pomognete

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
nedelchefff
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Юни 26, 2004 10:07 am
Местоположение: not sure

pomognete

Мнение от nedelchefff »

pomognete s mnenia!dochakahme silno zelanite vizi i sega se chudim na kade da tragnem.vsichkite ni poznati minaha procedurata za PQ a posle zaminahaza federalnata chast .izobshto kakvi sa predimstvata i nedostatazite i na ednoto i na drugoto.
we are looking for something that has already found us
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

ре

Мнение от billybg »

отивай във Ванкувър май френд. Времето е супер, няма френски идиоти и градът е прекрасен. Има доста българи, пък и олимпиядата ще е там ... :lol: :beer:
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Изключително компетентно мнение!!! 8) От изключително толерантен човек (за разлика, разбира се, от френските глупаци)!!! 8)
Обичам да преча
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

Опааа нова тема, при това се очертава да е от късите. :P
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

пу

Мнение от billybg »

anito написа:Изключително компетентно мнение!!! 8) От изключително толерантен човек (за разлика, разбира се, от френските глупаци)!!! 8)
мхм..., извинявам се, не очаквах че и ти ще се самоопределиш за френски идиот, но нейсе, човек се променя като дойде от БГ и си отвори очите. Аз имах в предвид местните френч. Не разбрах обаче какво му е на мнението ми? Нещо против града ли имаш или времето или олимпиадата?? Или просто отвътре те човърка да се изакаш на метеното? Манталитет?

гледам че обичаш и да пречиш.. :twisted:
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

billybg, би ли ми обяснил, колко местни познаваш и защо смяташ, че те всички са идиоти?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Re: ре

Мнение от sasho71 »

billybg написа:отивай във Ванкувър май френд. Времето е супер...
...еее, от време на време има свлачища в резултат на 20 дневно непрекъснато валене, ама то туй са бели кахъри :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
sto100yan
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 8:00 am

Мнение от sto100yan »

pridimstva i nedostatazi ima i v dvete 4asti zavisi kam koia pasvate.vednaga ti kazvam ako ne znaete frenski ili imate poznania-kolkoto da minete intervuto i se 4uvsvate komfortno s angliiski nezavisimo dali ste super profesionalisti ili ne izgonete vsiaka misal i zabravete za qebek.ako puk i neznaete i angliiski samo v kebec-na social rabota na 4erno za 6-7 dolara i ako iskate da izpluvate v sa6toto vreme kursove po frenski-platna programa i taka 2-3 godini ako ne se opravite dotogava 6te triabva da sviknete :lol:

moeto li4no mnenie dale4e ot qebec,kadeto mestnite ne obi4at da se nari4at canadci ili po to4no goliama 4ast ot tiah.tova ne e samo moe mnenie.

kasmet


ps ''TOLKOVA OBI4AM KANADA 4E ISKAM DA IMA 2 KATO NEIA''
BEZ DA KAZVAM 4II SA TEZI DUMI
IF THE FREEDOM IS OUTLAWED, ONLY OUTLAWS WILL HAVE FREEDOM.
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

Niama da dawam opredeleno mnenie zastoto ne sum bila v angliiska Kanada, no ste vi kaja che poznavam niakolko KANADCI doshli ot proslovutata Alberta, Ontario, Colombie britanique, Saskachovan i to v grad Quebec i kazvat che sa mnogo dovolni i im haresva.

A propo ustanoviavat se tuk.

Samo molia tezi deto ne sa stupvali tuk da ne davat opredelenia na mestnite- to si e nashe pravo. :lol: :lol: :lol:

I kak moje niakoi koito ne jivial i na dvete mesta da dava opredelenia.

Vse edno az da sudia kakvo e tam po prikazkite na niakoi.

I kakvo tolkova imate protiv Quebec, moje bi v drugata Kanada niama vsichkite tezi pridobivki koito gi ima tuk?
:lol: :lol: :lol:
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Sho se palite na anito, ne vidite li che deviza i e "Mrazim da mislim"
;)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Само Монтреал брато,навсякъде другаде е селения и гарбич.На мен поне можеш да ми вярваш,Аз съм бил навсякъде.
Katy
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:57 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Katy »

Ne moga da razbera zachto upotrebiavate dumata IDIOT?
Nikoga ne sam chuvala Kanadec da ia upotrebiava.
A sam sigurna che tezi idioti sa napravili po-veche za
Bulgarite, koito sa tuka.
pol
Мнения: 302
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2003 6:16 am
Местоположение: Sofiq

Мнение от pol »

torono e istinata za novodoshal i posle da se poogleda otstrani
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Re: пу

Мнение от anito »

billybg написа:
anito написа:Изключително компетентно мнение!!! 8) От изключително толерантен човек (за разлика, разбира се, от френските глупаци)!!! 8)
billybg написа:мхм..., извинявам се, не очаквах че и ти ще се самоопределиш за френски идиот,
ne wijdam kade sam se opredelila i az kato takawa :roll:
billybg написа:Аз имах в предвид местните френч.



I az imah tiah predwid.
billybg написа:Не разбрах обаче какво му е на мнението ми?
Qwno ni6to ne si razbral :wink: Draznia se, kogato niakoi wzeme da obob6tawa, 4e ednite sa frenski idioti, a drugite sa angliiski pi4owe, ednite sa marzeli, drugite se skaswat ot ba4, i t.n. w toia red na misli...
billybg написа:Или просто отвътре те човърка да се изакаш на метеното? Манталитет?
Prosto twoeto mnenie e parwoto, koeto mi popadna pred pogleda sled dalgoto mi newlizane waw foruma i widiah, 4e tazi tendencia se e zapazila. To puk 6to li o4akwam drugo? To4no twoiat mantalitet si mislia, 4e ne e w red, no kakto zabeliaza niakoi po-gore, mrazia da mislia, zatowa spiram, towa pone mi e lesno 8)


billybg написа:ледам че обичаш и да пречиш.. :twisted:
Da, da se izkriwiawat ne6tata (pak za frenskite idioti mi e dumata :wink: )
Обичам да преча
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

И в цялата дандания billybg не забеляза най важното - че Анито е яхнала метлата. Били, понякога и картинките трябва да се гледат, не само етикетчетата да се четат. :lol:

Анито, :wink:
Let it go...
Заключено