Да ни е честит новия портал!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.

Хaресва ли ви новия bgcanada.com?

 
Общо гласове: 0
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Да ни е честит новия портал!

Мнение от ssttoo »

Другарки & другари,

Вижте новия портал http://www.bgcanada.com ! Не ни съдете строго, далеч е от завършване, но просто искахме да чуем вашето мнение. То и по принцип идеята на портала е никога да не бъде завършен, а да е място с постоянно осъвременяващо се лице и разбира се съдържание. Основата е поставена, скелета на сайта е готов, оттук-нататък с ваша помощ ще го превърнем в едно малко бижу! Предложения, мнения - в админския форум.

Жалко, че сигурно другаря *Срещи от третия вид* си е легнал вече и не може лично да ви поздрави. Нищо, и утре е ден!

Още веднъж - да ни е честито!
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Re!!!

Мнение от titi »

Здравейте!
Форумът е просто страхотен!
Да ни е честит! Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички вас, които успяхте да създадете този супер форум.
Още веднъж да ни е честит!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :P :beer:
hrimi
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:39 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от hrimi »

Браво на екипа. Заедно ще го пишем и само напред.
Частен детектив
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Поздравления.

Има страхотно много инфо. Браво.

Единствено дезайна не ми допада. Това не значи че е лош, а просто лично мнение. Извинявай Годис и ЗооЗоо. Мисля че вие сте главните виновници за това. :lol:

Поздрави и много успехи на всички.
Plamen

Re: Да ни е честит новия портал!

Мнение от Plamen »

ssttoo написа:

Жалко, че сигурно другаря *Срещи от третия вид* си е легнал вече и не може лично да ви поздрави. Нищо, и утре е ден!

Още веднъж - да ни е честито!
Абе човек. Стоях до 12,30...правих новия форум...ти до кога стоя...пак ли снахата...нищо де, най-после се престращи да го пуснеш. Айде да ни е честит и да му върви по вода.
Киви, айде малко по конструктивна критика...Годис и Зузу със сигурност ще се зарадват на свежи идеи... :beer: :P
Силвия
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:53 pm

Мнение от Силвия »

Уважаеми сънародници,
Днес аз съм особено горда, защото със създаването на този портал, ние, българите, свързващи бъдещето си с Канада, доказахме несъстоятелността на твърдението, че българите в чужбина не си помагали. Надявам се, че това са първите наченки на промяната в манталитета на българите. Защото аз смятам, че точно в това е нашият национален проблем. Надявам се, че децата ни ще доживеят един по-добър свят, без злоба и завист!!!
Да сме живи и здрави, и да направим в Канада една малка България!!!
Много много благодаря на хората, които работиха за създаването на този портал, и най-вече на Пламен, защото без неговият ентусиазъм днес нямаше да имаме този супер портал!
БЛАГОДАРЯ!!!
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Много е добре, въпеки че на вид не е по-различен от предишния. Никого не нападам, но очаквах повече и то нещо повече от началото на портала - както го бе направил Влади в началото. Едно web подканващо начало, та да видим и някоя и друга снимка + линка за вестник "Зорница".
И все пак направили сте страхотна работа. Благодаря Ви за старанието и желанието.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Plamen

Мнение от Plamen »

Tolkova mojahme- tolkova napravihme...hubavo e da ima poveche idei...ako ne viharesva ideiata da ima BG vestnik-shte go mahna...obache edvam si izprosih pravoto da go slagame...
Silve, samo s entusiazam ne stava...da sa jivi i zdravi vsichki deto rabotiha po nego...vse si mislia che akto doidat tuka tia deto rabotiha ot BG shte napravim edingoliam kupon... :beer: :wink:
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: Да ни е честит новия портал!

Мнение от vladi »

Браво, много добра работа. Не е зле като се събере повече информация и да се пуснат връзки по други форуми и да се регистрира в БГ сърч енджинс...
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: Да ни е честит новия портал!

Мнение от vladi »

Имам само една малка забележка: ако може в статиите да се посочва коя се отнася до Кебек и кое до друга провинция... Все пак е БГКанада а не БГКебек...
Силвия
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:53 pm

Мнение от Силвия »

Купона ще го направим!!!
Прав си Пламене, че много малко от нас са се отзовали на поканата да участват със свои статии в разработването на сайта. Ако само това са написаните статии... Ще има още мноооооого работа. Но важното е, че началото е поставено. Аз смятам, че много от темите от старите форуми могат да влязат като статии в новият портал. Найстина има още какво да се добави. Но със съвместни усилия ще го оправим!!!
Поздрави от БГ!
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

1. Ами цветовете са малко рязки. Сините линии + Горния таб са твърде контрастни на бял фон. Също струва ми се, че са малко груби.
Това е въпрос на личен вкус. Аз предпочитам по нежни цветове, други като Влади само кофата със тъмно синьо им дай и ... :).

2. Човек се обърква малко от толкова много линкове изведнъж и навсякъде. Сякаш Клио е прав. Едно подканващо начало. Една семпла страница би била по добре.

Горното го казвам с добри чувства. Всичко, което правите, го правите от добра воля и в свободното си време. Поради това се възхищавам от ентусиазма ви.

бъдете здрави
Plamen

Мнение от Plamen »

Kiwi написа:Горното го казвам с добри чувства. Всичко, което правите, го правите от добра воля и в свободното си време. Поради това се възхищавам от ентусиазма ви.

бъдете здрави
Kiwi, az taka go i priemam...shtiah da izvadia ochite na SSTTOO dokato pusne portala...tochno zaradi takiva komentari...ima mnogo rabota oshte i zaedno s GODIS i ZouZou i drugite shte se sparvim...molia vi, prodaljavaite v sashtoto tempo...samo che ako ne eproblem pishete v administratorskia forum...
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

хехехе:) как беше 'по вкус и по цвет товарищи нет' :lol: ?
Виждането ми е, че дизайнът по принцип е нещо променящо се във времето. Т.е. в резултат на авторски и обществени виждания, и дизайнът търпи промяна. Въпрос на време.
Отдавна съм се научил да приемам чужди мнения :) без излишни емоции :) просто казвайте какво не ви харесва, ще анализираме и ще променяме....ама все пак това е версия 1 :)) (като стигнем до ХР какво ли ще е :lol: )

По въпроса за оформянето - сайтът (порталът) попада в категорията на информационните сайтове - не може да има въвеждаща страница, защото сайта не е 'фирмен' или 'личен'. По същата причина, и
поради обема на информацията която ще се изсипе, човек не може да направи нищо 'революционно' и по отношение на дизайна - или имаш колона с меню, или с две - отляво и отдясно.

Сайтът наистина прилича на стария на Влади, идеята ни не е била да го прекрояваме из основи.

Имаме някои идеи, но нека да мине малко време все пак.
Plamen

Мнение от Plamen »

I sohte neshto da dobavia. Saita e INFORMATSIONEN, a ne hudojestven...tselta beshe da "smaem" horata s informatsiata, a ne s dizaina...a i dizaina ne triabva mnogo da se nabiva na ochi...a inache az lichno smiatam che yahoo-to e dobar primer za takav sait...i v nachaloto e palno s linkove i prepratki...taka iskahme i nie...obache "hudojestvenia savet" priema vsiakakvi zabelejki i nai-veche gotovi predlojenia... :wink:
Заключено