Pocket PC

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Pocket PC

Мнение от IvHaydu »

Моля, кажете си мнението за Pocket PC - за какво ги ползвате, каква марка и модел, цени и т.н.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Pocket PC

Мнение от Mark »

IvHaydu написа:Моля, кажете си мнението за Pocket PC - за какво ги ползвате, каква марка и модел, цени и т.н.
Az ne gi polzwam :beer:
Аватар
dalv
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 4:20 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от dalv »

Toshiba e740 s GPS, predimno za in-car navigation system, a s&shto taka kato Entertainment center (MP3, movies and games for the kids) and Book Reader. Polzvah go 2 godini, i go prodadoh predi sedmica.

Nai-golemijat mu nedodtst&k be, che Toshiba prestanaha da pravjat software updates na tozi model...
Аватар
rorcho
Мнения: 308
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 6:30 pm
Местоположение: BC, Vancouver
Обратна връзка:

Hi !

Мнение от rorcho »

Privet !

Zavisi za kakvo ti triabva Pocet PC ili PDA (edno i sashto)! Lichno az sam se zapalil i to da si kupia DELL tai kato e izgodna cenata. Modelite na DELL sa s dosta dobri vazmojnosti! Spriamo GPS hmmm izlishna gazariikia. Inak mojesh chrez tezi mini kompiutri da si prehvarliah informacia, da se svarzvash v internet, muzika, video i edna ot nai-golemite udobstva e che mojesh da si chetesh e-books !
Edna kniga koiato e okolo 1300str e 50MB, kam PC Poceta estestveno shte ti triabva da si dobavish dopalnitelno pamet obeknovenno 1GB po-dobre 2GB :D :D :D
V BG tuk tam vache praviat Bluetooth mreji, vlizash si v niakoe barche i aktivirash neta, teglish ili prehvarliash informacia.
Ehhh parvoto mi PC beshe sas CPU 66MHz , 8MB RAM, 512HDD i 1MB SVGA (1994g) a sega edna hubavo POCKET PC e 10 pati po-barzo i e sas 64RAM i t.n. ooo bih kazal i s po-dobra proizvoditelnost :roll: :shock: :D

Na men compiutrite sa mi slabosti vse pak s tova se zanimavam, tai che ti si reshavai ! :D :D :D

http://www1.us.dell.com/content/product ... l=en&s=dhs

Be happy
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Re: Pocket PC

Мнение от kosciuszko »

IvHaydu написа:Моля, кажете си мнението за Pocket PC - за какво ги ползвате, каква марка и модел, цени и т.н.

Az imam HP Rugged Tablet PC tr3000
polivash go s voda i niama problemi
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Re: Pocket PC

Мнение от Godis »

HP Rugged Tablet PC tr3000
Ама между разликата между Tablet PC и Pocket PC e бая...най-малкото що се отнася до размера.
Аватар
dalv
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 4:20 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Re: Hi !

Мнение от dalv »

rorcho написа:Spriamo GPS hmmm izlishna gazariikia.
Ako ne go izpolzvash, togava s&s sigurnost e gazariika...Ako go izpolzvash, togava si v&rshi bezuprechno rabotata. V nepoznati kvartali e neocenima pomosht (ako samata kola njama navigacionna sistema, razbira se :D )

BTW, Pocket PC i PDA (Personal Digital Assistant) ne e edno i s&shto. Ednoto pokriva drugoto, no ne i obratno.
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Re: Pocket PC

Мнение от kosciuszko »

Godis написа:
HP Rugged Tablet PC tr3000
Ама между разликата между Tablet PC и Pocket PC e бая...най-малкото що се отнася до размера.
pak se nosi na krasta
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Абе таблета е малко уморително на кръста да го носиш все пак.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Подариха ми това ужасно симпатично нещо, но не знам какви кабели или разклонителче да му купя, за ползвам нета с него. Сега си го ползвам само за органайзер. Моля, ако някой знае за ми пообясни малко, че нищо не разбирам! Благодаря! :lol:



Изображение
Let it go...
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

Ползвам го основно като организатор - там ми е списъка с адреси, телефони, мейли; имам отбелязани събития (ежегодни), за които ме алармира и освен това си въвеждам всички срещи и др. с всички подробности - отново ми напомня за тях. Ползвала съм го като будилник, по-рядко си играя игрички; имам въведени и снимки; моят има и уърд, ексел и др. но не съм ги ползвала. Книгите също не съм чела.
vanko22
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 4:40 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от vanko22 »

Az puk polzvam,Nokia 9500.Tova e dobro suchetanie megdu telefon i PDA.malko e skupichak,no puk nali sme gazari. :D :beer:
Na kriv emigrant,Kanada mu vinovna.I zatvariaite prozorcite,che vlizat mnogo muhi.
Аватар
Hemoglobin
Любим форумец
Любим форумец
Мнения: 447
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 9:03 pm
Местоположение: Само в самолета съм си у дома.
Обратна връзка:

Мнение от Hemoglobin »

По принцип за мен те са компилация от недостатъци (слаба производителност, памет ...), НО имат едно голямо оредимство - много са малки (навсякъде се носят без да ти тежат на рамото)!
В същото време обаче имат и един ОГРОМЕН недостатък - много са малки!
Само човек, който се е опитвал да пише на клавиатурата на такова устройство би ме разбрал....направо да полудееш.
"Бързата кучка слепи ги ражда"
българска поговорка
vanko22
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 4:40 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от vanko22 »

abe taka e,ama gazariata pochiven den niama.
Na kriv emigrant,Kanada mu vinovna.I zatvariaite prozorcite,che vlizat mnogo muhi.
Аватар
rorcho
Мнения: 308
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 6:30 pm
Местоположение: BC, Vancouver
Обратна връзка:

Zdr !

Мнение от rorcho »

ZDR DALV !!!

Ako ne mi viarvash, che PDA i POCKET PC sa edni i sashti neshta prosto vij :

http://shopping.yahoo.com/b:PDAs:201484 ... NlYwNibmF2

http://www.pocketpc-spiele.de/


V USA tezi min PCta gi narichat PDA a v Evropa POCKET PC !!!
Tai che sam si prav :D :D :D :D :D :D

Be happy :lol:
Заключено