Чии са тези цигани?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Чии са тези цигани?

Мнение от Joy »

Които арестуваха в Лонгьой за кражба в депаньора? :roll: Някой да знае?
Същите където жената крещеше истерично, когато полицията и отне бебето...Изглежда местните са шокирани от подобна истерика, а на мен ми звучи много познато...
Съобщиха, че били от Източна Европа. Да не са наши???? :shock: :shock: Някой да знае нещо за националната им принадлежност? Добре че не казаха по тв. от къде точно са! :evil:

И до тук ли се добраха бе! :evil: И си мислят, че и тук могат да джебчийстват безнаказано? :evil:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

нашите цигани нямат толкова пари да пресекат океана- виж Европа е къде къде по-удобно място :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Tutankamon
Мнения: 776
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 11:52 am

Мнение от Tutankamon »

Аз зимата видях една в метрото, просеше
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

sasho71 написа:нашите цигани нямат толкова пари да пресекат океана- виж Европа е къде къде по-удобно място :D
Циганите ли нямат пари? :shock: Хе-хе, ти ме разби! :D
Сашо, Сашо..., в Европа много конкуренция. Нищо чудно и до тук да са стигнали... :roll:

Само това липсва сега и тук да ни позорят и да ни се понесе славата... :evil:
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Re: Чии са тези цигани?

Мнение от Blue Passion »

JOY написа: Съобщиха, че били от Източна Европа. Да не са наши????
И до тук ли се добраха бе! :evil: И си мислят, че и тук могат да джебчийстват безнаказано? :evil:
Тя Източна Европа не е малка,а и цигани бол;-)Не виждам защо те учудва това,че са се добрали дотук!?Процедурата е отворена за всички и всеки който я премине успешно е добре дошъл в Canada!Място за расизъм тук няма :lol: Колкото до кражбите-явно още не са научили да противодействат на охранителните мерки тук!Това последното е само въпрос на време-те поне са доказано добри в тази "професия"! :wink: Дано довлекат максимален брой свои мургави събратя тук,пък ако може и всичките да се довлекат,направо ще е супер за България и най-вече за българите!Най-подходяща за тях ще са Квебек и Манитоба,т.к. в едната провинция ще си лежат доживот на social и ще има чики-рики по цял ден,а пък ако са в другата провинция ще могат да си довлекат много по-лесно и роднините!Само като си представя гледката при интеграцията им-пасящ добитък на канадската ливада и каруци пълни с малки ромчета по централните улици на градовете,а отзад подтичващи 2-3 кучета ги следват :lol: Идилийка!Колко ли дълго биха издържали на расова търпимост канадците?
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

:D Стига бе, Blue Passion! Смешно ти е на теб! Колкото и да се разселват, в България няма да станат по-малко. :evil: Я ги виж по колко раждат!

И аз това се чудя, колко ли ще търпят канадците... :roll: Дано не ни е срам един ден,че сме българи, че разлика между нас и тях никой няма да прави.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Интеересно ми е как циганин минава процедурата , попълва си документите, научава френски, минава интервюто........е туй ми се вижда невероятно, някой познава ли циганин преминал легално процедурата за имиграциа :rotfl:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Botzo

Мнение от Botzo »

Kakvo shte kazesh za profesor Chirkov? Hem ti e kolega :wink:
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Цигани

Мнение от Mani »

Ако циганин се добере до Канада нямя нужда да знае френски.Той се обявява за дискриминиран в БГ и има много големи шансове да остане.Това е самата истина.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Жой със сигурност това не са наши цигани,по простата причина както и Сашо каза бариерата -процедура.Може би са унгарски или румънски цикани с унгарски паспорти.Имам приятел унгарец и от него знам ,че за унгарците канада е безвизова и всеки свободно може да дойде тук.Та той ми каза ,че в Унгария се знае за тази процедура за имиграция ,имало е опити за кампания ,но тя се е провалила ,защото сред унгарците битувало мнението,че Канада е второ качество страна и стандарта на живот на средния канадец е бил по нисък от тоя на средния унгарец ,та заради това никой и не си помислял за имграция тук освен местните цигани идващи да просят и крадат.То всъщност явно положението и в Чехия,Полша,Словакия и Словения е аналогично,щото не съм видл навалица на летището от тези страни освен Българи,Румънци,руски евреи идващи от Израел и аборигени от бившите френски и английски колонии от Африка и Азия.Мексиканците също са безвизови за тук и правят доста калабалък,но май напоследък и те не се задържат за дълго тук,прави който каквото прави и се връщат в мексико,каквато е тенденцията и с младите образовани китайци.
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Мнение от kosciuszko »

bateto написа:.Имам приятел унгарец и от него знам ,че за унгарците канада е безвизова и всеки свободно може да дойде тук..
Iavno tvoia priatel samo se pravi na Ungarec, zastoto za ungarcite ne e bezvizovo
zasto pliampate gluposti, bez da proverite?
http://www.cic.gc.ca/english/visit/visas.html
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

sasho71 написа:Интеересно ми е как циганин минава процедурата , попълва си документите, научава френски, минава интервюто........е туй ми се вижда невероятно, някой познава ли циганин преминал легално процедурата за имиграциа :rotfl:
:lol: :lol: Сашо, циганската процедура е по-различна от нашата. Ей, Сашо....много наивно! За какво му е на циганин да учи езици?

Бате, унгарци също ли ги смятат в Източна Европа? :shock: Румънски може, ама унгарски.... :roll:
Така както е за всички цигани в Източна Европа, така е и за нашите, бате, така че има големи шансове да са наши (нали ти разправям, че много познати ми се сториха писъците на циганката, бе! :lol: )
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

циганите в Лонгьой бяха румънци :evil: аз пък съжалявам, че не го казаха, защото сега много хора могат да си мислят, че са българи :x
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

Мдааа :evil: то за тях няма разлика....
Преди месец един англичанин решил да си купи имот в България и хванал самолета за Букурещ.... :cry: :?
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Valdi написа:Мдааа :evil: то за тях няма разлика....
Преди месец един англичанин решил да си купи имот в България и хванал самолета за Букурещ.... :cry: :?
Вярно бе Влади!
Като живеех в Кралството винаги на прибиране минавах през едно магазинче за бира и продавачката след всичките задължителни любезности питаше за времето в "нашата столица" Букурещ.
Обясних и,че всъщност столицата ни е София.
На следващия ден тя пак ухилено ме информира,че за съжаление времето в нашата столица Букурещ било дъждовно :shock: .
А кво да ви разправям пък,че един ден докато бях поканен на официален английски обяд който по традиция продължава до 18 00 часът по телевизора пуснаха английската Лили Иванова/демек Клиф Ричард/ който дрънкаше на акустична китара и пееше в циганския квартал "Столипиново" в Пловдив на група мангусти.Мангалите кой без зъби кой без око много му се радваха.Разбира се камерата не пропусна да отрази всички особености ма местния ландшафт,флора и фауна в квартала с купищата боклуци пред блоковете и препускащи коне с каруци по тротоарите и в движение скачайки от тротоара на платното за движение.
Ужас :shock: !
Бая време ми трябваше докато обясня,че това всъщност не е истинската БГ а едно от гетата за цигани.
Ама те по принцип си вярват на техните медии а това го пускаше ВВС.
Впоследствие установих,че се води целенасочена пропаганда за очерняне на държавния ни имидж пред света.
И то доста сполучливо бих казал.
Док...........
TROUBLEMAKER
Заключено