Знаете ли че...?!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от lonly wolf »

myhata II написа:Е какво да очаквате ?
Единия евреин, другия турчин, а третата е от краен квартал на с. София !

А, че , БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО , спор няма !
Мухата, :handshake: :clap: Не се занимавай с маргинали, на мен ми е кеф че лошия материал е извън България(като ей тия 3-та шматки) а не в родината !!!
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

kiro написа: Според мен старият пловдив е сравнително добре запазен. Проблемът на мен ми е, че тази архитектура навсякъде в България се определя като "възрожденска", а това са си традиционни османски конаци. Има ги навсякъде от Белград до Дамаск. Дори на екскурзоводите толкова са им промити мозъците, че не могат да осъзнаят, че в тази архитектура няма нищо " възрожденско".
Aз съм ги рисувала даже. :) Ето:
Изображение
Леле, как можа да му го кажеш! А той те имаше за съмишленик! :$
Сега ще трябва да се отказва от родния си град. За него турците са изедници. Не може да сме прихванали нещо от тях! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

lonly wolf написа:
myhata II написа:Е какво да очаквате ?
Единия евреин, другия турчин, а третата е от краен квартал на с. София !

А, че , БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО , спор няма !
Мухата, :handshake: :clap: Не се занимавай с маргинали, на мен ми е кеф че лошия материал е извън България(като ей тия 3-та шматки) а не в родината !!!
Лонли, ама той-Мух е един от нас, бре! Нали е в Тороно. :lol:
А, че е маргинал... Вярно си го преценил! Никой не му е виждал очите. ;) :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от IFF »

Що така бе Бистра, две мнения едно след друго, няма с кого да си пишеш ли, скоро ще започнеш да ги пишеш по 5-6 едно след друго, а накрая да си говориш сама :D
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

Bistra написа:*Никой не е по-арогантен към жените, по-агресивен и надменен, от мъжа, който е несигурен в своята мъжественост* Симон дьо Бовоар
Този или тази, от жени колко разбира не бих искал да комнтирам, но от мъже е очевадно, че и хал хабер си няма явно не е попадал/а на мъже и за това има такава изкривена представа за тях. :!:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

Та така де... да си дойдем отново на думата...http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=30495"
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

ivalin написа: Този или тази, от жени колко разбира не бих искал да комнтирам, но от мъже е очевадно, че и хал хабер си няма явно не е попадал/а на мъже и за това има такава изкривена представа за тях. :!:
Ей, тоя - Жан-Пол Сартр и е бил гадже. Иначе принципно съм съгласна с теб...философ, пък и марксист отгоре на това, отказал Нобелова награда...Луда работа! ...с две думи :rock: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

ivalin написа:Та така де... да си дойдем отново на думата...http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=30495"
Значи принципно нямам нищо против да се гордея, че съм българин, но се изправям на нокти, ако това трябва да става с тотално невежество и директни лъжи и измами. А горният линк е пълен точно с това. Мога да коментирам само нещата, в които съм доста добре информиран, но предполагам, че и за голям процент от другите "велики открития" ситуацията е подобна. "Българският" произход на Джон Атанасов няма да го коментирам. Не знам как можеш да наречеш някой българин, след като нито се е родил в България, нито е израстнал там, а само единия от родителите, т.е. бащата е роден някога в България.
Професор Съселов (не знам защо в статията казват "да си спомним за него" все едно не е между живите, човека си е жив и здрав и дано още дълги години да е така) е наистина ключова фигура в проекта на НАСА "Кеплер", но планетите, които се откриват по тази програма не са и няма как да бъдат лично постижение на този или онзи, защото ако трябва да сме педантични откритията се правят от техниката (а именно космическия телескоп "Кеплер"), а след това доста сериозен екип от учени анализира и потвърждава информацията.
Уникално невежество е да свържеш технологията на матричния принтер (изобразен на снимката) с откриването на постоянната вътрешна фотополяризация в поликристална сяра. Двете неща имат общо помежду си колкото пигмеите в Африка с инуитите в Арктика.
Асен Йорданов, макар и доста популярен в САЩ с приноса си в авиацията по онова време не е и няма как да бъде главен конструктор на DC-3, защото това е Arthur Emmons Raymond. За въздушната възглавница не съм сигурен.
Обаче върха не невежеството и дезинформацията е точка 10, която обявява българина Иван Ночев за "изобретатор" на двигателите на лунния модул на Аполо. Лунният модул, част от системата Аполо, е изцяло проект, дизайн и изработка на Нортроп Груман и по-точно екипа на Том Кели. На всички български "патрЕоти", подскачащи на текстове като горния, препоръчвам книгата на Томас Дж. Кели "Moon Lander: How We Developed the Apollo Lunar Module (Smithsonian History of Aviation and Spaceflight)" (само за 15 кинта в Амазон). Прочетете я и вижте кои хора са били в екипа на Том Кели, създал първия истински космически кораб, с който човешки крак (12 на брой общо) стъпват на Луната и се връщат обратно живи и здрави. Българинът Иван Ночев никога не е работил за Northrop Grumman, а всъщност е бил част от екипа на General Dynamics/Convair, който участва в ранните етапи на програмата Аполо, когато се правят само теоретични разработки и се умува върху реалните възможности за осъществяване на идеята за пращане хора на Луната.
Това за компактната магнетофонна касета също е върха на невежеството. Всички сравнително интелигентни индивиди, израстнали в периода, когато компактната касета беше единствения стандарт за слушане на музика, знаят много добре, че въпросното нещо е измислено и въведено в употреба от компанията "Филипс".
Това за "повелителя на атома" направо кърти мивки и чучурки. Ефекта на ЕМП от ядрен взрив е предсказан още от Енрико Ферми и дори при първия изобщо опит за такъв взрив по проекта "Манхатън" са били направени опити за защита от въпросния ефект, демек използваната електронна апаратура е била защитена (макар и "първобитно").

