ki instrukcii...... ina4e pribavih nepoznati kam spisaka mi i kredita ne se promeni, naprotiv zapo4na da me taksuva..... :roll:
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Йеп, чатнах, мерси курта;)
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Welder, става - 1 евро го даде на мен, защото Ти си ме адд-нал и си бил новорегистриран. Та така явно действа:
само и ако НОВОРЕГИСТРИРАН акаунт ви аднне вас
Когато това стане до 1 час трябва да ви дадът 1 еуро кредит
Пример за неразбралите, Пешо чул за тая програма и си я сваля ,инсталира и си прави акаунт.Вижда темата в калдата.ком и адва Иван123 в своята контакт лист ,до 1 час Иван123 получава 1 еуро кредит,а Пешо ще получи кредит само ако некои НОВ акаунт го аддне него.Pегистрираите се и си пишете акаунтите в темата.
Slick
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 7:46 am
Местоположение: Vic

Мнение от Slick »

Аз също се регистрирах - SlickBG is my name
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Ostava mi da chakam niakoi da me addne i mene...imam nov user tikvenik2
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

Welder написа:Ostava mi da chakam niakoi da me addne i mene...imam nov user tikvenik2
Хаиде тиквеник,сложих те в листата,ама пиши дали съм го напражил вярно,че съм много зле с техниките :lol:


аз чакам следващия аз съм lasvegas123
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

goliama mechka написа:
Welder написа:Ostava mi da chakam niakoi da me addne i mene...imam nov user tikvenik2
Хаиде тиквеник,сложих те в листата,ама пиши дали съм го напражил вярно,че съм много зле с техниките :lol:


аз чакам следващия аз съм lasvegas123
Видях,че следващия ме е включил,тои сега ще пише сигурно,аз искам д апомоля само тиквеника да каже дали съм му свършил работа,да не изпортя връзката :lol:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Заключено