Кметицата на ville de Quebec ще е в София

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Кметицата на ville de Quebec ще е в София

Мнение от army »

Днес получихме писмо с покана за среща с кметицата на Квебек в София на 12 Юни 2006 от 18.30h във Salle des Concerts,Club militer, Bld Osvoboditel.Писмото е от посолството във Виена.
Някой получил ли е подобно нещо?
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
sony
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 1:17 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от sony »

Днес и ние получихме покана от La maitresse de Québec.
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

ВЪПРОС

Мнение от kalia »

Какво пише във писмото??За интервю ли е или.......Дайте повече инфо за това писмо.Вие на какъв етап сте от процедурата.
estobestoff
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 8:36 am
Местоположение: Sofia

Мнение от estobestoff »

здравейте. и на нас докато бяхме на 27 на интервю (успешно!!), симпатичния чичко с мустачки (интервюиращия) ми каза че ще ми пусне и на нас такава покана - жената идва от притеснение (може би), че всички имигриращи (по-голямата част) се насочват към Монреал...та щяла да представя възможностите за работа в града...което мисля е чудесно..
и може би всички които са минали интервюто успешно ще получат такова писмо...
calculator
Мнения: 214
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 12:05 pm

Sreshta v Sofia

Мнение от calculator »

Da be, mectaite si damata da doide licno.... Neini predstaviteli shte vi omaivat kolko e strahotno v Quebec. Ami koito iska - da viarva.
Mr and Mrs Smith
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 10:04 am
Местоположение: The planet Earth

Мнение от Mr and Mrs Smith »

Голямо зарибяване ще падне.Ми що не дойде кмета на Ню йорк да речем?Получава се както при рекламата- рекламира се това ,което не се купува/демек " shit "/.Блажени са вярващите.
Play or be played
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

sony написа:Днес и ние получихме покана от La maitresse de Québec.
Lubovnicata na Quebec ??

Heehe
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Mr and Mrs Smith написа:Голямо зарибяване ще падне.Ми що не дойде кмета на Ню йорк да речем?Получава се както при рекламата- рекламира се това ,което не се купува/демек " shit "/.Блажени са вярващите.
Аз съм последния, който ще почне да защитава Кебек, ама не можах да разбера логиката за рекламата. Та какво значи за кмета на Ню Йорк? Ами може би тогава марки като Кока-Кола не се купуват та затова ли ги рекламират толкова под път и над път? :D :beer: :beer:
Mr and Mrs Smith
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 10:04 am
Местоположение: The planet Earth

Мнение от Mr and Mrs Smith »

Ами Mr Geek,кока кола си прави реклама,понеже се страхува пепси да не и завземе пазара/например/.А иначе марката продава стоката. Например мерцедес не се нуждае от реклама-бих си го купил без да гледам реклама за него.А за Ню йорк явно не си ме разбрал-просто идват хора от някъде и ти казват:ела ,при нас всичко е ОК,понеже никой не иска да остане при тях.Та мисълта ми бе,че ако беше хубаво там,то всички щяха да си стоят там/ville de Quebec/и никой нямяше да идва да те агитира.
Play or be played
Аватар
nibis
Мнения: 314
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 5:58 pm
Местоположение: v polite na montroyalskata butsa

Мнение от nibis »

Mr and Mrs Smith написа:Ами Mr Geek,кока кола си прави реклама,понеже се страхува пепси да не и завземе пазара/например/.А иначе марката продава стоката. Например мерцедес не се нуждае от реклама-бих си го купил без да гледам реклама за него.А за Ню йорк явно не си ме разбрал-просто идват хора от някъде и ти казват:ела ,при нас всичко е ОК,понеже никой не иска да остане при тях.Та мисълта ми бе,че ако беше хубаво там,то всички щяха да си стоят там/ville de Quebec/и никой нямяше да идва да те агитира.


Вьв град Квебек, според мен, се живее много добре. 4исто и просто, управниците имат дьлгосро4ни планове за развитие и имат нужда от раборна рька. Тоест, иска им се да им е още по добре. Не знам дали си ходил вьв Квебек, но е много красив град. Ако отидеш там без да знаеш много добре френски и искаш да пе4елиш горе долу добри пари е вьзможно да не ти се стори дори отвратителен град.
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

La maitresse de Québec :D :D :D
Изображение
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

ivandi написа:La maitresse de Québec :D :D :D
*** цензурирано ***
Стига бе :-) тъкмо си лягах, няма да мога да спя сега :shock:
sony
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 1:17 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от sony »

Извинявам се за грешката! Не беше нарочно :oops:
Веднага ме заръбахте, а? Какво тук значи една буква в повече? :lol:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

Mr and Mrs Smith написа:Ами Mr Geek,кока кола си прави реклама,понеже се страхува пепси да не и завземе пазара/например/.А иначе марката продава стоката. Например мерцедес не се нуждае от реклама-бих си го купил без да гледам реклама за него.А за Ню йорк явно не си ме разбрал-просто идват хора от някъде и ти казват:ела ,при нас всичко е ОК,понеже никой не иска да остане при тях.Та мисълта ми бе,че ако беше хубаво там,то всички щяха да си стоят там/ville de Quebec/и никой нямяше да идва да те агитира.
Хи хи,личи си,че не ги гледл много реклами,и мерцедесите постоянно бълват нови реклами по тв-то.И аз като теб ще пия кока кола,без значение с реклама или без. Кока кола не са се застрахували толкова от това,че пепси ще им завземе пазара,както и мерцедесите не ги е страх от Хондите. Моят извод от много гледаните реклами е - добрите реклами са на тези,които имат много пари,и са дъ бест на пазара,и дори нямат нужда от реклама :wink:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Enigma
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 5:35 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Enigma »

Днес и ние получихме покана за тази среща, а очаквахме писмото да ни носи баркодовете....
Заключено