Разбира се върха на сладоледа е връзката на някакви първобитни племена, живяли преди 6500 години в района на днешна Варна с ... българите. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Marto »

На луната са стъпвали 24 крака ;)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от pumpy »

lonly wolf написа:
myhata II написа:Е какво да очаквате ?
Единия евреин, другия турчин, а третата е от краен квартал на с. София !

А, че , БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО , спор няма !
Мухата, :handshake: :clap: Не се занимавай с маргинали, на мен ми е кеф че лошия материал е извън България(като ей тия 3-та шматки) а не в родината !!!
Какви сте простаци и двамата....

ПС: И аз като стрина, още един в игнор листата. Ако го бях сторил по-рано, нямаше да чета на михата помията.
ПС2: (че не прочетох внимателно, кое трябва да удвоявам :lol: ) Точно поради "лошия мат'рал", който е извън татковината на някои ще им махнат визите през крив макарон. За себе си не знам, но мама и тати получиха визи онзи ден за един ден. Хайде наздраве за "мат'рала"
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ablood »

MrGeek,

И ти вече си национален предател, плюещ родината, дърво без корен, турчин и пр.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

pumpy написа:
lonly wolf написа:
myhata II написа:Е какво да очаквате ?
Единия евреин, другия турчин, а третата е от краен квартал на с. София !

А, че , БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО , спор няма !
Мухата, :handshake: :clap: Не се занимавай с маргинали, на мен ми е кеф че лошия материал е извън България(като ей тия 3-та шматки) а не в родината !!!
Какви сте простаци и двамата....

ПС: И аз като стрина, още един в игнор листата. Ако го бях сторил по-рано, нямаше да чета на михата помията.
ПС2: (че не прочетох внимателно, кое трябва да удвоявам :lol: ) Точно поради "лошия мат'рал", който е извън татковината на някои ще им махнат визите през крив макарон. За себе си не знам, но мама и тати получиха визи онзи ден за един ден. Хайде наздраве за "мат'рала"
Уфф, големи простаци, как не чухме и една лоша дума за Израел, Турция или САЩ, а само за България, вас трябва да ви пратят далече от българското, и да ви вземат личните карти и да ви изтрият българското гражданство !
До вниманието на всички, по горните лица не ги третирайте за българи и не им приемайте мненията за България на сериозно ! :rock:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Малей, аз ли съм ти последната надежда, маргиналче?!....Да ти чета тороновските глупости? Видя ли, че пак опря до мен! :rofl:
А това, че лонли няма да ме покани на пижамено парти може само да ме радва, бе! Сега ще си навия горнището на тюрбан на главата, ще седна на пирони и почна да свиря, белким един крачол от долнището се вдигне и ми каже P.S.S.S.S.S...:rock: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Стрина бележи определен напредък в ограмотяването си. Вдянала е вече, че само едната буква се повтаря от P.S. Засега не може да уцели коя точно. :) :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от newcomer »

myhata II написа:
pumpy написа:
lonly wolf написа:
myhata II написа:Е какво да очаквате ?
Единия евреин, другия турчин, а третата е от краен квартал на с. София !

А, че , БЪЛГАРИЯ Е НАД ВСИЧКО , спор няма !
Мухата, :handshake: :clap: Не се занимавай с маргинали, на мен ми е кеф че лошия материал е извън България(като ей тия 3-та шматки) а не в родината !!!
Какви сте простаци и двамата....

ПС: И аз като стрина, още един в игнор листата. Ако го бях сторил по-рано, нямаше да чета на михата помията.
ПС2: (че не прочетох внимателно, кое трябва да удвоявам :lol: ) Точно поради "лошия мат'рал", който е извън татковината на някои ще им махнат визите през крив макарон. За себе си не знам, но мама и тати получиха визи онзи ден за един ден. Хайде наздраве за "мат'рала"
Уфф, големи простаци, как не чухме и една лоша дума за Израел, Турция или САЩ, а само за България, вас трябва да ви пратят далече от българското, и да ви вземат личните карти и да ви изтрият българското гражданство !
До вниманието на всички, по горните лица не ги третирайте за българи и не им приемайте мненията за България на сериозно ! :rock:
Мух,ти това чак сега ли го разбра
Аз отдавна не им се вързвам на дивотиите
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Публикувай отговор