Карта за разговори до БГ

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Карта за разговори до БГ

Мнение от BiskVitkA »

Моля Ви, препоръчайте ми някоя телефонна карта до Бг
До скоро използвах Calling card, после Sultana, но и двете вече ми създават проблеми - става въпрос до провинцията....

Лек ден и мерси за отговорите :wink:
Последно промяна от BiskVitkA на Пет Апр 22, 2005 12:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Do provinciata niama izgodni karti, po-dobre potarsete tel. kompania, kadeto da se abonirate. Ako se razrowi6 w arhiwa, 6te nameri6 temi s obsajdane na razli4ni kompanii.
Обичам да преча
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Мнение от eva-vet-eva »

Ние ползваме GIANT.Казват ти от оператора,че имаш 100 минути.Говорили сме с Пловдив и с Елхово/Ямболско.Надявам се,че сме ти от полза.
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

eva-vet-eva написа:Ние ползваме GIANT.Казват ти от оператора,че имаш 100 минути.Говорили сме с Пловдив и с Елхово/Ямболско.Надявам се,че сме ти от полза.
Благодаря ти :D
Е, Елхово.....то е в нашия район :wink:

Ани, не ми се занимава с компании, а и съм останала с впечетлението, че са по скъпи разговорите....ама май най ме притеснява, че като мога постоянно да звъня и ....ще дойде проблема :x :wink:
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Ne znam, tuk izborat na karti e po-malak otkolkoto w Mtl, i wsi4ki, koito sme polzwali, izlizat po-skapo ot tel. kompanii. Wse iziajdat minuti, poniakoga i bez da goworim izob6to... kato se smetne realnoto wreme, koeto goworim, izliza po-skapo. Otkak sme s tel. kompania, se rodihme. A i ne e nujno wse da hodim da tarsim i da kupuwame karti...
Обичам да преча
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

anito написа:Ne znam, tuk izborat na karti e po-malak otkolkoto w Mtl, i wsi4ki, koito sme polzwali, izlizat po-skapo ot tel. kompanii. Wse iziajdat minuti, poniakoga i bez da goworim izob6to... kato se smetne realnoto wreme, koeto goworim, izliza po-skapo. Otkak sme s tel. kompania, se rodihme. A i ne e nujno wse da hodim da tarsim i da kupuwame karti...
Имаш право - ще взема да се замисля :wink:
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Koia e kompaniata? Tarifi? Dai poveche info, please
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Elia, da natartia, 4e staw aduma za razgowori s prowinciata, za Sf mai e nai-ewtino s karti (takowa mi e wpe4atlenieto ot foruma, ina4e az niamam rabota sas sofianci :wink: ). Ta nie sme s Hermesphone, oba4e taia e po-skapata. Imame i druga, DCI, ewtino e, no si darjim i hermesa, 4e wrazkata e super, a DCI ne winagi e dobre. No ima o6te mnogo, koito sa izgodni, tuk na niakolko pati e stawalo wapros, ama me marzi da tarsia. A, 4akai da widia dali ne sam zapisala ne6to...
Ei ti tuk nekwi, koito imam zapisani, no ne sam gi probwala:
http://www.callbulgaria.com/?tab=direct-dial
http://www.callstartec.com/cgi-bin/rates.cgi
http://www.dcitelecom.com/ (ei na tia sme abonati, no ne ni hareswa wrazkata s BG, polzwame gi za iz Ca i USA, no ima forumci, koito gi prepora4wat, zna4i gi hareswat)
http://www.bulzone.com/event_bg.html (tia puk prawiat druga dalawera: dawat ti tel. nomer w grada, w koito sa twoite hora, primerno Sf, i te ti se obajdat, kato za tiah towa e edin gradski razgowor, a ti pla6tat 30$ na mesec, ama to si go pi6e na saita im, wij si go. Na nas ne ni e izgodno, za6toto goworim za po-malko ot 30$ na mesec i niama da spestim ni6to. Ina4e razdawa6 tel. nomer na koito si iska6 i te te tarsiat)
Обичам да преча
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Ei tuka ne6to ot arhiwite:

1.

2.

3.

4.
Обичам да преча
Аватар
Mariana
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 5:59 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Mariana »

Аз ползвах Eurolink карта за 4 долара ти дава 5 долара за разговор - което значи два часа със София или 58 минути с провинцията, напоследък купувам Super 911 - за 2.50 ми дава 52 минути с провинцията, направо е супер наистина, връзката е много добра, винаги се свързвам без проблем, а говоря всеки ден с България по 20 минути и повече. Намира се в депаньорите.
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Calling card я ползвам без проблеми до Ямбол. Но странното е че до Бургас често хич я няма.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Aide davaite o6te info, 4e da sloja link kam temata waw wajnite temi :lol: Az i bez towa 6te go sloja de :wink:
Обичам да преча
Аватар
mecan
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Дек 08, 2004 12:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mecan »

И аз ползвам Calling сard. Само веднъж реших да пробвам с друга, вече не помня коя и тия като ме изчарджиха здраво, набързо си се върнах към старата карта. Всички карти чарджат въпросът е с колко и каква е връзката, на мен Calling card ми върши добра работа и за София и за провинцията - Велико Търново и Червен Бряг.
Според учението на философа Ли Тин Уидъл хаосът се намира в най-голямо
изобилие там, където някой се стреми да въведе ред. И хаосът винаги
надмогва реда, защото е по-способен организатор.
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

Ползваме 10-11-289

Тарифата не е от най-ниските, но е удобно, защото сметката идва с фактурата за телефона и има разпечатка на всички разговори.

В началото пробвахме с карти, но при нас няма голям избор, а и трябва много да се внимава, особено с таксата за обслужване. Някой вземат по 1$/седмица след активиране.
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

mecan написа:И аз ползвам Calling сard. Само веднъж реших да пробвам с друга, вече не помня коя и тия като ме изчарджиха здраво, набързо си се върнах към старата карта. Всички карти чарджат въпросът е с колко и каква е връзката, на мен Calling card ми върши добра работа и за София и за провинцията - Велико Търново и Червен Бряг.
:shock: mecan, каква връзка имаш с Червен Бряг? Да не сме от един край? :D
Как ти е връзката до там? Че аз отвратително се свързвам с баба и дядо...

Аз ползвам изключително ТОР до София. Вярно, че чарджи, но пък и много дава...Calling сard също толкова чарджи, но и по-малко дава...
Заключено