Бургазъ-среща

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Бургазъ-среща

Мнение от Alabama »

Айде да се срещаме пак тази седмица,искате ли? А пък ако е хубаво времето може и на някое открито заведение в морската на по бира,ок?
По принцип за неделя,но ако има някакви други предложения,давайте :wink:
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
ress
Мнения: 112
Регистриран на: Вто Фев 08, 2005 4:49 pm
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от ress »

Az shte doida, za nedelia prognozata e dujd.Ako vzemat da poznaiat morskata gradina mai otpada :roll:
Аватар
kalite
Мнения: 185
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2004 10:14 am
Местоположение: bg bourgas
Обратна връзка:

Мнение от kalite »

Мила ми госпожице ,
с удоволствие ще присъстваме на срещата . Само уто4нете 4асът и мястото . Преди , при хубаво време се срещахме на 4асовника , (сега също може там да го направим) но тъй като сме ве4е много малко бихме могли да направим промени във времето на срещата тъй като забелязах, че не вси4ки ги устройва 3 часа. Ако не възразява никой остава 3 , но каде ?

споделете!
Rien de mieux que du sexe avant de dormir
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Мнение от Alabama »

Скъпи ми,Калите,
Както изглежда,ние двамата с Вас пак ще си се срещаме.
Надявам се,че бихте отделили от така ценното Ви време между 15,00 и 16,00 в неделя за по бира. Аз ще съм в Хелиос,с червена роза в косите и Народна младеж в лявата ръка
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
qqqq
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 6:41 am

Мнение от qqqq »

tozi put i nie ve4e triabva da prisustvame, vupreki 4e ne sme za quebeck, a za federalnata:))
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

бургас , бургас - хубав град хубави жени хубави хора
M&M
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 24, 2005 5:50 pm

Мнение от M&M »

..i nie idvame.neka se sre6tnem na (pod) 4asovnika i tam da re6im kade 6te byde izyadena cacata i izpita birata
Аватар
kalite
Мнения: 185
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2004 10:14 am
Местоположение: bg bourgas
Обратна връзка:

Мнение от kalite »

Съгласен съм за под 4асовника , освен ако не вали ! Нека ако все пак завали да се срещнем направо в хелиус , а ако е хубаво на 4асовника .

Ако вси4ки са съгласни - усведомете ни !

Ч го пиша с четворка , защото малкия ми пръст не стига до коп4ето . Не е защото не го знам каде е . Но съм задавал въпрос във форума каде е Ю , така 4е и това би било възможно.

Късметища на вси4ки!!!
Rien de mieux que du sexe avant de dormir
Dee
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Ное 14, 2004 9:43 am
Местоположение: Burgas

Мнение от Dee »

nie shte sme na liniq tozi pyt.
s konkretni vyprosi veche, zashtoto sme sybrali docs, i sega chakame prevodite, za da si popylnim demanda, i edin zadgranichen pasport.

v nedelq, 27.03, na chasovnika pri hubavo vreme, v helios pri losho, v 15:00.

aide sys sdrave.
d :P
Аватар
kalite
Мнения: 185
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2004 10:14 am
Местоположение: bg bourgas
Обратна връзка:

Мнение от kalite »

Решено!

А бре някой от тези дето ходят на уроци има ли разработени отговори на примерни въпроси и ако да да ми ги даде да разгледам и съответно копирам , че моита наближава , а нищо не съм про4ел?
Rien de mieux que du sexe avant de dormir
Dee
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Ное 14, 2004 9:43 am
Местоположение: Burgas

Мнение от Dee »

sorry, kalite, za nas e oshte mnoogo rano za tova, ne moga da ti pomogna. koga si na intervu, moje neshto da ponapishem dotogava i da spodelim info

:lol:
d
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Мнение от Alabama »

Да не се объркате нещо днес :?: Часовниците са с един час напред. В 15,00 часа по новото време на/върху/под/около часовника на общината.А пък ако вали направо в Хелиос.ОК :?:
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
Аватар
darklady
Непокорна
Мнения: 2132
Регистриран на: Пон Дек 06, 2004 8:25 am
Местоположение: Под звездите

Мнение от darklady »

Alabama написа:Да не се объркате нещо днес :?: Часовниците са с един час напред. В 15,00 часа по новото време на/върху/под/около часовника на общината.А пък ако вали направо в Хелиос.ОК :?:
Надявам се всички да се объркат и на срещата да бъдем само двете! :lol: Така спокойно ще си разгледаме и коментираме "Народна младеж"! :lol: :lol:

Хей, Бургас, морето! Имам толкова хубави спомени от този град!
Хайде, пийте и по една бира и заради мен и си знайте, че аз завиждам /благородно, де/ на всички, които си организират такива срещи! Друго не ми и остава като съм си сама в нашето село! :lol:
Наздраве! :beer: :beer: :beer:
Невъзможното е предизвикателство!
Аватар
St.Anger
Some Kind of Monster
Мнения: 712
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от St.Anger »

Alabama написа:Скъпи ми,Калите,
Както изглежда,ние двамата с Вас пак ще си се срещаме.
Надявам се,че бихте отделили от така ценното Ви време между 15,00 и 16,00 в неделя за по бира. Аз ще съм в Хелиос,с червена роза в косите и Народна младеж в лявата ръка
По добре носи едно печено прасенце под мишница и каса бира в лявата ръка, че по-лесно ще те познаят :wink: ! Вие що не ходите в Океана, да не са го затворили вече?!
To Live Is To Die
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Мнение от Alabama »

St.Anger написа:
Alabama написа:Скъпи ми,Калите,
Както изглежда,ние двамата с Вас пак ще си се срещаме.
Надявам се,че бихте отделили от така ценното Ви време между 15,00 и 16,00 в неделя за по бира. Аз ще съм в Хелиос,с червена роза в косите и Народна младеж в лявата ръка
По добре носи едно печено прасенце под мишница и каса бира в лявата ръка, че по-лесно ще те познаят :wink: ! Вие що не ходите в Океана, да не са го затворили вече?!
Океана не само не са го затворили,ами и избълваха още 3,обаче вече не е толкова романтично там :?
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
Заключено