imam rezidentska karta

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
jiji
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Фев 09, 2005 9:26 am

imam rezidentska karta

Мнение от jiji »

imam rezidentska karta! kolko vreme moga da otsustvam bezx prekasvane ot Canada bez da si zagubq statuta?
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

6 meseca, no ako predi trugvane predupredich imigracionnite...ili ako vece si navun i ti izticat 6 meseca predupregdavach posolstvoto i niamach nikakvi problemi. Sinut na moia poznata e s dogovor za rabota vuv Francia za 2 godini i niama nikakvi problemi, no predvaritelno e uvedomil....ot tam mi e informaciata....predpolagam ce jenata e dostatucno naiasno, no neka i drugite da kajat.....tova e koeto az znam :rotaeye:
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

ZouZou, информацията ти е много стара. В момента, за да не си изгубиш PR статуса, трябва да си бил в Канада минимум 2 години през всеки произволен 5-годишен период. И няма нужда да предупреждаваш никого 8) !

jiji, можеш да отсъстваш от Канада максимум 3 години.
Obey gravity ... It's the law!
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

VanBC написа:ZouZou, информацията ти е много стара. В момента, за да не си изгубиш PR статуса, трябва да си бил в Канада минимум 2 години през всеки произволен 5-годишен период. И няма нужда да предупреждаваш никого 8) !

jiji, можеш да отсъстваш от Канада максимум 3 години.
не хвърляйте стари инормации без да са осъвременене че шашкате хората :roll: :roll:
Заключено