Bravo Canuc

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
aspen
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 3:16 am
Местоположение: Bulgaria
Обратна връзка:

Bravo Canuc

Мнение от aspen »

Bravo sladur kanadski !!Uspja!javno ne ti haresaha dumite mi!javno moderatora e tvoi chovek i iztri postinga mi!Taka e uj v Canada imalo demokrazia!Ako si maj ste ti dam telefona si i ste se vidim da ti kaja sastite nesta v ochite zastoto takiva zabludeni ovchizi kato teb s takiva izkazvanija pred kandski vestnizi petnjat imidga na Bulgaria!A Bulgaria sme nie neinite grajdani Bulgaria ne e niti Stanishev nito tezi deto uj sa te represirali teb!Pred vsichki tvoi saforumnizi zajavajavam che ste ti kaja tezi moi dumi v ochite zastoto teb te e strah!Podlezi kato teb e imalo mnogo v istoijata na BG!No znai che strana kojato ima za idol edin hokeist ne moje da se sravnjava s Bulgaria.Bg e 3 darjava sled san Marino i Franzia katyo nai stara darjava na planetatat.Svetovnite shampioni po chah i pri majete i pri jenite sa bulgari i az se gordeja s tjah a ne s podlezi kato teb koito plujat darjavata v kojato sa rodeni!!!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Аз пък пред всички съфорумци ще ти кажа, че нещо много яко ти хлопа дъската. Къв ти е проблема, а? :twisted:
Let it go...
aspen
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 3:16 am
Местоположение: Bulgaria
Обратна връзка:

Ivet!

Мнение от aspen »

Ei tozi canuc mnogo posledovateli imal !Kato njakoja sekta ste!Mrazite Bulgaria!Bravo na vas !Taka ste spechelite simpatiite na canadksite vlasti moje bi!!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Ivet!

Мнение от MrGeek »

aspen написа:Ei tozi canuc mnogo posledovateli imal !Kato njakoja sekta ste!Mrazite Bulgaria!Bravo na vas !Taka ste spechelite simpatiite na canadksite vlasti moje bi!!
Виждам, че си имаме нова инкарнация на мумията, но този път в про-български вариант. :lol: :rotfl: Изображение
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Каква секта, каква омраза те гони пък теб? Аз обичам България. Но определено НЕ обичам такива като теб, дето се мислят за Господ и раздават правосъдие. :twisted: С какво ти си по-добър ор Канака, че да го съдиш? И се виж какви ги пишеш, че голям смях пада тук.
aspen написа:Bg e 3 darjava sled san Marino i Franzia katyo nai stara darjava na planetatat.
Let it go...
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Re: Ivet!

Мнение от Ivet »

MrGeek написа:Виждам, че си имаме нова инкарнация на мумията, но този път в про-български вариант. :lol: :rotfl: Изображение
Мани, вече не мога да им хвана края, взех да се обърквам. :lol:
Let it go...
aspen
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 3:16 am
Местоположение: Bulgaria
Обратна връзка:

Ako tozi sait laje znachi laja i az!

Мнение от aspen »

http://worldatlas.com/geoquiz/thelist.htm pogeldni na OLDEST COUNTRIES i sled tova me obvinjavai !Ok da kajem che ne sam prav za canuc zasto moeto mnenie be iztrito a vsichki negovio kadeto plue Bulgaria si stojat!Javno na njakogo ne mu haresva!Lesno e moderatora da ti e prijtel da kajem i da trie mnenieto na drugite !
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Ми така става, като учим история от сайтове. Държави е имало далеч преди 301 AD :idea: Ама някой е спал в училище. :lol:
Let it go...
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Може пък България да е от най-старите съществуващи и в момента държави... Не че разбирам ама ей така ми хрумна...
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

PoLuX, Тутанкамон може и да не се съгласи с теб. :lol: Щот Египет... :roll:
:beer:

А и това е една вярна информация:

OLDEST COUNTRIES
San Marino (301 AD)
France (486 AD)
Bulgaria (632 AD)
Denmark (950 AD)
Portugal (1143 AD)
Andorra (1278 AD)
Switzerland (1291 AD)
Let it go...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Ako tozi sait laje znachi laja i az!

Мнение от MrGeek »

aspen написа:http://worldatlas.com/geoquiz/thelist.htm pogeldni na OLDEST COUNTRIES i sled tova me obvinjavai !Ok da kajem che ne sam prav za canuc zasto moeto mnenie be iztrito a vsichki negovio kadeto plue Bulgaria si stojat!Javno na njakogo ne mu haresva!Lesno e moderatora da ti e prijtel da kajem i da trie mnenieto na drugite !
Уважаеми другарю Мумий. Би ли обяснил на простосмъртните аджеба каква е връзката на това с предишните глупости, дето го изръси? :lol: :rotfl:
Аватар
Leon
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:32 am
Местоположение: Beautiful British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Leon »

Като история Америка и Канада въобще не могат да се сравняват с която и да е вропейска държава.
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Ivet написа:PoLuX, Тутанкамон може и да не се съгласи с теб. :lol: Щот Египет... :roll:
Ааа да не намесваме Тутанкамонка че много сложно ще стане :-)

Та значи Египет... хммм ще трябва да ограничим значи критерия до най-старите и все още съществуващи европейски държави :-)

Абе ще я наместим някак си класацията няма проблеми :D

Между другото виж какво пише тук:
http://www.cylist.com/List/400300115/wo ... tries.html

Същия списък ама България я няма :shock: това само някой емигрант дето за него я няма вече страната го е написал :-)
Последно промяна от PoLuX на Вто Мар 07, 2006 2:19 am, променено общо 1 път.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Leon написа:Като история Америка и Канада въобще не могат да се сравняват с която и да е вропейска държава.
Е ми затова и никой не ги сравнява. :lol:
Let it go...
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

PoLuX написа: Между другото виж какво пише тук:
http://www.cylist.com/List/400300115/wo ... tries.html

Същия списък ама България я няма :shock: това само някой емигрант дето за него я няма вече страната го е написал :-)
:lol: :lol: :lol:

Учете от изключително точната и покриваща се информация в нета. :lol: България е създадена 632 год. и я е създадена, я не. Циганите нали играеха една игра - тука има, тука нема.... А честито! :lol:
Let it go...
Заключено