има ли място за паркиране ?...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

има ли място за паркиране ?...

Мнение от tornado »

Мъжът ми се притеснява, че няма да има къде да спре колата, когато отидем на интервю... :roll:
Моля да кажете има ли наблизо някакъв паркинг или разрешени за паркиране места !
:roll: п.с. Става дума за новия адрес на Консулството...
korina
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:34 am

Мнение от korina »

Не се притеснявайте, има паркинг на " Московска", 1.00 лв на час.
Успех на интервюто :lol:
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Ако си намерите място на паркинга до БНБ,ама е платен.Друг вариант е ако сте там по-рано да пообиколите околните улички и все ще се намери някъде.Има платен паркинг и пред ЦУМ ,мисля,че е 1.5-2 лв. на час.
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Благодаря ви !!!! :beer: :beer: :beer:
Успех и на вас!!!!! :thumbsup:
Аватар
petia4444
Мнения: 508
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 9:17 am
Местоположение: Edmonton,AB
Обратна връзка:

zdr

Мнение от petia4444 »

здравеите,днес ходих да видя каде се намира таэи сграда на Московска 9,останах много приятно иэненадана ,това е една нова голяма синя сграда отпред естествено се вее канадското знаме,а за паркинг, точно пред входа е и е огромен,днес имаше свободни места доста,но ние оставихме нашата кола на ЦУМ и отидохме пеша,на 5 минути е точно зад Народното Събрание,абе да си кажа честно чак ме достраша,роботата е доста сериозна.....е отивам да чета ,че другата седмица по това време вече ще се знае как е изпитващия....успех на първите.
Всичко идва ,за да си отиде!
Остава само кристалната форма на онова,
което е било и никога няма да се върне!
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Петя, ние сме на 14.04, но ще дойдем в София още от 13-ти...
Ако искате - може да ви чакаме някъде за по едно :beer: :beer2: !
Всъщност може да се видим със всички, които имат възможност и желание!!! :wink:
dgeami
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Мар 26, 2004 6:12 pm

паркинг

Мнение от dgeami »

Здравейте ние сме от Русе и сме на интервю на 19.04 надявам се че ще пишете как е минало при вас.УСПЕХ
Misty
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 3:49 pm
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Мнение от Misty »

Ние сме на 20 април...
Следващата седмица по това време вече ще имаме..представа за интервютата и интервюиращия!
Успех на първите! Стискаме ви палци!
И да се похвалите!!!
УСПЕХ И ВЯРВАЙТЕ В СЕБЕ СИ!
ТРЯБВАМЕ ИМ!!! :D
...И макар, че от кал сме направени, Господи, аз не искам във кал да прекарам живота си. И не искам тъй ням да стоя край брега да очаквам промяна и все да мълча!
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Паркинг

Мнение от vnenovbg »

Ей Торнадо здравей приятелю - ти седеше през място до Linco на националната среща ?, Кога ти е интервюто . аз седях до прозореца точно срещу теб в групата от София. Не се притеснявай - ще ти запазя място - наблизо до Московска имаме търговски обект - ще паркираш отпред . Най добре е да се разберем на ICQ - то . Чао !
Всеки прави , каквото може !
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Ненов,стига бре, човек само за Торнадото ли :roll: :wink:
Аз седях до вратата на срещата ,та за мене ще се намери ли 1 място за паркиране :cry:
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

vnenovbg, искам да внеса една лека корекция в спомена ти. ;)
Точно до мен седеше именно tornado, а през едно място от мен седеше половинката на tornado. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Консулството е готино,нормална сграда каквито трябва да бъдат повечето,но след 20 години,като влезем в евророма,опсссссс евросъюза :)
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Мнение от vnenovbg »

Да , Линко прав си - видях после ! Мислех си , че торнадо-то е съпруга , но щом е съпругата леле мале :shock: :beer: - извинявам се !
А ти дяконе заповядай , знаеш как е :beer: божи човек си ! аКО МИНАВАШ ПРЕЗ СОФИЯ ДА СЕ ОБАДИШ - ЕЙ ! А не да ни оставиш като на връщане от Пловдив сами да си пием кафето на Ихтиман :evil:
Чао ! Казах ! :beer: :beer: :beer:
Всеки прави , каквото може !
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Ей момчета !!!Радвам се, че заформихте купона...а виждам:cajsi: и един стар мой любимец, че пак се е появил на хоризонта...
Здрасти Наско! :wave2:
vnenovbg, много ти благодаря за предложението...Изображение Нищо, че си ни сбъркал...то като много ми плямпа устата...така си е.... :oops:
Игнатий...скоро не сме си "чесали" езиците за френския...Как е -усъвършенства ли го вече ?!? :lol:

Малко остана - веднага след интервюто ще ви пиша туй-онуй да не се шашкате/!!!Игнатий!!!!/А на мойта мила учителка по френски вече й окапаха миглите от ужас покрай мойто велико спокойствие!!! :mrgreen: Горката...
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

vnenovbg написа: А ти дяконе заповядай , знаеш как е :beer: божи човек си ! аКО МИНАВАШ ПРЕЗ СОФИЯ ДА СЕ ОБАДИШ - ЕЙ ! А не да ни оставиш като на връщане от Пловдив сами да си пием кафето на Ихтиман :evil:
Чао ! Казах ! :beer: :beer: :beer:
Абе, ти мене уважаваш ли ма ,или не ма уважаваш ?.... :lol: Аз бих пътя през прохода Шипка да се видим в Пловдив ,януари в най- големия студ и виелици и сняг до колена(тогава искренно съчувствах на братята руси,ама т'ва е друга тема),та до столицата нема да дойда и нема да са обадя.А за Ихтиман и кафето там-разбирам сега,сори... :wink:
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Заключено